Kötü Bir Günde Yenile Düğmesine Nasıl Basılır

Hepimizin kötü günleri var ve ne kadar çok çalışırsak çalışalım, bu kaçınamayacağımız bir şey. Kötü zamanlardan en iyi şekilde yararlanmak uzun vadede bizim için bir avantaj sağlar.

Kötü günlerden en iyi şekilde yararlanmak için mücadele eden biriyseniz, bu yazı tam size göre. Yeterince denersek o kötü günleri iyileştirebiliriz. Burada, gününüz için yenile düğmesine basarak yapabileceğiniz ve atmanız gereken adımları inceleyeceğiz. Bu şeyler baştan başlamanıza ve bazı şeylerin göründüğü kadar kötü olmadığını hissetmenize izin verecektir.

Kötü Günlerde Yenile Düğmesine Basmanın 7 Adımı:

1. Adım: Durun ve Nefes Alın

İşlerin kötüye gittiğini söyleyebildiğiniz zaman, kendinize nefes almak için biraz zaman verin. Geri dönün ve rahatlayın. Biraz “rahatlamak” ile ilgili yanlış bir şey yoktur. Sakin olun ve gücünüzü yeniden kazanmanıza izin verin.

2. Adım: Düşünün

Düşünmek, arada bir yapmamız gereken bir şeydir. Sizi rahatsız eden şeyleri düşünün ve hepsini tanıdığınızdan emin olun. Onları beslememelisiniz, ancak göz ardı da etmemelisiniz.

3. Adım: Enerjinizi Koruyun

Beyaz ışık meditasyonu yapmak için biraz zaman ayırmanız gerektiğini düşünüyorsanız, oturun ve enerjinizin tükenmediğinden emin olun. Kendinize güç verin ve uygun gördüğünüz gibi bir koruma hissi yaratın.

4. Adım: Taleplerinizi Okuyun

Çevrimiçi olarak ifadeler bulmanız önemli değildir. Daha fazla güce ve gerçekten rezonansa sahip olmaları için olumlarınızı yüksek sesle söyleyin. Konuştuğunuz olumlamalara göre yaşayın.

5. Adım: Olumlu Bir Şeyler Bulun

Tüm olumsuz yönlerde olumlu bir şey bulun. O günün size neler getirdiğini yeniden düşünün ve iyi bir şeyler bulun. Küçük bir şey olsa bile, buna dikkat etmeye değer. Olumsuz olana değil, pozitif olana güç verin.

6. Adım: Fikrinizi Değiştirin

Ne zaman olumsuz bir düşünce sızarsa onu tanıyın ve bırakın. Bırakmak zordur, ama olayları nasıl gördüğümüzde çok büyük bir fark yaratır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

7. Adım: Açık Fikirli Olun

Güne devam ederken açık fikirli olun. Negatifliğin, yukarıda bahsettiğimiz olumlu şeyler hakkında güçlendirmeniz ve düşünmeniz gereken şeyler olmadığını unutmayın. Kendinizi bunalmış hissettiğinizde, bu adımları tekrarlayın.