Mutlu Olmak İçin Nisan Ayında Vazgeçmeniz Gereken 5 Şey

Daha mutlu olmak için bir şeyler almanıza gerek yok. Kendinizi özgürleştirmek ve derin nefes almak için hayatınızı bazı şeylerden arındırmanız yeterlidir.

Nisan ayında sevgi ve nezaket sıkı çalışma ile desteklenmelidir. Şimdi yapabileceklerinizi daha sonraya ertelemeyin.


1.Tembellik ve Erteleme

Nisan ayı, harekete geçmeniz gereken mümkün olduğunca aktif bir zaman olacak. Aşkta ve işte sürekli bir akış halinde olmak önemlidir ve bunu yapmak oldukça zordur. Tembelliği öylece alıp vazgeçemezsiniz. Bunu yapmak için, başarılı olacağınıza dair tüm şüphelerinizi ortadan kaldırmanız gerekecek. Nisan ayında yapılan çabalar hedeflere ulaşılmasıyla doğru orantılı olacaktır. İki kat daha fazla kazanmak istiyorsanız, iki kat daha fazla çalışmanız gerekecek.


2.Şikayetler ve Olumsuzluk

Bu, zamanında kurtulmazsanız boynunuza ağır bir yük olarak sarkacak başka bir çapa. Nisan, iş dünyasında işe dahil olma zamanıdır. Olumsuz duygular bizi dibe çekiyor, bu yüzden onlardan hemen kurtulmanız gerekiyor. Hayat hakkında şikayet etmeyi bırakın, çünkü artık özeleştiri yapma zamanı. Başarı gibi tüm sorunlar kendimizden kaynaklanır. İyimserlik veya karamsarlık akışının ruhunuza girip girmemesini yalnızca siz seçebilirsiniz.


3.Fedakarlık

Akraba ve arkadaşlara yardım etmek çok iyidir, ancak kendinizi unutmamak önemlidir. Nisan ayında, zamanınızın çoğunu kendinize ayırmanız gerekiyor, çünkü astroloji ve biyoenerji alanındaki pek çok uzman bu ayın 2021’deki en uygun ay olduğunu söylüyor. Başkalarının sorunlarını sürüklememeli ve kendi çıkarlarınıza zarar verecek şekilde hareket etmemelisiniz. Biri yardım isterse, onu sağlayabilirsiniz, ancak insanların sizi manipüle etmesine izin vermeyin.


4.Kayıtsızlık

Başarılarınızdan kimseye bahsetmemelisiniz. Övgüleri sakince kabul edin ve kendinizi etrafınızdakilerden üstün görmeyin. Yüksek benlik saygısı size acımasız bir şaka yapabilir. Kendi eksikliklerinizi fark etmekten vazgeçmeyin, böylece gelişme ve daha iyi olma yeteneğinizi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Unutmayın, en büyük başarı bile gelişmeyi bırakmanız gerektiği anlamına gelmez. En yüksek gelişme noktasına ulaşmak imkansızdır. Her zaman büyümek için yer vardır.


5.Sahtelik

Nisan ayındaki en tehlikeli yalan, ikiyüzlülük olacaktı. Söylentileri yayamaz ve insanlara kendi çıkarlarınız doğrultusunda açık bir yalan söyleyemezsiniz. Başarıya daha dürüst bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kesinlikle olmadığınız kişi gibi davranmayın. Bu, arkadaşlarınızı sizden uzaklaştırabilir, karşı cinsin gözünde sizi saygı ve çekicilikten mahrum bırakabilir.

Your Page Title

Düşüncenin maddi olduğunu unutmayın. Nisan ayında kazananlar her şeyin mümkün olduğuna inananlardır. Olanaklarımız sınırsızdır, bu yüzden ileriye bakanların elinde şans olacaktır. Şüpheler ve korkular, kendinizin en iyi versiyonu olmanızı engelleyecektir.