26 Ekim 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Rakamların hayatımızı daha iyi hale getirmeye çalışacağı yeni bir gün başlıyor. Bu yazıda bugünün bize nasıl yardımcı olacağından ve etkilerinin nasıl olumsuz olabileceğinden bahsedeceğim.

Bu gün parlak ve uğurlu olmayı vaat ediyor. Evren gizli işaretler gönderecek, bu yüzden onları nasıl okuyacağını öğrenmelisin.

Kullanıcı Numarası 26 Ekim 2021

Bu gün dünyaya hangi sayının hükmedeceğini bulmak için, 10/26/2021 tarihinin tüm rakamlarını toplaman ve bunlara haftanın gününün sıra sayısını, yani 2’yi eklemen gerekir.

2 + 6 + 1 + 0 + 2 + 0 + 2 + 1 + 2 = 16 ——– 1 + 6 = 7.

Yedi, iyi şansın bir sembolüdür. Bu, nezaket, pozitiflik ve karşılıklı yardım için çaba göstermen gereken zamandır. Görünüşüne dikkat etmeye ve yeni kıyafetler almaya zaman ayırabilirsin. 7 sayısı oldukça sakin. Kendimizi olduğumuz gibi kabul etmemize yardımcı olur, bu da özgüvenimizi arttırır. Bugün kendine odaklanmak doğru karar olacaktır, ancak aileni ve arkadaşlarını unutamazsın. Bu günün ana sembolü kum saatidir. Enerjinin bir biçimden diğerine dönüşümünü temsil eder.

Bu Salı İçin Numeroloji İpuçları

Bugün iyi hedeflere ulaşmak uğruna hile yapmamak daha iyidir. İyi ve parlak hedefler, aynı olumlu ve cömert tutumu gerektirir.

Yedi’nin enerjisi sayesinde bugünün tüm sorunları hızla tükenecek. Etrafında ne oluyorsa, sadece en iyisine inanmaya çalış.

Aşk cephesinde yeni sorunlar ortaya çıkabilir. Ailede küçük farklılıklar olabilir ama sonunda bize çok şey öğretecekler.

Çöpten kurtul. Acımadan ve pişmanlık duymadan gereksiz şeyleri at.

26 Ekim İçin İyi Şans Tılsımları

Dört yapraklı yonca. Bu, sana bolca şans, iyilik ve ışık enerjisi çekecek olan iyi şansın ana sembollerinden biridir.

Your Page Title

At nalı: Sadece at nalı değil, imajı bile faydalı olacaktır. At nalı resmini bilgisayarına veya telefonunun masaüstüne yerleştir. Bu sana çok fazla şans çekecek.