Evinizdeki Negatif Enerji Kaynaklarından Nasıl Kurtulur ve İyi Şansı Kendinize Çekersiniz

Bir evin enerjisinin sakinlerinin yaşam alanlarını etkilediği zaten kanıtlanmıştır. Negatif enerjiyi evinizden temizlemek için, ilk önce kaynaklarından kurtulmanız gerekir. Negatif enerji birikiminin nedeni evinizdeki herhangi bir nesne olabilir.

Aslında, size veya sevdiklerinize olan sıkıntıların çoğu evinizde ki olumsuzlukların birikmesinden kaynaklanmaktadır. Belki de dairenizde evinizin enerjisini etkileyen olumsuz enerjiyi, sıkıntıları ve sorunları çeken şeyleri sakladınız. Olumsuzlukları evinizden temizledikten sonra daha şanslı ve daha mutlu olabilirsiniz.

Dış kaynaklar

Sadece evin içindeki şeyler negatif enerji kaynakları değil, aynı zamanda harici nesneler de olabilir. Elbette, onlardan kurtulmak neredeyse imkansızdır, ancak kendinizi olumsuz etkilerden korumanıza yardımcı olacak yöntemlerden yararlanabilirsiniz.

Açılar negatif enerjinin ana kaynaklarıdır, bu nedenle her şeyden önce köşe daireleri negatife tabidir. Sonuç olarak, bu tür apartman sakinlerinin problem ve sıkıntılarla karşı karşıya kalma olasılıkları daha yüksektir. Bu durumda evinizi ve ailenizi güçlü tılsımlarla korumanız gerekir.

Pencerenin altında kuru bir bitki varsa, mümkün olan en kısa sürede kaldırılması için her şeyi yapmaya çalışın. Onların enerjisi sadece eve sorun çıkarmaz, aynı zamanda bölge sakinleri için son derece tehlikeli olabilir.

Evin yakınındaki çöp konteynırları, tehlikeli bir negatif enerji kaynağıdır. Gerçek şu ki, insanlar günlük olarak kendilerinde negatif enerjiye sahip kırık, eski ve zarar görmüş şeyleri atıyorlar. Ne yazık ki, bu kaynakla savaşmak çok zordur, ancak bu tür olumsuzlukları beyaz adaçayı yardımıyla temizleyebilirsiniz.

Bir ev veya daire satın alırken, her zaman komşu kurumlara dikkat edin. Evinizin yakınında hastane, hapishane veya morg bulunmaması çok önemlidir. Negatif enerjiler her zaman etrafındaki konutların enerjisini etkileyebilecek bu tür kurumların duvarlarında hüküm sürer.

Evinizde negatif enerji kaynakları

Evinizin içindeki negatif enerji kaynaklarından kurtulmak çok daha kolaydır. Bunun için sadece onlar hakkında bilmek gerekir. Deneyimler, bu tür öğelerin neredeyse tüm ailelerde bulunduğunu göstermektedir.

Dolaplar, masalar, tabureler: bunlar her evde var. Ancak, size sıkıntı ve problem getirmiyorlar, derhal tüm mobilyalardan kurtulmanıza gerek yok. Sadece düzenli aralıklarla bu eşyalarınızı soğuk suyla silin böylece evinizin enerjisindeki negatif enerji etkisi riskini azaltabilirsiniz.

Anıları korumak isteyen birçok insan, en yaygın negatif enerji kaynakları olmasına rağmen, eski ve hatta kırılmış şeyleri atmayı reddediyor. Olumsuzluklardan evinizi temizlemek için, geçmişte olan şeylerden kurtulmanız yeterlidir.

Antika eşya toplama hayranları, negatif enerjiden kurtulmak ve evlerine iyi şanslar çekmek için hobilerinden vazgeçmek zorunda kalacaklar. Çoğu zaman, bu tür eşyalar kendi içlerinde en iyi tarihi tutmazlar, bu nedenle bunları bir dairede bırakmaları önerilmez.

Evinizdeki odaların kapıları birbirine zıtsa, aynı anda açık bırakmayınız. Bu şekilde, negatif enerjinin hareket ettiği bir akış yaratırsınız.

Bazen vücudumuz bile negatif enerji kaynaklarına tepki gösterir, bu yüzden onları tanımlamak oldukça kolaydır. Eğer sık ??sık uykusuzluktan şikayetçiyseniz, belki de olumsuzluk, yatağınızdan veya ona yakın olan nesnelerden kaynaklanmaktadır. Bu durumda, yatak odasında yeniden düzenleme yapmanız, yukarıdaki kaynaklardan kurtulmanız ve hatta yeni bir yatak almanız gerekir.

Ayrıca, olumsuzluk kaynakları sizden olumsuz düşünce ve hatıraları çağıran şeyler olabilir. Bu tür eşyaları saklamak sadece anlamsız değil, aynı zamanda tehlikelidir, bu yüzden onlardan kurtulmak en iyisidir.

Çöp her gün atılmalı, çünkü evin içine negatiftir ve pozitif enerjiyi dışarı atar.

Asla büyük avizeleri yatağınız üstüne asmayın. Sadece olumsuzları etkilemekle kalmaz, aynı zamanda uyku rahatsızlığına da katkıda bulunur.

Your Page Title

İkinci el giysileri kesinlikle almamalısınız. Her şeyden önce, daha önce ölü bir insana ait bir kıyafet edinme riskiniz var. Bu olmasa bile, daha önce başka bir kişiye ait olan kıyafetler enerjilerini koruyacaktır. Sahibinin kendisi kötü, saldırgan veya hatta bir suçlu ise, satın alma yalnızca evinizin enerjisini etkilemekle kalmaz, aynı zamanda mutsuzluğu da getirir. Bu nedenle, yalnızca güvenilir mağazalardan bir şeyler satın almak daha iyidir.