TİTREŞİMLERİNİZİ ARTTIRMAK İÇİN 7 BASİT İPUCU

Titreşimlerinizi yükseltmek için bu listeyi her gün mutlaka uygulayın…

1. Meditasyon Yapın

Açıkçası, meditasyon titreşim frekansınızı oldukça hızlı bir şekilde yükseltecektir. Bu yöntemin avantajı, birçok farklı meditatif yol olmasıdır.

Bazıları geleneksel olarak meditasyon yapmayı tercih ediyor, ancak dinamik meditasyonları seven insanlar da var. Örneğin, yürürken, spor yaparken veya resim yaparken …

2.Gülümseyin

Kahkaha gerçekten harika bir ilaçtır. Düşük enerjileri hissederseniz, sizi güldüren komik bir şeyler izlemeye başlayın.

3. Sanatsal Birşeyler İle Kendinizi İfade Edin.

Bir sanatçı olup olmadığınız hiç önemli değil, hepimizin yaratıcı yetenekleri var ve sanatsal stil çeşitli biçimlerde ortaya çıkabilir. Kendinizi fikirlerle sınırlamayın, sadece yeni bir şeyler yapın. Örneğin fotoğraf çekmek, çizim, grafik tasarım vb…

4. Sosyal Enerjileri Alın!

Arkadaşlarınızla dışarı çıkın ve eğlenin. Titreşimlerinizi sevgi dolu iletişim, ortak ilham, olumlu eğlence ile yükseltin.

5. Dans Edin

Ruhunuz dans etmeyi seviyorsa, dans edin. Müziğe rahatça kalbinizi açın ve müziği tüm vücudunuzda hissedin.

6. Dışarı Çıkın

Doğa ile iletişim, titreşiminizi arttırır ve iyileştirir. Birbirlerini kovalayan sincapları izlemek gibi basit bir şey bile ruhunuzu yükseltir. Bunun nedeni, Dünya ile ve her gün karşılaştığımız tüm varlıklarla ilahi bir bağlantımızın olmasıdır.

Günde birkaç kez dışarı çıkmayı ve küçük yürüyüşler yapmayı, etrafımı saran güzel ağaçlara ve hayvanlara bakmayı seviyorum. Kelimenin tam anlamıyla ruhumu pozitif bir şekilde dolduruyor ve kendimi canlı hissettiriyor.

7. Sevgiyle Kendinizi Kuşatın!

Sevgi, titreşimlerin en yüksek frekansıdır. Sevginin güzelliği, sevgiyi ifade edebilmemiz ve kendimizi sevgi ile çeşitli şekillerde çevreleyebilmemizdir.

Your Page Title

Sevginin titreşimini hissetmiyorsanız, kendinizle başlamanızı öneririm. Kendinize sevgiyi vermeye başlayın. Meditatif uygulamalarla kendinizi sevgi ile doldurun.