Her Kozmik Değişim Fiziksel Bedeninizi Ve Enerjinizi Nasıl Etkiler

Daha fazla insan Evren ile olan derin bağımızı gerçekleştiriyor. Hatta bilim bile bize bu bağlantıyı kuantum teorisi aracılığıyla açıklıyor.

Ay’ın safhaları ruh halimizi, ruhunuzu ve hatta bedenimizi etkileyebilir. Fakat asıl nokta, Ay’ın bizi doğrudan etkileyen tek gök cismi olmamasıdır. Kozmos’taki her şey birbirine karışmış ve birbirine bağlıdır, her şeyin bizim üzerimizde bir etkisi vardır!

Kozmik olaylar, düşündüğümüzü ve nasıl hissettiğimizi etkileyebilir. Ayrıca, fiziksel bedenimizi ve enerjimizi de etkileyebilirler.

Her kozmik değişim bizi bu şekilde etkiler;

1. Enerjimizi azaltan kozmik değişiklikler

Bu, gezegenler retrograd bir durumda olduğunda ortaya çıkabilir, bu da kayda değer bir enerji kayması veya geçişi anlamına gelir.

Bu dönemde, doğru yönde ilerleyebilmemiz için geçmişimize bakmalıyız. Bu düşük enerji bizi sıkışmış, durgun, uyuşuk veya güvensiz hissettirebilir.

Fiziksel düzeyde sindirim problemleri, sinirlilik, burun tıkanıklığı, kabızlık, kas ağrısı ve sırt ağrısı ile karşılaşabiliriz. Sonuç olarak, uyumak için fazladan zamana ihtiyacımız var.

2. Enerjimizi artıran kozmik değişiklikler

Yeni Ay ya da Dolunay gibi yeni bir döngünün başlangıcı, enerjide bir artışa neden olur. Bu, gezegenin güneş veya ay tutulması durumunda yeni bir işarete girdiğinde de olur.

Bu yüksek enerji dönemi, sezgisel ve zihinsel yeteneklerimizi geliştirir ve üçüncü gözümüzü harekete geçirir. Bize bir kurtuluş hissi verdikleri için, bu yüksek frekanslı enerjiler bastırılmış ağrıları, yaraları ve benzerlerini de yoğunlaştırır. Bu dönemde daha da enerjik ve ilham verici hissediyoruz.

Fiziksel düzeyde, daha duyarlı hale geliriz. Bu süre boyunca öksürük, soğuk algınlığı ve çeşitli virüsler oluşabilir.

Ek olarak, yüksek frekanslı enerji vücudumuzda tansiyon, denge kaybı, baş dönmesi gibi problemlere eğilimlidir. Ayrıca uykusuzluk çekmeye ve daha huzursuz olmaya eğilimliyiz.

3. Enerjimizi içeri doğru yönlendiren kozmik değişiklikler

Gezegenlerin retrograd hareketi, sonbahar ekinoksu ve kış gündönümü sırasında enerjimizi içeri doğru yönlendirmeliyiz.

Eski döngüyü tamamlamak ve hayatımızdaki bir sonraki bölüme hazırlanmak için enerjimizi içeri doğru yönlendirmek gerekir. Önemli bir değişim veya değişimden önceki ve sonraki anlar, düzeltme ve yansıma anlarıdır!

Enerjimizi içeri doğru yönlendirdiğimizde, fiziksel semptomlarımızı temizleyebilir ve vücudumuzun iyileşme ve serbest bırakılma süreçlerini aktif hale getirebiliriz.

4. Enerjimizi dışarı aktaran kozmik değişiklikler

Enerjilerimiz, sonbahar ekinoksu ve yaz gündönümü sırasında, yani yeni bir döngü veya yeni bir enerji kayması başladıktan sonra dışarıya doğru yönlendirilir. Bu dış enerji sıklığı, eylemlerimize ilham vermeye ve yoğunlaştırmaya yardımcı olur. Fiziksel düzeyde, vücudun iyileşme süreci uyarılır ve belirtiler dış düzeyde hissedilir.

Fiziksel belirtilerin sadece dikkat edilmesi gereken bazı bloklar veya önemli sorunlar olduğunda ortaya çıktığını dikkate almalıyız. Vücudunuzu iyileştirmek için ipuçları bulmak için bu olaylar ve semptomlar arasındaki kalıbın farkında olmanız gerekir.

Dolunay boyunca baş ağrısı, salıverme ve iyileşme gerektiren tıkanmış bir sezgi olabilir.

Bir şey hissettiğiniz zaman, kendinize bir şeyler olup olmadığını sorun. Dengesizlik her zaman fiziksel semptomlarla kendini gösterir. Kozmik değişiklikler sırasında bu semptomları her hissettiğinizde, Cosmos’un size ne söylediğini sorun.

Your Page Title

Ritüeller, meditasyon vb. Bu dönemlerde enerjiyi yönetmek için kullanabileceğiniz en iyi araçlar!