Kesinlikle Fotoğrafı Çekilmemesi Gereken 5 Şey

Fotoğraflarla ilgili birçok batıl inanç ve işaret var. Neyin veya kimin fotoğrafının çekilmemesi gerektiğini bilmek, gelecekte ciddi sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Kendinizi veya sevdiklerinizi tehlikeye atmayın.

Enerjiniz için tehlikeli olan şeyler var ve enerjinizi tehlikeye atarsanız, sağlığınız, refahınız ve şansınız etkilenebilir. Fotoğraflarla da durum kesinlikle aynı.

Fotoğraflar Neden Tehlikeli Olabilir

Birçoğunuz muhtemelen fotoğraflarda hayaletlerin nasıl görüntülendiğiyle ilgili korku filmleri veya belgeseller izlemişsinizdir. Bu vesileyle, birçok bilim insanı teorisi var. Bunlardan en önemlisi, fotoğraflama anında, bir an için, ölülerin dünyası ve yaşayanların dünyasının sınırlarını yitirdiğini söylüyor. Hayaletlerin bizi bu şekilde etkileyip etkilemeyeceği tam olarak bilinmemektedir.


Burada uzmanların görüşleri ikiye bölünmüştür: Birisi fotoğraflardaki hayaletlerin yalnızca görünmezin, öteki dünyadakilerin bir yansıması olduğunu söylüyor, bir diğeri de bunun kötü ruhların dünyamıza girebileceği anın tam da bu olduğunu iddia ediyor. Bu an hastalanmak veya kendinize negatif enerji çekmek için yeterlidir.

Ezoterikçiler, kameraların ortaya çıkmasının hemen ardından fotoğrafçılıkla ilgili olumsuz görüşlere sahipti. Bir tür kutunun olup bitenlerin anlık bir resmini oluşturması insanlara garip geldi. Bir süre sonra anlaşılmaz yüzleri ve figürleri olan garip fotoğraflar ortaya çıkmaya başladı. Sonra insanlar iyilik dünyaları ile kötülük dünyası arasında bir tür köprü icat ettiklerini anladılar.

Tabii ki, bugün çok az insan basit batıl inançlar nedeniyle unutulmaz resimlerden vazgeçmeye hazır. Ancak, kamerayı almadan önce bilmeniz gereken birkaç nokta var.

Kendinize ve sevdiklerinize sorun çıkarmamak için her zaman kimin ve neyin fotoğraflanmaması gerektiğini hatırlayın:

Uyuyan insanların fotoğraflarını çekemezsiniz: Bu, özellikle en savunmasız oldukları için bebekler ve genel olarak küçük çocuklar için geçerlidir. Ruhları saftır, bu nedenle kötü ruhların meskenleri için en iyi yer olacaklardır. Açık gözler sizi her zaman şeytanlardan koruyabilir, çünkü onları görebilirsiniz ve onlara baktığınızda neredeyse güçsüzdürler. Bu varlıkların gölgede kalmaları, görünmez olmaları daha iyidir, bu nedenle uyuyan insanların yanında yaşarlar, ancak onları etkileyemezler. Fotoğraf çekerken, iblislere ve hayaletlere bir kişinin enerjisine erişim izni vererek çizgiyi bulanıklaştırırsınız. Elbette, çok azı agresif, ama neden riske atasınız ki?


Aynadaki yansımayı fotoğraflayamazsınız: Çoğu kültürde ve dini öğretilerde ayna, kötü ruhlar için bir mıknatıs olarak tanımlanır. Bu bir tür olumsuzluk biriktiricisi, bizimle hayaletler arasında bir geçit. Bu, özellikle sonsuz bir yansıma yaratan iki ayna için geçerlidir. Hiçbir durumda bunu fotoğraflamamalısınız, çünkü şu anda ruhlar ve onların dünyaları ile bağlantılı her şeye çok yakınsınız. Sadece anın tehlikeli olduğunu değil, aynı zamanda fotoğrafın da tehlikeli olduğunu hatırlamak önemlidir, çünkü dünyalar arasındaki bu portal transfer edilebilir. Ayrıca gücünü koruduğu için bu tür fotoğrafları tereddüt etmeden atın.


Ölüleri fotoğraflayamazsınız: Bu, ölen kişinin ruhunu sonsuza dek huzuru kaybettirebileceğini söyleyen çok yaygın bir alâmettir. Ruhu, bedenin bulunduğu yerde yaşayacak. Kızgın bir ruh olsaydı, evde garip şeyler olurdu. Böyle bir fotoğraf çektiysen, diğer fotoğraflardan ayrı tutmalısın.

Kedilerin fotoğrafı çekilemez. Evet, kediler evde enerjiyi arındırır. Onlar bizim dostlarımız ve çok sevimli yaratıklardır, ancak kolayca ele geçirilebilirler. Uyuyan kedilerin fotoğraflarını çekmek iki kat daha tehlikelidir, çünkü daha önce açıkladığımız gibi, iblisler fotoğraf çekimi sırasında uyuyan vücutla daha iyi etkileşime girer. Kediler korunmaz, bu nedenle diğer dünya güçlerinin etkisine kolayca yenik düşer.

Harabelerin ve terk edilmiş evlerin fotoğrafı çekilmez. Oradaki enerji negatiftir ve fotoğrafa da bulaşır. Evinize negatif enerjiyi çeker. Bu tür fotoğrafları çekmemeniz önerilir, ancak yine de karar verirseniz, bunları bir garaj, tavan arası gibi yerleşim olmayan bir alanda saklayın ve onları görmezden gelmeyin.

Son olarak, birkaç önemli kuralı unutmayın: Fotoğraflarınızı sizinle kötü ilişki içinde olanlarla veya bu insanlarla ilişkili olanlarla paylaşmayın. Fotoğraflarınızı sosyal ağlarda gizlemek, yalnızca akrabalarınıza ve arkadaşlarınıza erişim sağlamak daha iyidir. Ayrıca, sizden nefret edenlerin veya evde nefret ettiğiniz kişilerin fotoğraflarını çekmeyin. Çünkü düşmanlarınız moralinizi alacaktır.

Your Page Title