Geçmiş Yaşamlarınızdan Ruhları Tanımanın 10 Yolu

Bu sizi biraz şaşırtabilir ama aslında ruhların kümeler halinde seyahat ettiğine inanılıyor. Böylece, aslında çevremizdeki insanları geçmiş yaşamlarımızdan tanıyoruz.

Bu harika değil mi?

Ancak bazılarımız onları tanıyamayabilir. Geçmiş yaşamlarınızdan insanları tanımanın bazı yolları şunlardır:

Anında Bağlanma:

Kesinlikle, en derin sırlarınızı ve korkularınızı onlarla paylaştığınız kadar rahat olduğunuz insanlarla tanışmış olmalısınız. Anında bağlanma, kişiyi başka bir yaşamdan tanıdığınızı gösterebilir.


Anında kaçınma:

Bunun tersi de doğrudur. Bazen birinden nefret ediyorsun ama özel bir sebep yok. Anlık nefretiniz bu kişiden muhtemelen önceki yaşamlarda da nefret ettiğinizi ortaya çıkarır.


Kelebekler:

Birinin yanındayken midenizde kelebekler hissedebilirsiniz ve bu, o kişiyle sahip olabileceğiniz bazı eski bağların olduğunu gösterebilir.


Aynı şeyleri seviyor musun:

Sizinle aynı şeyleri seven birini bulmak ne kadar eğlenceli? Bu aynı zamanda eski bir bağlantınızın olduğunu da gösterir, bu yüzden şu anki beğenileriniz ve beğenmediğiniz şeyler aynıdır.

Birbirinizi mükemmel bir şekilde tamamlıyorsunuz:

Enerjilerinizin uyuştuğu birini bulduğunuzda, o kişiye iltifat eder ve karşılığında iltifatlar alırsınız. Nadirdir ve o kişiyi önceden tanıdığınızı gösterir.


Sana her zaman kızgın olan biri:

Sebepsiz yere nefret ettiğiniz insanlar gibi, size sebepsiz yere kızacak insanlar var. Bu insanlar aynı zamanda geçmiş yaşamlardan tanıdıklarınızdır.


Suç:

Bazı insanlar seninle tanıştıklarında seni suçlu hissettirirler. Merak etmeyin; suç muhtemelen geçmiş yaşamdan.


Kabul edilemez cinsel çekicilik:

Bu biraz daha ilgi çekici. Bazen birisi için tuhaf bir cinsel çekim hissedersiniz. Onu tarif edemezsiniz ve arkasındaki sebebi bile tarif edemezsiniz ama olur ve bu, başka bir hayattan olan kişiyle bazı bağlarınız olduğunu gösterir.


Telepatik Bağ:

Birini düşündüğünüz ve aniden sizi aradıkları veya onları sokakta gördüğünüz hiç başınıza geldi mi? Bu telepatik bir bağdır. Onlar sizin geçmiş yaşamlarınızdan arkadaşlarınızdır.

Your Page Title (#satışortaklığı)


O gözleri tanıyorsun:

Çok ürkütücü ama gerçek şu ki, yeniden doğduğumuzda tüm vücudumuz değişir ama gözlerimiz aynı kalır. Önceki hayatınızdan tanıdığınız birini gördüğünüzde, gözlerini tanıyacaksınız.