Bilincinizi Uyandırdığınızı Gösteren 19 İşaret

Bilincinizi gerçekten uyandırdığınızı nasıl anlarsınız?

Hepimizin bir tetikleyici noktası var, bu noktaya ulaştığımızda kendimizi bulduğumuz yerde
“Yeter, artık hayatımı bu şekilde yaşayamam” diyoruz. Bu farkındalıktan, genellikle uyanış gerçekleşir.

İlk başta, bir arama, daha sonra bir depresyon ve son olarak bir atılım olarak başlayabilir.

Genellikle, uyanış döngüsüne benzer bir örnek izler bizi, kim olduğumuzu ve amacımızı daha iyi anlamamıza neden olan bir şey tetiklenir.

Uyanmalar kalpte ve ruhta meydana gelir ve bazen acı verici olmalarına rağmen, daha fazla yaşam mutluluğunu yaşayabilmemiz için titreşimimizi daha yüksek bir seviyeye yükseltmemize izin verir.

Özünde titreşiminizi yükseltmek, sizi sevgi, doğa enerjisi ve yaşam akışına daha yakın hale getirir.

Bu duruma ulaştığınızda, hayat kesinlikle farklı bir hızda hareket ediyor. İşler sizi daha kolay rahatsız eder, daha fazla çeker ve günlük mucizelere daha fazla açık olursunuz.

Bilinç her zaman bir yolculuk olsa da, işte bilincinizi uyandırdığınızı gösteren 19 işaret:

1. Bir şeyleri gerçekleştirme yeteneğiniz artar. Düşündüğünüz veya istediğiniz şeyler hayatınızda gerçekleşmeye başlar.

2. Sizi rahatsız eden ya da sizi geride tutan sorunlar kendi kendilerine çözümleniyor ya da anında bir çözüm buluyorsunuz.

3. Gizlenmiş veya yanıltıcı olabilecek gerçekler size açıklanabilir.

4. Size zor zamanlar yaşatan biri aniden durur ya da hayatınızdan uzaklaşır.

5. Her gün, trafikte yaşadığınız sıkıntılar, uzun ışıklar, vs. artık sizi rahatsız etmiyor gibi görünüyor ya da sonuçlar her zaman olumlu.

6. Hayatınıza daha sevgi dolu, şefkatli ve merhametli insanları çekersiniz.

7. Artık egonuzun pençeleri altında değilsiniz ve egonuzun ne zaman ortaya çıktığını çabucak belirleyebilirsiniz.

8. Tüm manevi, metafizik ve psişik şeyler sizin için ilginç hale gelir ve alternatif terapileri denemek, enerjinizi iyileştirmek ve kendi sezgisel yeteneklerinizi genişletmek istersiniz.

9. Vücudunuz duygusal ve fiziksel travmayı hızla iyileştirebilir ve bedeninize saygıyla davranmanın daha fazla farkına varırsınız. İyi yemek ve egzersiz yapmak kolaydır.

10. Yaşamın tüm deneyimlerine şükredersiniz ve “iyi” ya da “kötü” derslerin olmadığını, sadece yolculukların ve büyümenin olduğunu anlarsınız.

11. Sizden daha büyük bir şeye bağlı olduğunuza dair derin bir hissiniz var, tüm yaşama bağlı hissediyorsunuz ve ruhunuzun gerçekten sonsuz olduğunu anlıyorsunuz.

12. Ölüm korkunuz azalır, kim olduğunuzun gerçek özünü ve ruhunuzun burada neyi başardığını anlamaya başlarsınız.

13. Sezgileriniz ve hayalleriniz güçlenir, hatta psişik yetenekleriniz ve ruhsal rehberlerinizle bağlantı kurabilirsiniz.

14. Hayatın sizi doğru zamanda doğru yöne yönlendiren birçok eşzamanlılığı ve tesadüfi olayı vardır.

15. Rekabet, öne çıkma ya da başkalarının yaptığı için bir şeyler yapma arzusunu kaybedersiniz. Bunun yerine, kendi yolunuzu şekillendiriyor, kalbinizi takip ediyorsunuz ve herkes için yeterli bolluk olduğunu anlıyorsunuz.

16. Yaşamın ve tanıştığınız insanların bir ayna olduğunu anlarsınız, daima ihtiyaç duyduğunuz veya ifade ettiğiniz deneyimleri yansıtırlar.

17. Dünyanın her yerinde acı ve adaletsizlik hissedersiniz, ancak daha derin bir düzeyde, olumlu ve sevgi dolu bir niyetle enerjik değişiklikler yapmaya yardımcı olabileceğinizi anlarsınız. Dua, meditasyon ve evrenle olan bağlantınız, güvenebileceğiniz ve kendinize verebileceğiniz önemli bir kendi kendini iyileştirme araçları haline gelir.

18. İnsanları kabul etmeye ve onlar hakkında hüküm vermemeye başlıyorsunuz çünkü herkesin kendi yolunda olduğunu ve ellerinden gelen her şeyi yaptığını anlıyorsunuz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

19. Her şeyi sevmeyi, takdir etmeyi ve her gün öz sevgiyi uygulamayı öğrendiniz.