Koruyucu Bir Melek Tarafından izlendiğinizi Gösteren İşaretler

Melekleri düşünmek çok iç açıcı ve rahatlatıcı bir konudur. İlahi bir gücün sizi izlediği ve kötülüklerden koruduğu fikri, iyi hissetmenizi ve güvende olmanızı sağlar. Melekler bizi izliyorlar ve kendi kendimizi keşfetme ve dürüstlük konusunda olumlu bir yol boyunca yönlendirmeye çalışıyorlar.

Melekler bugün hala nefes almamızın bir sebebi olabilir. Belki de sarhoş bir sürücüyü bir gece yolunuzdan çıkardılar, emniyet kemerinizi bir çarpışmadan önce takmanızı sağladılar ya da vücudunuzda ölümcül bir virüsü yenen hücrelerinizi bile göstermeyi başardılar!

Bir meleğin bizi kurtarabileceği sonsuz an vardır.

Her birimizin üzerinde her şeyi izleyen melekler var, ama bazen size özel ilgi gösteriyor olabilirler. Bir şeyleri bilmenize izin vermeye çalışıyor olabilirler.

1. Tüy Bulma

Tüyler koruyucu melekler için en güçlü işaretlerden biridir. Tüy görmeyi beklemeyeceğiniz bir alanda iseniz, koruyucu meleğinizin yanında olabilirsiniz. Melekler tüyleri kullanarak, orada olduklarını ve bizi izlediklerini hatırlatmak isterler. Bu özellikler beyaz bir tüy bulduysanız geçerlidir.

2.Bozuk Para Bulmak

Bozuk paraların koruyucu melekler tarafından bir mesaj ve bir nimet olarak bıraktığına inanılmaktadır. Bunu insanların mutlu hissetmelerine yardımcı olmak ve biraz da yaşam tavsiyesi vermek için yapıyorlar.

3.Gökkuşağı Görmek

Gökkuşaklarının bir anlamı vardır. Onlar ruhani ve güzelliğin doğal bir kaynağıdır. Eğer yağmurun olmadığı bir yerde gökkuşağı görürseniz, bu bir melek tarafından gönderilen bir işarettir. Bize yalnız olmadığımızı bilmemiz ve etrafımızda olduklarını hatırlatmak isterler.

4.Garip Şekilli Bulutlar Görmek

Bulutlardaki değişik şekiller ve izler genellikle koruyucu bir meleğin sizi izlediğini ve sizi belirli bir yönde yönlendirmeye çalıştığının bir göstergesidir. Bulutlarda kalpleri, çiçekleri, hatta bir meleğin şeklini bile görebilirsiniz.

5.Ani Isı Değişimi

Sıcaklıkta rastgele bir değişim yaşarsanız, koruyucu meleğinizin size çok yakın olduğunun bir işaretidir. Koruyucu melekler, frekanslar ve titreşimler yoluyla seyahat eder ve var olurlar. Bir koruyucu meleğin varlığı, hava moleküllerinin reaksiyona girme şeklini değiştirebilir ve odanın sıcaklığında fark edilebilir bir değişikliğe neden olur. Koruyucu meleğiniz size önemli bir şey söylediği için çok dikkatli olun. Bunu görme yeteneğiniz, buna inanma yeteneğinize dayanabilir.

6.Bir Varlık Hissi

İzleniyormuş gibi hissediyorsanız, bu büyük bir göstergedir. Düşündüğümüzden daha sık oluyor. Bu genellikle sizin için göz kulak olan ya da yaptığınız şeyi takip eden bir bir işaretidir. Odada bir mevcudiyet hissi, sizinle iletişim kurmaya çalıştıklarını gösteren açık bir işarettir.

7.İsminizi Duyma

Hiç bir yerde, belki de yürürken isminizi çok açık bir şekilde duydunuz mu? Belki de bir kereden fazla duydunuz. Bu işaret genellikle dikkatinizi çekmek içindir. Melekleriniz dikkatinizi çekmeye çalışıyor! Kendinizi manevi dünyaya açın ve iletişim kurabileceğinizi görün.

8.Canlı Rüyalar veya Anılar

Rüya için normal olsa da, anormal rüyalar yaşıyor olabilirsiniz. Son derece canlılar ve onları çok iyi hatırlıyorsunuz. Neredeyse önünüzde doğru olan kadar gerçek. Bu, anılar içinde geçerli olabilir. Anılarınız varsa, ancak nereden geldiklerini tam olarak belirleyemiyorsanız, bu meleğinizin sizinle iletişim kurmaya çalıştığı önemli bir göstergedir.

9.Gelişmiş Duyular

Aniden duyabiliyor, koklayabiliyor ve daha iyi görebiliyor musunuz? Duyularınız son derece gelişmiş. Hareket ediyormuş gibi hissediyorsunuz ve neredeyse bir hayal gibi. Bunu daha önce de yaşadıysanız, doğru yolda olduğunuzu gösteren bir işarettir.

Your Page Title

10.Elektronik Aletlerin Aniden Bozulması

Televizyonun kendi kendine açılmasına ya da statik bir kanala geçtiğine tanık olmuş olabilirsiniz. Bu, koruyucu meleğin sizinle iletişim kurmaya çalıştığı büyük bir işarettir. Frekanslar arasındaki ruhlar bazı elektronik aksamlarını bozabilir.