Nazara Ve Kötülüklere Karşı Koruyan Bitkiler

Evini negatiflikten ve nazardan korumak istiyorsan, herhangi bir olumsuz etkiye dayanmak için güçlü özelliklere sahip birkaç ev bitkisi var.

Kaktüs: Bu ev bitkisinden genellikle olumsuz bir şekilde bahsedilir. Kişisel yaşamında kötü şans getirdiğine ve evde sık sık tartışmalara katkıda bulunduğuna inanılıyor. Ancak koridora, ön kapıya ya da daha yakın bir yere kaktüs koyarsan, hasara ve nazara karşı iyi bir savunucu olacaktır.

Telgraf Çiçeği: Bu bitki istenmeyen misafirlere, dedikodulara ve kötü niyetli kişilerin negatifliğine karşı koruyacaktır. Ayrıca bu çiçek evdeki enerjiyi yenileyip temizleyebilmektedir. Telgraf çiçeğini mutfağında veya oturma odanda bulundurabilirsin.

Sardunya: Bu bitki nazara ve hasara karşı en güçlü tılsım olarak kabul edilir. Aroması ile eve yönelik tüm olumsuz etkileri etkisiz hale getirir.

Güller: Eve bir nezaket ve sevgi atmosferi getirirler. Bu çiçek, sana yöneltilen tüm olumsuz sözlere ve eylemlere karşı dikenlerini yönlendirecektir.

Evinin savunmasını güçlendirmek istiyorsan bazı bitkilerin ve otların gücünü kullanabilirsin. Onları hasardan ve nazardan korumak için kurutup, ön kapının üstüne asmalısın.

Your Page Title

En iyi tılsım bitkileri şunları içerir: Pelin otu, sarı kantaron, limon otu, devedikeni, eğrelti otu, sarımsak ve ısırgan otu. Bu bitkiler evi hırsızlıktan, kaba insanlardan, hasardan, nazardan, hastalıktan ve beladan koruyacaklar. Ek olarak, bu bitkiler etrafına bir neşe ve esenlik atmosferi getirecektir.