7 Ekim 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Numeroloji, sayıları, enerjilerini ve bir bütün olarak insanların ve tüm dünyanın kaderi üzerindeki etkilerini inceleyen en eski bilimdir. Bu yazıda, bu Perşembe’nin nasıl geçeceğinden ve hayatın farklı alanlarında bizi neler bekleyeceğinden bahsedeceğim.

Bugün Ekim ayının en tehlikeli günlerinden biri. Bu sadece sayılardan değil, aynı zamanda gezegenlerin konumundan da kaynaklanmaktadır. Bugün ne olursa olsun, sakin kalmaya çalış.

Kullanıcı Numarası 7 Ekim 2021

Bugün Dünya’ya hangi sayının hakim olduğunu öğrenmek için tarihin tüm rakamlarını ve haftanın gününün sıra numarasını toplaman gerekir.

7 + 1 + 0 + 2 + 0 + 2 + 1 + 4 = 17 ——– 1 + 7 = 8.

Sekiz, finansal şans ve maddi zenginlik sayısıdır. Bu dünyada yerini arayanların yardımcısıdır. Bu, bugün birçok kişinin hayallerindeki işi bulabileceği, yeni motivasyon kazanabileceği ve küresel hedeflerini gerçekleştirebileceği anlamına geliyor. Sekiz, refahı ve sonsuzluğu sembolize eder. Ne yazık ki, bu gün bu sayının en iyi taraflarını görmeyeceğiz. Bugün bu sayı kibir, gurur ve uzlaşmazlığın artmasına yardımcı olacaktır.

Bu günün ana sembolü, bize Evrenin ana yasasının çalışmasını gösteren sarkaçtır. Daha önce yaptığın veya bugün yaptığın her şey sana aynı miktarda geri dönecektir.

Bu Perşembe İçin Numeroloji İpuçları

Uzun bir yolculuğa çıkma. Seyahati ertelemek mümkünse, bunu yap. Bu mümkün değilse, hiçbir şeyi unutmamak ve önemli ayrıntıları kaçırmamak için her şeyi iki kez kontrol etmeye çalış.

Bir bütün olarak gün oldukça tehlikeli olmasına rağmen, bugün daha önce yapılan çalışmaların olumlu sonuçlarını görebileceğin bir zamandır.

Bugün daha önce hiç yaşamadığın olaylardan geçmen gerekebilir. Dikkatli ol ve önemli kararlar alırken acele etme.

7 Ekim İçin İyi Şans Tılsımları

Your Page Title

İnsanların seni aldatmasına izin vermeyecek tılsımlar işine yarayacaktır. Bu gün, etrafındakilerden her şeyi bekleyebilirsin – ihanet, manipülasyon.