Hayatınızda Bolluğu Çekmek için Vazgeçmeniz Gereken 8 Şey

Hepimizin bolluğun bize getirdiği tüm nimetlerden zevk almak ve mutlu olmak yerine, zenginlik, bolluk ve para sahibi olmak konusunda negatif inançları var.

Ancak bugünden itibaren artık ihtiyaç duyulmayan şeyleri yapmayı bırakacağız ve değişim getireceğiz.

1. Korkularınızdan ve Şüphelerinizden Uzak Durun.

Bolluğu ve zenginliği hak etmeme korkusunu bırakmalıyız. Kötülük insanların parayla yaptıkları bir şeyin sonucu olarak ortaya çıkar ve gerçekte bir nesne olan paradan değil. Bunu her zaman hatırlamalısınız

2. Kendi Kendinizi Yok Etmeyi Durdurun.

Molalarımız bittiğinde devam etmeye çalışmalıyız. Ayağımızı kendi kendini yok etmeden kaldırmalı ve bol miktarda pedalın üzerine koymalıyız.

3. Hayatın Bir Mücadele Olması Gerektiğini Söyleyen Zehirli Fikirlerden Vazgeç.

Hayatımızın bir kavga olması gerekmez, bu tür fikirlere inanarak hayatımızı daha da zorlaştırıyoruz. Tüm bu negatif inançlardan vazgeçmeliyiz. Böylece işler daha iyiye doğru değişecektir.

4. Eksiklik Durumunuzdan Uzak Durun.

İçinde yaşadığımız dünya aslında hepimiz için yeterli, bu yüzden doğru olduğuna inanmalıyız. Ayrıca hayatımızı ve zihin durumumuzu da değiştirmeliyiz.

5. Suçlamayı Bırakın.

Ailemizi, ortağımızı veya tüm dünyayı zenginlikle olan sonuçsuz ilişkimiz için suçlamayı bırakmalıyız. Biz kurban değiliz ve öyleymiş gibi davranmayı bırakmalıyız. Hayatımızın kontrolünü ele geçirmeliyiz.

6. Bolluğu Hak Etmediğinizi Düşünmeyi Bırakın.

Aslında, bolluk kötü bir şey değildir. Bu yüzden reddetmeyi bırakmalı ve kabul etmeye başlamalıyız.

7. Titreşimlerinizi Temizleyin.

Ünlü bilim insanı Nikola Tesla, insanlara Evrenin sırlarını bulabilmeleri için frekans, enerji ve titreşim hakkında düşünmelerini tavsiye etti.

Titreşimlerimizi temizleyerek, gerçek doğamızın gerçekten bol olduğunu da keşfedeceğiz.

8. Düşük Benlik Saygınızı Azaltın.

Kendimizi küçük, önemsiz ve değersiz saymak için bu ihtiyacı bırakmak zorundayız. Herkes gibi yaşamın bize sunduğu tüm harika hediyelerin tadını çıkarma hakkımız var.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Benlik saygısı eksikliğinden vazgeçmeli ve kendimize bol miktarda izin vermeliyiz.