Olumsuz Düşüncelerden Ve Duygulardan Kurtulmanın 3 Etkili Yolu

Olumsuz düşünceler çok tehlikelidir çünkü başarısızlıkları ve sıkıntıları çekerler. En kısa zamanda olanlardan kurtulmak gerekir.

Düşüncelerimiz daima şekil alır. Bu yüzden şüpheler sık ​​sık sorun yaratır ve korkular sürekli kargaşaya neden olur. Düşünceler bizi dikenlerden yıldızlara götürür ya da tersine, yaşamdaki en zor ve dikenli yolu seçmemizi sağlar. Çekim yasası her zaman durmaksızın eylemdedir. Nasıl düşündüğünüze bağlı olarak şansı çeker ya da onu iteriz.

Olumsuz Düşünceler Ve Duygular Neden Tehlikelidir?

Olumsuz düşünceler ve duygular evrenin pozitif enerjisini korkutuyorlar. Yaratıcı enerji dalgaları öfkeli ya da kendine sarılırsa bir kişiye çekilmekten vazgeçer. Tehlike bizi şanstan mahrum etmez, ama bu bataklıktan kurtulmak oldukça zorlaşır.

Durumu ağırlaştırmamak için bu zorlu pençelerden mümkün olduğunca çabuk çıkmak gerekir. Bu yazıda bahsedeceğim 3 etkili yöntem ile olumsuz duygularınızdan ve düşüncelerinizden kurtulabilirsiniz.

1.Olumlamalar

Olumlamalar, bir insanın pozitif bir dalgayı ayarlaması için kendisiyle konuşması gereken özel ifadelerdir. Zorluk veya şüphe dönemlerinde, pozitif akışların kendi başlarına sürdürülmesi gerekir. Olumlamalar mutlaka her gün tekrarlanmalıdır.

Örneğin, yeni bir iş buldunuz, ancak orada çalışıp çalışmamanın netleşeceği bir deneme süreniz var. Boşuna endişelenmek yerine, daha sık kendinize her şeyi yapabileceğinizi, iyi bir iş bulabileceğinizi söylemeniz gerekir.

Aynısı yaşamın maddi, ticari ve sevgi alanlarında da yapılabilir. Daha da iyisi, motive edici ifadeleri tekrarlarsanız, her şey yolunda ve ihtiyaç duyduğunuz yönde hareket eder. Bu size güven verir ve sorunların hayatınıza girmesine izin vermez.

Hiç şüphe yok ki, kendinize ne kadar güzel şeyler söylerseniz, onlara o kadar hızlı bir şekilde inanmaya başlarsınız. Buradaki örneklerden bazılarını kullanabilirsiniz: “İyi şansı kendime çekiyorum”, “Her gün daha iyi ve daha güçlüyüm”, “Dünyanın en mutlu insanıyım”, “insanlar bana çekiliyor”, “herkes beni seviyor ve herkesi seviyorum”.

Olumlarınızı bazı yaşam durumlarına göre kendinizde oluşturabilirsiniz. Aşk sorunlarınız varsa, kendinize daha sık, hayatınızın aşkıyla tanışacağınızı ve güzel, mutlu bir ilişkinizin olacağını söyleyin. Kendinize ne kadar sık ​​söylerseniz sizin için o kadar iyi olacaktır.

2. Meditasyon

Meditasyon, sorunlardan ve korkulardan kurtulmanın en iyi ve en hızlı yoludur. Bu, kişinin bilincinin içine daldırılması, düşüncelere ve duygusal deneyimlere odaklanarak algının bir kısmını kapatmasıdır.

Meditasyona başlamak için, uygun koşullar yaratmalısınız. İdeal olarak, dış sesleri aşamayan ve içinde sadece kendinizin olduğu bir oda olmalıdır. Hiçbir şey sizi görsel olarak veya fiziksel olarak rahatsız etmemelidir. İşteyken ya da hareket halindeyken, yabancı seslerden kurtulmak için kulak tıkaçlarını kullanabilirsiniz.

Meditasyon eğer birileri sizi rahatsız ediyorsa, bir şeyler için çok fazla endişeleniyorsanız ve çok yorgunsanız iyidir. Gözlerinizi kapatın, derin bir nefes alın, sonra yavaşça nefesinizi verin. Darbenin yavaşladığından ve düşüncelerinizin sakinleştiğinden emin olmak için işlemi gerektiği kadar tekrarlayın.

Şimdi etrafınızdaki alanı görselleştirmeye başlayın. Yüzlerce kilometre boyunca ruhu olmayan bir yerde yalnız olduğunuzu hayal edin. Bir orman, okyanus, dağ nehir, tarla, çöl, dağ olabilir. Çevrenizdeki sakinliği simgeleyen bir ortam oluşturun. Kötü düşüncelerin nasıl uzağa gittiğini ve orada kalacağını hayal etmeniz gerekir ve yavaş yavaş hayata, gerçek dünyaya geri dönersiniz. Dalış ne kadar gerçek olursa o kadar iyidir. Maksimum etki ancak zamanla elde edilebilir. Bunu yapmak için daha sık meditasyon yapmalısınız.

3.Kristaller Kullanın

Zihninizdeki olumsuz düşünceleri inci ve kuvars arındırır. Bir başkasının olumsuz etkisinden korunmak için, bir elmas veya bir ay taşı kullanabilirsiniz. Sinir sisteminizi ametist ve opal yatıştırır.

Metallerden platin ve zirkonyum en iyisi olarak kabul edilir. Zirkonyum sakinleştirici bir etkiye sahiptir ve platin negatif viral programları zihninizden temizler.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Son olarak, çevrenin büyük bir rol oynadığını belirtmekte fayda var. Enerji vampirleriyle ve sevmediğiniz kişilerle konuşmaktan kaçının. İyi ve hoş bir ortamda, iyi şansı yakalamak ve sorunlardan kaçınmak her zaman daha kolaydır.