Anahata Aşk Çakrası: Burçlara Göre Nasıl Açılır

Bir kişinin farklı becerilerden ve karakterinin yönlerinden sorumlu birkaç enerji merkezi vardır. Bu enerji merkezlerine çakra denir. Aralarında sevgi ve iletişim alanından sorumlu olan biri var. Burada Anahata’dan bahsediyoruz.

Koç Burcu

Koç, mümkün olduğunca sık aile, arkadaşlar ve diğer önemli kişilerle zaman geçirmelidir. Sevdiğin biri yoksa, sevdiklerinle iletişim bu durumu hızla düzeltmeye yardımcı olacaktır, çünkü iletişim sürecinde Koç, aşk çakralarının tüm potansiyelini ortaya çıkarır.

Boğa Burcu

Anahata’nın açılmasını hızlandırmak için depresif düşüncelerle savaşmalısın. Boğa, kendisine veya başkalarına yönelttiği olumsuzlukları yener yenmez, hayatları hemen iyiye doğru değişmeye başlayacaktır. Düşünceleri ne kadar olumlu olursa, yaşamları o kadar iyi olur.

İkizler Burcu

Anahata’nın normal çalışmasını sürdürmek için uzun süreli inzivadan kaçınmalısın. Canlı iletişim kuramıyorsan, en azından sosyal ağlarda etkinleşmelisin. İkizler ayrıca özgüvenlerini geliştirmek için egzersiz yapmalıdır.

Yengeç Burcu

Yengeçler için kalp çakrasının aktivitesinin büyümesinin ana katalizörü, çatışma durumlarının azaltılmasıdır. İnsanları daha az olumsuza kışkırtmak, onlara daha sık bir şeyler söylemek gerekir. Astrologlar ayrıca Yengeçlere manipülatörler, enerji vampirleri ve diğer toksik insanlarla mümkün olduğunca az iletişim kurmalarını tavsiye eder.

Aslan Burcu

Aslanlar için Anahata’yı açmanın en iyi yolu manzarayı değiştirmektir. Yeni şeyler satın alırken, imajını veya saç stilini değiştirirken enerjik bir yükseliş hissederler. Ayrıca uzun bir yolculuğa çıktıkları anlarda Aslanların havası ve çekiciliği artıyor.

Başak Burcu

Başaklar genellikle kendi başlarına veya yanlarında bir aytaşı veya beyaz kuvars taşımalıdır. Bu taşlar en iyi kalp çakralarında çalışır. Narenciye kokuları da bu insanların Anahata’sında iyi sonuç verir. Pasif güç kaynaklarına ek olarak, kötü alışkanlıklarla savaşma yeteneğini vurgulamaya değer.

Terazi Burcu

Terazilerin stres ve kaygı ile baş etmesi gerekir. Özel olumlamalar, olumsuz düşüncelerin üstesinden gelmene ve Anahata’ları üzerinde olumlu bir etkisi olacak olumlu bir dalgaya uyum sağlamalarına yardımcı olacaktır. Zamanında dinlenmenin de bu çakra üzerinde faydalı bir etkisi vardır. Aşkta şanslı olmak istiyorlarsa, Terazi aşırı çalışmamalıdır.

Akrep Burcu

Astrologlar, Akreplere ruhsal olarak gelişmelerini tavsiye eder. Anahata, sevilen birini çekmek için meditasyonlar yoluyla açığa çıkarılabilir. Ayrıca, çakranın çalışmasını iyileştirmede bu İşaretin temsilcilerine çeşitli mineraller yardımcı olur. Jasper ve turkuaz bunun üzerinde en iyi sonucu verir.

Yay Burcu

Anahata’yı güçlendirmek için Yay, affetme yeteneğine yardımcı olur. Yoluna çıkanlara ikinci bir şans vermek gerekir. Yay burcunun cömertliği, aşkta iyi şanslar çekmenin en iyi yolu olabilir. Astrologlar ayrıca boş vaatlerden kaçınmayı tavsiye eder.

Oğlak Burcu

Aşk çakrasını harekete geçirmek için Oğlaklar, rasyonalizmlerini ve uzlaşmazlıklarını periyodik olarak kapatmalıdır. Oğlakların çoğu bencildir, bu da kalp çakrasındaki enerji alışverişini yavaşlatır. Vicdanına göre hareket etmek ve zaman zaman her zamanki önceliklerini unutarak sevdiklerine yardım etmek önemlidir.

Kova Burcu

Anahata genellikle dedikodudan muzdariptir. Bu insanların başkalarının söylediklerini almayı bırakmaları gerekiyor. Ayrıca uzmanlar yanlış bilgi yaymamalarını tavsiye ediyor. Anahata’nın başkalarından gelen eleştirileri yeterince algılaması da yararlıdır.

Your Page Title

Balık Burcu

Balıklar oldukça kıskanç olabilir. Anahata’nın her zaman tam güçle çalışması için Balık’ın bu duyguyu kendi içinde bastırması gerekir. Ayrıca sosyal ağlarda ve telefonda gereksiz kişileri, eski gereksiz fotoğrafları, maildeki spamları silerek bilgi alanını temizlemekte fayda var.