Göz Ardı Edilmemesi Gereken En Yaygın 7 Eşzamanlılık Türü

Eşzamanlılık, her birimizin hayatında meydana gelen tesadüfi olmayan «tesadüfler ” in inanılmaz bir fenomenidir. Mantık ya da sağduyu açısından alıştığımız normal terimlerle açıklamak tamamen imkansızdır. Ama o var!

Eşzamanlılıkta, özellikle her şey tam olarak doğru zamanda ve doğru yerde göründüğünde bir açıklama bulmak imkansızdır.

Bu, Matrix’ten, enerji akışına ve Evrenin planlarına denk gelen doğru yolu takip ettiğinize dair bir tür sinyaldir.

Size Evren ile bir arada takip ettiğimizde karşılaştığımız en yaygın 7 tür senkronizasyondan bahsedeceğiz.

Bu eşzamanlılıkları yaşıyorsanız çok şanslısınız demektir. Çünkü Evren ile aynı dalga boyundasınız.

1. 1111, 222 veya 333 numaralı tekrarlı sayıları görmek

Bu tekrarlar belki de Evrenin bize gönderdiği en yaygın işarettir. Hatta bazı insanlar, bu manevi rehberlerin ya da meleklerin şüphelendiklerimiz bile olmadığını bize bu sinyalleri gönderdiğine inanmaktadır.

Bu nedenle, doğru yönde hareket ettiğimizi veya bize yardım etmeye çalıştıklarını, doğru yönde ilerlediğimizi bildirmiş gibi görünüyorlar.

2. Birisini düşünürken aniden o kişiden bir e-posta veya çağrı almak

Bu eşzamanlılık oldukça yaygındır ve belki de dünyada asla bir kez karşılaşmamış tek bir kişi yoktur. Aynı zamanda, çoğumuz bunu sadece dikkat bile etmeyen bir tesadüf olarak görüyoruz.

Bu senkronizasyon, sadece bir tesadüf olmaktan uzaktır. Bu dünyada hepimizin bağlı olduğu enerji bağına dayanıyor.

Nerede ve ne yaparlarsa yapsın başkalarının düşüncelerine ve niyetlerine gerçekten bağlanabiliriz.

Her ne kadar inanılmaz gözükse de, hepimiz tek bir yüksek zihinle birbirine bağlıyız.

3. Düşünülemez bir şekilde, şarkının sözlerini seslendirmeye başlıyorsunuz.

Radyodan çıkmadan hemen önce sokakta yürürken veya bir arabanın direksiyonunun arkasında otururken bir şarkıyı birkaç kez söylemek zorunda kaldınız mı? Her birinizin benzer durumları hatırlayabildiğinden eminim.

Bunun sadece bir tesadüf olduğuna inanmak yanlış olurdu, çünkü her gün binlerce insan bu deneyimi geçiriyor.

Bu eşzamanlılığın açıklaması basittir: belirli bir anda kesin bir şeye ayarlandığı zaman, olasılıklarımız artar.

Aklımız bilgiye göre ayarlandı. Bu onların temel amacı. Bu yüzden, ortaya çıkmadan önce bile uyaranlara genellikle tepki verirler.

Bu, zamanın doğası, çok karmaşık ve bizim anlayışımızın ötesinde.

4. Aniden, beklenmedik şekillerde, uzun süredir başarısızlıkla mücadele edilen soruların yanıtlarını alırsınız.

Örneğin, terfi almak için hangi adımların atılması gerektiğini araştırıyorsunuz. Ya da büyük ve oldukça riskli bir proje için tavsiyeye ihtiyacınız var.

Yoksa, durmuş olan ilişkilerle ilgili bir işaret mi bekliyorsunuz?

Önemli bir sorunun cevabını aradığınızı bile fark etmeyebilirsiniz – senkronizasyon, cevapları beklenmedik şekillerde kendi başınıza ve katılımınız olmadan size göderebilir.

5. İnanılmaz derecede iyi zaman: Her şeyde şanslısınız!

Örneğin, önemli bir toplantıya acele ediyorsunuz ve tüm trafik sıkışıklığını gidermek için olağanüstü bir rahatlık sağlıyorsunuz. Sadece bu değil – trafik ışıklarına yaklaştığınız anda – yeşil ışık yanar.

Veya başka bir örnek: doğru zamanda doğru yerde bulunuyorsunuz. Tamamen planlanmamış ve beklenmedik.

Evrenin eşliğinde hareket ettiğinizde, emin olabilirsiniz: doğru yoldasınız!

Evrenle birlikte “çalıştıkça” – evren size aynı zamanda karşılık veriyor.

6. Beklenmedik bir şekilde, uzun zamandır hayalini kurduğunuz ancak hiç kimseye söylemediğiniz bir hediye alırsınız.

Uzun zamandır istediğiniz bir eşyayı satın almak için yeteri kadar paranız olmadı veya herhangi bir sebepten ötürü alamadınız. Ve bir gün aniden arkadaşınız, akrabanız ya da iş arkadaşınız size bu eşyayı hediye olarak getirdi. Tamamen beklenmedik! Ve size “Bu şeyi gördüm ve hediye olarak almaktan memnun kalacağınızı düşündüm” diyor. Bu inanılmaz öyle değil mi?

7. Önemli bir şeyi yapmanıza veya bir sorunu çözmenize yardımcı olabilecek biriyle beklenmedik bir şekilde tanışırsınız.

Basitçe söylemek gerekirse, tüm bunları size Evren atar. Şu anda ihtiyacınız olan insanlar, istediğiniz dalganın ayarlanması durumunda senkronize olarak hiçbir yerde ve aniden olduğu gibi “görünür”. Ve en önemlisi – doğru zamanda ve doğru yerde görünürler.

İnanılmaz görünüyor, ancak size yardım edebilecek olan kişi, markette konuşma şansınız olduğu sıradan bir alıcı olabilir.

Yaşamınızdaki eşzamanlılığı sağlamak istiyorsanız, ana tavsiyeler: açılın ve Evrene doğru yürüyün. Kanepede oturup üzgün bir yüzle oturmayın, Evrenin size sunduklarını bekleyin. Kimse sizin için bir şey yapmaz. Bu yasadır.

Yalnızca çaba sarf ederseniz, yaşayacaksınız ve Evrene doğru gideceksiniz, gerçeğe ve beklentilerinize karşılık gelen bir titreşime bağlanacaksınız. Kalbinizin, aklınızın, ruhunuzun isteklerinizle uyumlu olduğundan emin olmalısınız.

Your Page Title

Evrenin sizin için her şeyi yapacağına dair yanılsamalar bırakmayın. Doğru yoldan gitmenize yardımcı olacaktır. Ve bu en önemli şey!