8 Ekim 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Bu yazıda, 8 Ekim’de bizleri nelerin beklediğinden bahsedeceğim. Arka arkaya ikinci olumsuz günle karşı karşıya kalacağımızı belirtmekte fayda var. Sorun şu ki Güneş bugün Mars ile kavuşum yapıyor.

Kullanıcı Numarası 8 Ekim 2021

Öncelikle bugün hangi sayının herkese hükmedeceğini bulman gerekiyor. Bu, basit numerolojik hesaplamalar kullanılarak bulunabilir: Tarihin tüm rakamlarını ve haftanın gününün sıra numarasını toplamalısın.

8 + 1 + 0 + 2 + 0 + 2 + 1 + 5 = 19 ——– 1 + 9 = 10 ——- 1 + 0 = 1

Bugün Birin enerji akışları oluşturacağı ortaya çıktı. Bu sayının titreşimleri nispeten sabittir, bu nedenle ruh halinde keskin sıçramalar bekleyemezsin. Bu, Güneş ve Mars tarafından üretilen negatifin kısmen nötralize edilebileceği anlamına gelir. Gün hala monoton ve karmaşık entelektüel çalışmalar için uygun değil. Aşktan finansa hayatın her alanında yüksek rekabet bekleyebilirsin. Öte yandan, böyle günlerde sevdiklerinin yardımına güvenebilirsin. Onlardan iyilik istemekten korkma ve ilk çağrıda onlara yardım etmek için acele etme.

Bu günün ana sembolü, sevgiyi ve sadakati kişileştiren kuğudur. En mutlu insanlar, başkalarının sevgisini sevmeyi ve takdir etmeyi bilenler olacaktır.

Bu Cuma İçin Numeroloji İpuçları

Bugün uzmanlar ‘istemek’ kelimesini unutmanı ve ‘zorunluluk’ kelimesini hatırlamanı tavsiye ediyor. Bu, ortak amaç ve hedefleri kendilerinin önüne koyan sorumluluk sahibi insanlar için hayırlı bir gün.

Gücün en başarılı uygulama noktası aşk küresidir. Aile meselelerini çözmeye, romantizme odaklanmaya çalış ve kötü düşünme.

Ahlak ve hukuk kurallarına uymaya çalış. Ayrıca trafik kurallarını ihlal etmemen önerilir. Yoksa para cezası alma ve hatta ehliyetini kaybetme ihtimalin yüksek.

Numerologlar ayrıca yanında büyük miktarda para taşımamanı tavsiye eder. Bugün, soygun ve hırsızlık olasılığı artmıştır. Ayrıca, gelecekte sana neşe getirmeyecek veya fayda sağlamayacak bir şeye harcayabileceğin için, ücretsiz paranın mevcudiyeti ile kendini cezbetmemelisin.

Bugün başkalarının hayatlarına müdahale etmeye gerek yok. Senden yardım istenmezse, hizmetlerini empoze etmemek daha iyidir. Sevdiklerini manipüle etme ve onlara ültimatom verme.

Öfkeni ve kırgınlığını toplum içine çıkarma. 8 Ekim’de yolda karşılaşabileceğimiz sorunların çoğu sadece kendi hata ve eksikliklerimizle ilgili. Bugün daha öz-eleştirel olmaya çalış.

8 Ekim İçin İyi Şans Tılsımları

Bugün, her şeyden önce en güçlü mineralleri içeren herhangi bir tılsım faydalı olacaktır: obsidiyen, opal, aytaşı, elmas.

Your Page Title

Ayrıca, gümüş takıların kullanımıyla sorunlara ve kötü insanlara karşı güçlü koruma sağlanabilir.