Doğum Tarihinize Göre Büyülü ve Psişik Yetenekleriniz

Her kişinin özel bir yeteneği vardır, ancak çok azı onu açığa çıkarmayı başardı.

Doğum tarihinin yardımı ile, büyülü ve dışa dönük yeteneklere yatkınlığı belirleyebilir ve ana mistik yeteneğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sıra dışı olaylar, açıklanamayan yaşamda ortaya çıkar. Yıldızlar, ayın evreleri tüm bunlar bir insanın kaderini ve enerjisini etkiler ve aynı zamanda psişik yeteneklerini geliştirir. Bazı günlerde insanlar genel durumu etkileyen kendilerinde garip değişiklikler olduğunu fark etmeye başlarlar.Numerolojik hesaplamayla doğum tarihinize göre hangi psişik yeteneğe sahip olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Numerolojik Hesaplama

Bir kişinin doğum anından itibaren hangi yeteneklere sahip olduğunu belirlemek için numerolojiden yardım istemek ve bir hesaplama yapmak gerekir. Bunu yapmak için doğum tarihinizi kağıda yazmanız ve ardından tüm sayıları toplamanız yeterlidir. Örneğin, 09/15/1982, 1 + 5 + 0 + 9 + 1 + 9 + 8 + 2 = 35

Nümerolojiye göre, ortaya çıkan sayı 1 ile 9 arasında olmalıdır. Dolayısıyla, iki basamaklı bir sayı aldıysanız, sayıları şu şekilde toplamalısınız: 3 + 5 = 8.

Sonuçta, eğer 09/15/1982 doğumluysanız, kader numaranız 8’dir. Sonuçlara göre, sihirli yeteneğinizi öğrenebilirsiniz.

Sayıların Değeri

Sayılar enerji taşır ve bir insanın kaderini, karakterini ve özelliklerini etkiler. Kader sayısını hesaplayarak, gizli büyülü ve dışsal yeteneklerinizi öğrenebilir ve önerilerimizle bunları ortaya çıkarabilirsiniz.

1 Sayısı:

Yeteneğinizi geliştirmek için, yanınızdaki insanlara daha sık bakmanız gerekir. İletişim kurarken muhatapların bakışlarını “zincirlemeye” çalışmalı ve hipnoz olmadan cevap vermeyeceği kişisel sorular sormalıdır. Aynı zamanda, gözleri tam olarak bir kişinin gözbebeklerine konsantre etmek gerekir.

2 Sayısı:

Şifa yeteneğine yatkınlık. İkiler sadece bir dokunuşla değil, aynı zamanda kelimelerle de bir insanı rahatsızlıktan kurtarabilir. Eski günlerde, böyle bir yeteneği olan insanlar genellikle şifacılar haline gelmiştir. Şifa yeteneği olan insanlar sadece fiziksel değil aynı zamanda zihinsel rahatsızlıkları tedavi edebilirler. Onlara başvururken, hastalar mutlaka şikayet ettikleri şeyleri dile getirmezler: şifacılar hastalığı yakın bir mesafeden hissederler.

Yeteneğinizi ortaya çıkarmak için, sizi çevreleyen her şeyle birlik olmanız ve ruhunuzda olumlu duyguların uyandırılması gerekir. İnsanlarla dost olun, muhtaç kişilere yardım etmeyi reddetmeyin, doğada daha sık vakit geçirmeye çalışın. Ama en önemlisi yaşam tarzınızı değiştirin. Bir şifacı olmayı hayal ediyorsanız, olumsuz düşüncelerden ve duygulardan, kötü alışkanlıklardan kurtulmanız ve olumlu bir şekilde ayarlamanız gerekir. Sadece bu durumda başkalarına yardım etmek mümkün olacaktır.

3 Sayısı:

Söylediğiniz ve düşündüğünüz her şey gerçek olur. Bir yandan, bu yetenek sadece üç sayısının himayesinde olanlara değil, başkalarına da yardımcı olabilir. Ama diğer yandan, eğer bir kişinin kötülüğünü dilerseniz bu gerçekleşebilir. Yeteneğinizi kötü amaçlar için kullanarak kendinizi mutsuzluğa mahkum edebileceğiniz unutulmamalıdır. Bu nedenle, eğer üçün etkisi altında doğmuşsanız sözlerinize ve düşüncelerinize dikkat etmelisiniz.

Bu yeteneğin geliştirilmesi imkansızdır ve kendini gösterip göstermeyeceği kişiye bağlı değildir. Sık sık dilek tutup, evrene yönelirseniz ve karşılığında ne istediğinizi alırsanız, yetenek için bir eğiliminiz olduğu anlamına gelir. Olağandışı yeteneklere inanmıyorsanız ve evrensel zihinle nasıl etkileşime gireceğinizi bilmiyorsanız, yeteneğinizi geliştiremezsiniz.

4 Sayısı:

En iyi yetenek, dördün etkisi altında doğan insanlara verilmiştir. Bu insanlar güçlü bir enerjiye sahipler ama çok “kötü” bir gözede sahipler, böylece bir kişiye bir bakışla zarar verebilirler. Fakat yeteneğiniz daima kendiniz hakkında sizi bilgilendirmez ve çoğunlukla duyguların etkisi altında kendini gösterir. Bu nedenle, eğer kişi çok sinirlenirse, o zaman birileri açıkça iyi olmayacaktır.

5 Sayısı:

Bazen deneyimli psişikler bile geleceğe bakamıyor. Ancak beş sayısının himayesinde olanların çok büyük bir yeteneği var ve başkalarının erişemeyeceği şeyleri görebiliyorlar. Beş numaraya sahip kişiler, yalnızca geleceğin genel olaylarını göremez, aynı zamanda kendilerine veya başkalarına ne olacağını da öğrenebilir.

Kusursuz yeteneğinize tam anlamıyla hakim olmak çok zaman alacaktır. Bunu yapmak için, olumsuzluklardan aklınızı temizlemek, konsantre olmayı öğrenmek için daha sık meditasyon yapmalısınız.

6 Sayısı:

Bu tür insanları kandırmak zordur, çünkü muhatapların düşüncelerini okuyabilir ve niyetlerini bulabilirler. Sadece insanların ne düşündüğünü öğrenemezler, aynı zamanda kendi düşüncelerini de iletebilirler. İkinci durumda, kişiye yakın olmak zorunda değillerdir: sadece resmine bakın ve doğru kelimeleri zihinsel olarak telaffuz edin.

Deneyimli bir telepat olmak için, düşüncelerin yardımıyla bir kişiyle iletişim kurmanız gerekir. Size yakın birinden yardım isteyin, ardından birbirinizin karşısına oturun ve zihinsel olarak birbirinize kısa ifadeler ve cümleler gönderin. Haftada en az iki kez bu uygulamayı yapın.

7 Sayısı:

Bu sayının etkisi altında doğanlar, düşünce gücüyle nesnelerle etkileşime girebilir. Cansız nesnelerle enerjik bir bağlantıya girebilirler ve böylece onlara komut verebilirler.

Birkaç kişi telekineziyi kendi gözleriyle görebiliyordu. Bu yeteneği ortaya çıkarmak için önünüze bir nesne koymanız gerekir ve kısa mesafelerde uzaya aktarmak mantıklıdır. Ancak psişikler, bu yeteneği geliştirmek için bir kişinin çok güçlü bir enerjiye sahip olması gerektiğini temin eder.

8 Sayısı:

Bu insanlar tehlikeli bir yeteneğe sahiptirler. Sekiz enerji vampirleri olabilir. Onlarla iletişim kurmak, insanların enerjisini yok eder ve onları güç ve iyi şanstan mahrum eder. Sekiz sayısının himayesinde olan kişiler bu yeteneklerini kişisel amaçlar için kullanabilir, ancak başka birinin enerjisini yemesi güvenli değildir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

9 Sayısı:

Bu tür insanlar ruhlarla konuşabilir ve diğer dünyadan bilgi alabilir. Ruhlarla iletişim kurarak geleceği, geçmişi bilirler veya ölülere herhangi bir soru sorabilirler. Bununla birlikte ezoterikliğin ölen kişiyi rahatsız etmesi sık sık tavsiye edilmez ve yalnızca sevdiklerinizin ruhlarına başvurmak daha iyidir. Bazen diğer dünyanın sakinleri iletişim kurmaya meyilli değildir, bu da barışlarına zarar veren birine zarar verebilecekleri anlamına gelir.