Psişik Rüyalar Mı Görüyorsun? Rüyaların Sana Neler Anlatıyor

Rüyaların insan zihninde derin sembolik bir şeye hitap ettiği açıktır. Bazen, uzun bir süredir görmediğimiz kişileri rüyamızda görürüz ve ertesi gün bizimle iletişime geçerler. Belki de yeni bir yeri ziyaret ediyoruz ve yıllar önce yaşadığımız bir rüyadan hatırlıyoruz. Bazen ölüler bizi rüyalarımızda ziyaret eder ve sanki hayattaymışız gibi konuşurlar. Rüya dünyasındaki tüm bu deneyimler, bilinçaltının psişik gücünü ortaya çıkarmaktadır.

Uyurken, zihnimizin artık uyanan dünyanın sınırları tarafından engellenmediği ve astral düzlemdeki manevi rehberlerle etkileşime girebileceği açıktır.


Psişik Rüya Türleri

Psişik rüyalar sayısız farklı şekillerde ortaya çıkar ve onları yorumlamak size kalmıştır. Rüyaların yorumlanması o kadar önemlidir ki, sadece astral düzlemden gelen mesajları başarılı bir şekilde anlamakla bir bilinçaltı, psişik rüyaların potansiyelini tamamen açığa çıkarabilir.

Üç ana psişik rüya türü vardır. Bununla birlikte, bazen bir rüya üç tipin tümünü veya psişik bağlantı biçimlerini içerebilir. Bu kılavuzu yolculuğunuzun başlangıcı olarak kabul edin – doğuştan gelen psişik yeteneğinizle bağlandıkça keşfedeceğiniz çok şey olacak.


Telepatik Rüyalar

Bazen, uykudayken de rüya halinde olan diğer insanlarla bağlantı kurabilir, hayatlarımız, düşüncelerimiz ve hislerimiz hakkında bilgi paylaşabiliriz.

Bir rüyada tanıdığınız biriyle karşılaşırsanız ve onlardan sağlık durumları veya duygusal refahları hakkında bilgi alırsanız, ertesi gün rüyanızda gördüğünüz her şeyin doğru olduğunu öğrenmek için – telepatik bir rüyaya sahip olduğunuzu bilirsiniz.

Bazen bilinçaltımız, bir rüya halindeyken önemsediğimiz kişilerle iletişim kurmak için astral düzlem boyunca uzanır. Tanıdığınız biri hakkında bir vizyonunuz varsa, rüyalar manzarasında kurulan telepatik bağlantıya cevap vermek için onlarla mümkün olan en kısa zamanda iletişime geçmelisiniz.

Telepatik rüyalar, astral düzlemde düşüncelerini ve duygularını size yansıtan hayatımızdaki kişilerle bağlantı kurmak için psişik alemden gelen bir çağrıdır.


Öngörülü Rüyalar

Öngörülü rüya, gelecekteki bir olayı tahmin eden bir rüyadır. Bazen sahip olduğunuz vizyonun öngörü olduğunu anlamak haftalar, aylar hatta yıllar alabilir. Bazen sadece birkaç saat sürer.

Öngörülü rüyalar yoğunluğa göre değişir ve bazı insanlar onlara diğerlerinden daha duyarlıdır.

Yaşamları boyunca düzenli olarak düşsel rüyalar yaşayan birçok insan onlara alışır ve titiz bir şekilde ‘Evet, bunu daha önce rüyamda gördüm der.

Diğer insanlar için, bu vizyonlar rahatsız edici olabilir. Bilişsel rüyalar yaşayan insanlar için, genellikle ilkleri ani bir ölüm veya kaza gibi trajik bir olayın önceden haberidir. Bu olaylar genellikle ilk rüyadan sonra hızla geçer.

Bu korkunç bir deneyim olabilir – ancak, astral düzlem size bir amaç için mesaj verir, kişi ile bağlantı kurmak veya etrafındaki insanları desteklemek olsun, ne kadar huzurlu rüyalar görürseniz, o kadar çok deneyimleyeceksiniz.


Durugörü Rüyalar

Durugörü, şu anda olan şeyler hakkında, uzaklaştırıldıkları bir mesafede bilgi alabilen bir kişidir. Bu, çoğumuzun erişemediği özel bir yetenektir.

Bununla birlikte, bilinçaltı rüya durumundaki psişik yetenekler için artan potansiyel nedeniyle, uyku sırasında uyanık yaşamdan daha fazla insanın durugörü deneyimleri vardır.

Durugörülü bir rüya, astral düzlemde, uyurken gerçek dünyada olan bir şey hakkında mesaj almayı içerir.

Bazı insanlar bir depremin kaos ve trajedisini hayal ettiğini hatırlar ve dünyanın diğer tarafında bir deprem olduğunu keşfetmek için uyanır. Bu tür vizyonlar, birçoğumuzda doğuştan gelen psişik potansiyeli kanıtlıyor.


Psişik Rüyalar Nasıl Olur

Birçoğumuz sadece açılması gereken psişik vizyonları deneyimlemek için doğuştan gelen bir potansiyele sahibiz. Gerçekte, hayatımız boyunca, herkes sayısız psişik rüya görecektir. Çoğu insan onları normal rüyalardan ayırt etmekte zorlanır ve bu nedenle önemsemezler.

Psişik rüyalar normal rüyalardan daha canlı,büyüleyici ve zorlayıcıdr. Üzerimize büyük bir iz bırakan herhangi bir rüya çok ciddiye alınmalıdır.

Burada psişik rüyaların en iyisini elde etmek için beş adımlı rehberden bahsedeceğim.


1.Uykudan Önce Hazırlanın

Psişik rüya görmenin bir kısmı astral düzlemde bilinçaltı mesajları alma isteğinizi belirlemektir. Yatmadan önce, açıklık ve olasılık durumuna gevşeyin.

Zihninize ulaşın ve doğuştan psişik yeteneğinizle bağlantı kurma niyetinizi belirleyin. Rahat ve kendinden emin yatağa gidin. Böylece psişik rüyalar almaya hazır olacaksınız.


2.Bir Rüya Günlüğü Tutun

Bu psişik vizyonları teşvik etmenin en önemli adımıdır. Her gün uyandıktan sonra günlüğe kaydederseniz, hayallerinizin yoğunluğunun artacağını fark edeceksiniz ve başlamadan önce daha canlı hatırlayabileceksiniz.


3.Sembol ve Desenleri Not Edin

Psişik vizyonları uygun şekilde yorumlamak, tekrar eden sembollere veya desenlere dikkat etmeyi gerektirir. Rüyanızda tekrar tekrar gerçekleşen motifler, hayatınızın içinde ve ötesinde bir şeyle ilgilidir.

Rüyalarınızdaki sembollere ne kadar çok dikkat ederseniz, aldığınız mesajları, hayatınızla ve başkalarının hayatlarıyla nasıl ilişkili olduğunu daha iyi anlayacaksınız.


4.Onaylama

Olası bir dedektif gibi psişik rüyalarda aldığınız tüm mesajları takip edin. Birini rüyanızda sürekli olarak görüyorsanız, bilgileri onaylamak için onlarla iletişime geçin. Rüyanızda bir tsunami görüyorsanız, dünyadaki doğal afetleri görmek için haberleri kontrol edin.

Genellikle psişik bilgileri aktarırken vizyonlar daha mecazi olacaktır. Rüyanızda bir mutfağın etrafında esen rüzgar görüyorsanız ve ertesi gün haberlerde bir kasırga varsa – bu psişik bir rüyaydı. Bu yüzden yorumlamadaki hassasiyet, rüyadaki astral düzlemlerden alınan ince rezonansların farkında olmak için çok önemlidir.

Your Page Title

İhtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız psişik yeteneklerini geliştirmiş biriyle yaşadığınız rüyalar hakkında konuşun ve sürece güvenin. Böylece astral düzlemi daha iyi anlayabilir ve uyurken ondan daha fazla mesaj alabilirsiniz.