HAYATINIZI SONSUZA KADAR DEĞİŞTİRECEK 20 EVRENSEL YASA. BOLLUK BEREKET VE REFAH YASALARI

Evrende, hareket ve yerçekimi yasaları da dahil olmak üzere tüm enerjiyi yöneten manevi yasalar vardır.

Evren bu yasalarla mükemmel bir uyum içindedir. 20 evrensel yasanın her biri büyük bir güce sahiptir ve farkında olsanız da olmasanız da daima birlikte çalışırlar.

Bu Yasaları daha iyi anlamaya başladığınızda, bunların birbirleriyle ilişkili olduğunu görecek ve hayatınızı daha da iyileştirebileceksiniz.

Bu evrensel gerçekler, hayatınızda nerede olursanız olun ya da geçmişte hangi hataları yaptığınız fark etmeksizin sizin için geçerlidir. Onları tanıyıp, uygulamaya başlarsanız, hayatınız sonsuza dek değişecektir.

1. İlahi Birlik Yasası

Var olan her şey: görünür ve görünmez, birlik alanında ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır. Her bir eylemimiz belirli bir dereceye kadar doğrudan veya dolaylı olarak başka bir kişiyi etkiler. Birbirimizle o kadar derinden bağlıyız ki, sevmekten başka seçeneğimiz yok.

2. Yaratılış Yasası

Düşünceler ve duygular yaşadığımız gerçeği yaratır. Başka bir deyişle, somut olan her şey somut olmayan her şeyin içinde bulunur. Sahip olmak istediğimiz her şeyi, kim olmak istediğimizi hissetmeye ve düşünmeye başlarsak ne yapacağımızı Gerçekleştirme yeteneğine sahibiz.

3. Titreşim Yasası

Kuantum fiziğindeki modern bilimsel araştırmalar, Evrenin ve içindeki her şeyin farklı frekanslarda titreşen saf enerji olduğunu kanıtladı. Düşüncelerimiz, hislerimiz, fikirlerimiz, arzularımız, hayallerimiz, duygularımız ve sözlerimiz benzer frekanstaki enerjilerle yankılanıyor.

İsteseniz de istemeseniz de en çok düşündüğünüz şeyi alırsınız. Bu yasa bir öncekine benzer. Bir şeyi ne kadar çok hissederseniz veya düşünürseniz, onu gerçekleştirme olasılığınız o kadar artar.

Düşünceleriniz ve duygularınız olumlu değilse, bunun olumsuz bir etkisi olabilir. Dünya’da ne kadar zaman geçirdiğiniz, ne kadar ilgi gösterdiğiniz ve ne kadar para kazandığınız önemli değil. Sadece yaydığınız pozitif titreşim miktarı önemlidir.

4. Eylem Yasası

Eylem yasası, eylemlerinizi gerçekleştirmeniz, niyet ve hedeflerinize ulaşmak için gerekli olan şeyleri yapmanız gerektiğini belirtir.

Başarı kendi başına gerçekleşmez, ancak çaba ve azim gösterdiğinizde gerçekleşir.

Bu, mücadele etmemeniz gerektiği anlamına gelmez, niyetinizi belirtmek için dikkat etmeniz ve çaba göstermeniz gerekir. İlk adımı attıktan sonra, istediklerinize ve hayallerinize her zaman daha yakın olacaksınız.

5. Uygunluk Yasası

Bu yasa, içerideki şeyin dışarıda olacağını söylüyor. Başka bir deyişle, dış dünya içimizde olanı tam olarak yansıtır.

Örneğin, olumlu bir tutum yaşamın her alanında daha iyi performans göstermenizi sağlayacaktır. Ayrıca, içinde yaşadığınız dünyayı sevmiyorsanız, bunu değiştirmek sadece size bağlıdır.

6. Sebep-Sonuç Yasası

Her eylemin, düşüncenin ve kelimenin eşit ve zıt bir tepkisi veya etkisi vardır. Ne ekerseniz onu biçersiniz. Hayatta yaşadığınız her şey başka bir şeyin sonucudur.

Hayattaki tüm deneyiminiz, uzun zaman önce başlayan bir nedenler ve etkiler zinciriyle bağlantılıdır.

Bu, eylemlerinizin, düşüncelerinizin ve duygularınızın geçmişten geldiği ve geleceği etkilediği anlamına gelir.

Bu fikrin daha doğrudan sonucu, şimdiki zamanınızı etkilemek için sonsuz bir güce sahip olmanızdır.

Karma, yıkılmaz bir kozmik ceza sistemi değildir. Aslında, eylemlerin ve sonuçların tarafsız bir dizisidir.

7. Tazminat Yasası

Evrensel tazminat yasası hakkında konuştuğumuzda, eylemlerimize, sözlerimize, düşüncelerimize ve duygularımıza yanıt olarak bize verilen nimetten bahsediyoruz.

Örneğin, barışın, sevginin, neşenin, güvenin ve bol cömertliğin kaynağı olduğunuzda, bu hediyelerin de alıcısı olacaksınız.

İlahi tazminat yasası, evrenin kendi kendini düzenlediğini belirtir: embriyo bir çocuk olur, tomurcuk çiçek açar ve meşe palamudu meşe ağacı olur.

8. Çekim Yasası

Çekim yasası, başınıza gelen herhangi bir olumlu veya olumsuz olayın size çekildiğini belirtir. Bir düşünce aklınıza her geldiğinde ya da bir kelime söylediğinizde, Evren sizi dinler ve cevap verir.

Dahası, çekim yasasına göre, insanlar ve düşünceleri enerjiden oluşur ve benzer enerjiler birbirine çekilir. Düşünce ve sevginin birleşimi karşı konulmaz bir çekim gücü oluşturur.

9. Sabit Enerji Dönüşüm Yasası

Bu evrensel yasa, bir şeyi her düşündüğünüzde veya bir şey hakkında endişelendiğinizde, bir gün fiziksel biçimde ortaya çıkacağını belirtir. Olumlu ya da olumsuz olsun er ya da geç yüzeye çıkacaktır.

Yüksek titreşimler, düşük titreşimleri emme ve dönüştürme gücüne sahiptir. Bu, gerçekten ne istediğinizi çekmenin ana noktasıdır. Kozmik düzenlemede gizemli bir şey yoktur, bu sadece düşünceyi gerçeğe dönüştürmek için kullanılan bir yöntemdir.

10. Görelilik Yasası

Fiziksel dünyada var olan her şey sadece başka bir şeyle ilgili olduğu için vardır. Kendinizi başkalarıyla karşılaştırmayı bırakın ve sahip olduklarınız için şükredin.

Böylece istediğiniz şeyleri daha hızlı çekmeye başlayacaksınız. Ayrıca, sizi karmaşık ve şüphelerle zehirleyen işe yaramaz bir iç diyalog kullanmayı bırakın ve hayatınızı değiştirmek istiyorsanız dikkatinizi istediğiniz şeylere odaklayın.

11. Kutupluluk Yasası

Kutupluluk yasası, var olan her şeyin tam tersi olduğunu belirtir. Karanlık ve ışık, sevgi ve nefret, mutluluk ve üzüntü, sağlık ve hastalık, başarı ve başarısızlık. Biri olmadan diğeri var olamaz. Bu ikili karşıtlıklar daha iyi bir gelecek için çalışır. Sadece bu evrensel yasayı anlamalı ve ona değer vermeliyiz.

12. Ritim Yasası

Evrendeki her şey titreşir ve belirli ritimlerde hareket eder. Bu ritimler hayatımızda gördüğümüz kalıpları ve döngüleri oluşturur. Her döngü Evrenin düzenliliğini yansıtır. Bunu fark ederek, olumsuz etkiden kurtulabilir ve herhangi bir sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

13. Denge Yasası

Bolluk, başkalarına karşı cömertlik ve başkalarının size verdikleri için minnetle ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır. Bu yasaya göre, dünyaya verdiğiniz her şey, bir şekilde size geri dönecektir. Dünyanın size iyilik vermesini istiyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışmaktır.

14. Düzen Yasası

Hayatın kanunu olması gerekir. Olabilecek tek yaşam yasası budur. Nasıl yapılacağını ve sonuç alınacağını bilmeden önce biri olmalısınız.

Örneğin, başarılı bir fırına sahip olmak istiyorsanız, önce pişirme konusunda uzman olmanız gerekir. Daha sonra markanızı oluşturmaya devam edebilirsiniz. Sonunda, gerçekten işinizi takip ederseniz, hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

15. En Az Çaba Yasası

Çok fazla çaba stres yaratır ve enerjinizi tüketir. Bu da bolluk içinde yaşamanızı engeller. Bu hiç bir zaman çaba sarf etmemek ya da günlük aktivitelerinize ilgi duymamanızdan değildir.

Hedefinize ulaşmak için en basit ve en verimli yolu bulmakla ilgilidir. Aynı sonuca götüren daha basit bir yol varsa, enerjinizi tüketmenize gerek yok.

16. Sonlar ve Araçlar Yasası

Sadece bugün mutlu olarak yarında mutlu olabilirsiniz. Düzen yasasında olduğu gibi, bir şeye sahip olmadan önce biri olmalısınız. Belirli bir sonuç istiyorsanız, bir yol bulmanız gerekir. Bu durumda, yarına sahip olmak istiyorsanız önce bugün mutluluk bulmalısınız.

17. Yeteneklerinizi Uygulama Yasası

Yeteneklerinizi başkalarına yardım etmek için kullanmak, bolluk ile yaşamanıza yol açar. Dünyanın size cömert olmasını istiyorsanız, sizinde cömert olmanız gerekir. Sahip olduklarınızı başkalarıyla paylaşmak dünyayı daha iyi bir yer haline getirmenin harika bir yoludur.

18. Ayrılma Yasası

Kendimi harekete geçiriyorum ama sonuca bağlı değilim. Sonucu düşünerek harekete geçmeye gerek yok. Cömert olduğunuzda, diğer insanların da sizinle bir şeylerini paylaşacağı doğrudur, ancak ne elde ettiğinizi düşünmek yerine neler paylaştığınıza odaklanmanız gerekir.

19. Açıklık Yasası

En derin arzularınızı açıkça bildiğinizde, diğerleri buna göre cevap verir. Kararlı olduğunuzda ve belirli eylemleri sürekli olarak takip ettiğinizde kimse sizi durduramaz. , eğer netlik yoksa, kafanız karışır veya üzülürsünüz, bu da kişisel enerjinizi bağlar.

20. Cinsiyet Yasası

Son evrensel yasa, doğadaki her şeyin erkek veya kadın doğasına sahip olduğunu belirtir. Doğada bir şey üretmek için her ikisine de ihtiyaç vardır.

Ayrıca, tüm umutlarımız, hayallerimiz ve hedeflerimiz olgunluğa ulaşmadan önce bir olgunlaşma ve büyüme dönemine ihtiyaç duyarlar.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Azim ve sabır, herhangi bir girişimde başarılı olmak için gereklidir ve birçoğu hedefe ulaşılmadan hemen vazgeçer.