Ruhsal Olarak En Güçlü Burçlar

Her bir burcun kendi özel göreviyle dünyaya geldiğine inanılmaktadır. Ruhsal burç ne kadar güçlü olursa, görevi de o kadar zor olur. Ateş, su, hava veya toprak elementleri burçları büyük ölçüde etkiler. Bu elementler bize güç ve enerji veren unsurlarımızdır.

Hava Elementi:

1.Kova Burcu

Hava elementinde, Kova burç en güçlü işarettir. Bazı hayalperestlik ve yüksek ideallere olan bağlılığına rağmen, hayatta birçok kez zorluk çekebilecek bir burçtur, ancak asla kollarını düşürmeyecektir. Kovalar, hayatta herhangi bir değişime hızla uyum sağlayabilirler ve bu da onları ahlaki açıdan daha güçlü hale getirir.

2.Terazi Burcu

İkinci sırada, hava elementindeki Terazi burcudur. Çok zayıf değiller ama enerjilerini dağıtma ve konuyu sonuna getirme konusunda kötü bir alışkanlığa sahipler. Heveslerini ve arzularını çabucak kaybederler.

3.İkizler Burcu

Bu elementteki en zayıf işaret İkizler burcudur. Bir vakaya odaklanamazlar, genellikle dışarıdan destek alırlar. Zorlukları anladıklarında panik yaparlar ve diğer insanlardan yardım isterler.

Ateş Elementi:

1.Yay Burcu

Ateş elementinin en güçlü olanı Yay’dır. Bu işaretin temsilcileri asla sinirlenmez ve her koşulda insanlığı korumaya çalışırlar. Duygularını kontrol edebilmekte, provokasyonlarda bulunmamakta ve her zaman kendi fikirlerine sahip olmaktadırlar. Onların gücü iyimserlik ve görüş genişliğindedir.

2.Aslan Burcu

İkinci sırada Aslan burcu vardır. İlk bakışta, bu işaretin temsilcileri güçlü ve iradeli insanları ararlar. Fakat bunlar büyük ölçüde dış koşullara ve başkalarının görüşlerine bağlıdır. Aslanların sürekli desteğe ve övgüye ihtiyacı vardır. Eğer yapılmazsa, suratlarını çabucak asacaklardır.

3.Koç Burcu

Ateş elementinin en zayıf işareti Koç burcudur. Bu burç çok aktif olmasına rağmen, elementinde zayıf kalıyor. Koç burcu duygularını kontrol edemiyor, ruhlarında neler olup bittiğini bilemezler. Bazen Koç burçları akıl almaz bir şekilde davranır, bu da onları zor bir duruma sürükler.

Toprak Elementi:

1.Oğlak Burcu

Toprak elementi en güçlü burcu Oğlaktır. Kalıcı, kararlı ve tutarlıdır. Yaşamak için kırılması ve incinmesi zordur. Her şey kötüyse bile, küçük ve telaşsız adımlarla da olsa, yine de hedefine gidecektir.

2.Başak Burcu

Toprak elementinde ruh gücünde ikinci sıradaki başak burcudur. Sık sık güçlü bir insan izlenimi verirler, ancak bazen dünyayı olduğu gibi kabul edemezler ve sadece akışına gitmeye başlarlar.

3.Boğa Burcu

Boğa burcu toprak elementinin en zayıf işaretidir. Bu işaretin temsilcileri değişmeyi sevmezler. Hayatlarını barış ve mutluluk içinde yaşamak istiyorlar, ancak planları başarısız olursa, savunmasız hale geliyorlar.

Su Elementi:

1.Balık Burcu

Su elementinde, Balık en güçlü işarettir. Dahası, sadece elementlerinin işaretleri arasında değil, tüm zodyak burçlarının takımyıldızları arasında güçlüdürler. Bu biraz garip gelebilir, çünkü Balıklar gerçek dünya ile tamamen temas halinde değildir. Bu onların gücüdür. Balıklar uzun süre tolere edebilir, bekleyebilir ve ümit edebilir. Ruhlarının bu gücü, onların mutluluğu için sonuna kadar savaşmalarına yardımcı olur.

2.Akrep Burcu

Akrep burcu Balık kadar güçlü değildir. Onun zayıflığı, duygularını uzun süre biriktire bilmesidir. İçeriden yiyecekler, her şeyi daha zayıf hale getireceklerdir.

3.Yengeç Burcu

Yengeçler, kendi elementindeki en hassas işaretidir. Bu işaretin temsilcileri çok hassas ve savunmasızdır. Sürekli olarak moral desteğine ve yardıma ihtiyaç duyarlar. Kimse onlarla birlikte değilse, yengeçler onu hiçbir şeyi değiştirmeyecekleri ve depresyona girmeyeceklerinin bir işareti olarak alacaklardır.

Your Page Title

Ancak, zayıf bir zodyak işaretinde doğan bir kişinin başarısızlığa uğraması ve hayatının zor olması için zorunlu bir koşul değildir. Ayrıca, güçlü bir işarette doğan, bir kişinin çok çaba harcamadan çok şey başarabileceği anlamına da gelmez.