Hangi Takılar Para Ve Şans Çekiyor?

Antik çağlardan beri elde edilen mücevherler insanların dikkatini çekti.

Zenginliklerini göstermenin bir yolu değil, aynı zamanda güçlü bir tılsım olarak da kullanılıyorlardı. Onların yardımı ile ihtiyacınız olan her şeyi hayata geçirebilirsiniz.

Takı her zaman popülerdi. Birçok ezoterikçi, mücevherlerin herhangi bir talihsizliği giderebileceğini, zenginlik ve refahı hayata geçirebileceğini iddia ediyor. Bu yazıda sizler için iyi şans ve maddi refah çekmenize yardımcı olacak takı seçimlerini derledik.

Şans ve Para Çeken Mücevherler

Yüzük: Sadece görüntüye güzel bir katkı değil, aynı zamanda harika bir tılsımdır. Hayalleri gerçekleştirmeye ve hayata bol şans getirmeye yardımcı olur. Buna ek olarak, yüzükler sizi kötülükten koruyabilirler. Doğru şekilde takılmış olan bir yüzük, sizi herhangi bir sorundan koruyacaktır.

Broş: Enerji rezervlerini yenileyebiliyor ve zenginlikleri hayata çekebiliyor. Bir broşun yardımıyla, kişisel başarıya giden yoldaki tüm engellerin üstesinden gelebilecek, zamanında servete giden yola çıkabileceksiniz.

Kolye: Sizi nazar ve zarara karşı koruyabilir, hayatınıza iyi şans ve refah getirebilir. Kolye ucunuzu şans getiren nesnelerden yerleştirebilirsiniz. Örneğin bir anahtar,at nalı ve yonca gibi…

Bilezikler: Ezoterikler, kendinden emin olmayan insanlara bilezik takmasını önerir. Ağır ve belirgin bir bilezik, görüşlerini savunmaya, onu manipüle etmek isteyen insanlarla iletişim kurmaktan vazgeçmeye ve mutluluğa giden yola çıkmaya yardımcı olur.

Küpe: Sahibine çekiciliğini ve iradesini verebilir. Bazı ciddi işlerde şansa ihtiyacınız varsa, favori küpelerinizi takın ve bir zincir veya kolye ile tamamlayın. Her şeyi en üst düzeyde yapmanıza yardımcı olacaklar.

Zincir: Şüphelerle başa çıkmaya, yeteneklerine ve sözlerine güven duymaya yardımcı olur. Zincir, yeni bir iş bulmanıza, pozisyonunuzu alma hakkınızı savunmanıza ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başlamanıza yardımcı olacaktır.

Para ve Şans Çeken Taşlar

Karnelyan: Sadece “faydalı” insanları hayata çekme özelliğine sahiptir ve enerji alanınızı harekete geçirebilir. Bir yüzük veya bilezik içine yerleştirilen bu taş, hızlı bir şekilde iş bağlantıları kurmaya ve iyi anlaşmalar yapmanıza yardımcı olur. Taşın etkinliği sabit değildir. Sıcak aylarda nisan ayından eylül ayına kadar en büyük potansiyele sahiptir. Ayrıca, taş Perşembe günleri çok aktiftir, bu nedenle karmaşık problemleri, büyük alımları ve finansal işlemleri çözmek için taşın enerjisini kullanabilirsiniz.

Kaplan gözü: Bu taş göğsün üzerine, kalbe yakın bir yere takılmalıdır. Taş her iki broşta ve çeşitli kolyeler için kullanılabilir. Kadınlar bu taşla saçlarına saç tokası yapabilirler. Taş soğuk dönemlerde aktiftir, bu nedenle yaz ve ilkbahardan daha iyi şans getirir. Böyle bir taşın desteği sayesinde, etrafınızdaki insanlar tarafından erişilemeyecek küçük detayları zamanında fark edebilirsiniz. Özellikle sözleşmeleri imzalarken, anlaşma yaparken, yeni bir pozisyon ararken ve çalışanları işe alırken faydalı olacaktır. Taş şansı çekiyor, ancak gölgede daha sık kalması gerekiyor. Eğer mücevhere takmazsanız, güneşten uzak tutun.

Sitrin: Bir yüzük veya başka bir takıya yerleştirilen bu taş, konsantre olmanıza ve tek bir ayrıntıyı kaçırmamanıza yardımcı olacaktır. Taşın, özellikle vücuda teması halinde sahibine iyi şanslar çekiyor. Taşı cebinizde taşıyabilirsiniz, ancak işlevleri biraz zayıflayacaktır. Sitrin, özellikle desteğe ihtiyaç duyduğunuz anlarda enerjiyi artırabilir ve biyo-alanın korunmasını aktive edebilir.

Topaz: Bu taş, iradeli ve amaçlı insanlar için en uygun olanıdır. Topaz, insanlarla, özellikle de iş ortaklarıyla dostça ilişkiler kurmaya yardımcı olur, “fazla ileri gitmeye” izin vermez ve ciddi kararlar için cesaret verir. Topaz taşının enerjisi benlik saygınızı arttırmanıza ve hayata bol şans getirmenize yardımcı olacaktır.

Your Page Title

Selenit: Selenit, yaratıcı mesleklerden insanlar için vazgeçilmez bir taştır. Kendinizi tükenmiş hissettiğiniz anlarda bile kendinizi toparlamanıza izin verir. Bu taşı takı olarak kullanırsanız sizi yanlış kararlardan ve büyük masraflardan koruyabilir.