Bu Şeyler Yoksulluk Ve Talihsizliği Evinize Getiriyor

Siyah bir şeritle karşı karşıya kaldığımızda, her koşulda suçlamayı, hatta zarar görmekten şüphelenmeyi seviyoruz. Ama bazen sıradan şeyler, fakirlik ve evdeki durgunluğu çekebilir.

Hayattaki her şey güvenli olsa bile, zaman zaman bir revizyon yapmaya değer. Temizliği bir ritüele dönüştürebilirsiniz: hem psikologlar hem de Feng Shui uzmanları bir insanın etrafındaki yaşam alanını temizlediğinde kendisini daha iyi hissetmeye başladığını söylüyor.

Olumsuzluk çeken 9 şey

1. Kırık cam: Kırılmış bir pencere, kırılmış bir ayna veya ayrılabilir bir sapı olan bir kupa olabilir. Onları evde saklamayın, çünkü cam kırılması korumadaki bir boşluğu simgeler.

2. Eski şeyler: Artık giyemeyeceğiniz yıpranmış giysiler, okuyamayacağınız gazeteler veya dergiler bunların hepsi geçmişte bırakılmalı ve atılmalıdır.

3. Ölü Bitkiler: Aralarında ilki kuru çiçeklerdir. Bir çok kişi bitkilere çok düşkündür. Ancak modası geçmiş olan her şey nekrotik bir solma enerjisidir. Kurutulmuş iç mekan bitkileri, negatif enerjileri çok çabuk evinize çeker.

4. Üç yıldan uzun süredir kullanılmayan herhangi bir şey. Tamamen yeni olsa bile, durgunluk enerjisi içinde birikmeye başlar. Belki de şimdi on yıldır oturmadığınız bir masayı toparlamanın zamanı geldi.

5. Cebinizde veya çantanızda ki küçük çöpler. Alışveriş fişleri kullanılmış biletler.

6. Sevmediğiniz fotoğraflar. Bir fotoğrafa bakarken yaşadığınız olumsuz görüntüyü tekrar tekrar emer. Böylece tesadüf eseri bile sinirlenebilirsiniz.

7. Duran saatler. Durdurulan zaman çok kötü bir işarettir. Ya tamir etmeyi ya da düşünmeden atılmasını sağlayın. En iyisi, ağır bir zemin saatini bir mobilya parçasına, örneğin bir masaya, bir duvar saatini bir fotoğraf çerçevesine veya bir askıya dönüştürebilirsiniz.

8. Eşlenmemiş şeyler. Ayakkabı rafının üzerine kaydırılmış 1 terlik. Bu tür ev eşyaları artık kullanımda olmuyacak ve yeni alımların alınmasını önleyen negatif enerjiler yayacaktır.

9. Fırtına, kötü hava koşulları veya kötü hava koşulları ile görüntü ve fotoğraflar. Bununla birlikte, yağmurlu suluboyaların lirik ve çok güzel olduğu görünüyorsa, bırakabilirsiniz. Sadece resme bakın ve hissedin: Resim rahatsız edici düşünceler getirirse, başka bir sahip bulmak daha iyidir.

Your Page Title

Bu arada, sadece “şanssız” şeyler sorun ve talihsizlik getirmektedir. Bazen tılsımlar bile yanlış kullanılırsa başarısız olabilirler.