Ekim Ayının En Tehlikeli Günü: 9 Ekim’de Yaşamın Hangi Alanları Etkilenecek

9 Ekim, tüm ayın en tehlikeli günüdür. Bu yazıda bugünün, tam olarak neden bu kadar olumsuz olarak kabul edilmesi gerektiğini, kendini sorunlardan ve sıkıntılardan nasıl koruyabileceğinden bahsedeceğim.

9 Ekim’e ek olarak, ikisi çoktan geçmiş ve ikisi henüz yaşanmamış en az dört tehlikeli gün daha var. Üç günlük tehlikeli dönem bu Cumartesi sona eriyor. Zaten Pazar günü sakin ve ölçülü bir gün gelecek ve Pazartesi günü Satürn’ü retrograddan kurtaracağız.

9 Ekim 2021 Günü Neden Tehlikelidir?

İlk önemli ve olumsuz olay, Güneş ve Merkür’ün içsel birleşimidir. Armatürümüzün önünde küçük bir gezegen olacak, yani bizi bekleyen çifte tehlike var.

Bu günün ikinci önemli ve olumsuz olayı ise Mars ve Merkür kavuşumu. Bu, bu iki gezegenin de gezegenimizin aynı tarafında duracağı anlamına gelir. Böylece üçlü bir yön oluşur – Mars, Güneş ve Merkür’ün birleşimi. Bir başka tatsız gerçek, bu üç nesnenin hepsinin bir dereceye kadar Ateş elementi ile ilgili olmasıdır. Merkür esas olarak Dünya ve Havanın enerjisini yayar, ancak içinde Ateş de bulunur. Her durumda, Güneş ve Mars’ın gücü herhangi bir planı bozmaya yeterli olacaktır.

Hayatın Hangi Alanları Saldırı Altında Olacak?

Her şeyden önce, bu sağlık alanıdır. Bu üçlünün en önemli nesnesi Güneş’tir. İnsanların duygularından, ruh hallerinden sorumludur. Bu günkü kötü ruh hali ve aşırı olumsuzluk, refah problemlerinde bir artışa neden olabilir. Astrologlar, meteorolojik duyarlı insanların kendilerini iyi hissetmeyeceklerine ve bitkin hissedeceklerine inanırlar. Her şeyin yolunda gitmesi için sakinleşmen, kendini toplaman ve bu günün olaylarının sıradan olaylardan özellikle farklı olmadığını hatırlaman gerekir. Ruh hali ve sağlık sorunlarının katalizörü, ayın 9’unda, saldırganlık ve zulüm dalgalanmasının beklendiği Mars olacak.

İkinci sorun finans alanıyla ilgilidir. Astrologlar 9 Ekim’de iki şey yapmamanı şiddetle tavsiye ediyor – pahalı alımlar yapmak ve iş seyahatlerine çıkmak. Elbette her zaman bir seçim yapamayız. Acilen bir seyahate çıkman veya çok pahalı bir şey satın alman gerekiyorsa, nasıl hazırlanacağın konusunda sevdiklerine danışma fırsatını kaçırma.

Your Page Title

Engellerin aşk küresini aşması da pek olası değildir. Burada ana olumsuz rol, iletişimden ve insanlar arasındaki temas noktalarının aranmasından sorumlu olan Merkür tarafından oynanacaktır. Güneş ve Mars’ın etkisi altında bu küçük gezegen çok fazla negatif enerji yaymaya başlayacak. 9 Ekim’de aile içi ve iş yerindeki çatışmalar, kavgalar, çatışmalar hariç tutulmadı. İnsanlar geri çekilecek, düşüncesiz davranışlarda bulunmaya başlayacak, ilişkileri yok edecek ve onlara son verecek. Bu günde, yalnızlık içinde olmak daha iyidir. Bu, bu tür sorunların oluşmasını engelleyerek çözülmesine yardımcı olacaktır.