Kasım Ayının En Tehlikeli 5 Günü

Her ay tehlikeli günler vardır. Kasım ayında da gerçekleşirler, bu nedenle gelecek için bir şeyler planlamaya başlamadan önce, hangi günler ve ne için olumsuz olacağını öğrenmek daha iyidir.

Sonbaharın sonu sadece problemler ve sıkıntılarla ilgili değildir. Kasım ayında, tehlikeli günler gibi bilinmesi gereken güç günleride var. İyi ve kötünün her zaman birbirinin yerini aldığını unutmamalısın, çünkü Evren her zaman denge için çabalar.

8 Kasım – Oğlak Burcunda Büyüyen Ay

Oğlak burcunda Ay büyümesi neredeyse her zaman kötüdür. Aktif ay, dünya elementlerinin enerjisi ile son derece olumsuz bir şekilde birleştirilir. Bu, hem fiziksel hem de zihinsel olarak aktif olmak için çok tehlikeli bir gün. Bu günde uzun yolculuklar yapmamalısın. Bu bir hesaplaşma ve kavgalar için çok elverişsiz bir gün. Sevilen biriyle bir konuda aynı fikirde değilsen, bir tartışmayı kışkırtmamak daha iyidir.

10 Kasım – Merkür Mars Kavuşumu

Bu iki gezegenin birleşimi her zaman birçok sorun ve tehlikeyi beraberinde getirir. 10 Kasım, ayın en tehlikeli günlerinden biridir. Merkür ve Mars işleri bozacak ve insanların hayatlarını mümkün olan her şekilde daha da kötüleştirecek. Birçoğu gergin, olumsuz ve huysuz olacak. Bu günde, finans sektöründe kazalara güvenmemek ve risk almamak daha iyidir. Herhangi bir harcamayı askıya al ve paranı boşuna riske atma.

19 Kasım – Boğa Burcunda Tutulma

2021’deki tüm tutulmalar arasında bu en az tehlikeli olacak, ancak 19 Kasım’da astrologlar bunu hala ayın elverişsiz günlerine bağlıyor. Bu, Boğa Burcundaki Ay’ın kısmi (tamamlanmamış) tutulması olacak. Çevrendeki insanlardan taviz ve nezaket bekleme. 19’unda, kendine edineceğin düşmanlar gelecekte sana birçok sorun getirecektir. Astrologlar acele kararlar vermemeni tavsiye ediyor. Çünkü çok tehlikeli olabilirler. Bu tutulma, iş dünyasındaki hataları affetmeyecek.

29 Kasım – Merkür Güneş İle Kavuşum

Bu gün Merkür, Güneş ile kavuşacak. Bu harici bir kavuşum olacak, yani Merkür Güneş’in arkasında olacak. Bu, tehlikenin duygu ve hisler aleminde bizi bekleyebileceği anlamına gelir. İnsanlar cömertliklerini ve özgüvenlerini kaybederler. Bazısı yaratıcı olmayı daha zor bulacaktır. Diğerleri için ise yeni komplekslerin ve korkuların ortaya çıkması muhtemeldir.

Your Page Title

30 Kasım – Terazi’de Azalan Ay

Bugün iç uyumsuzluğun bir günü olacak. Terazi barışı ve eşitliği kişileştirir, ancak 30’unda, bu beklenemez. İnsanlar daha az pozitif ve dengeli olacaklar. Eski şikayetlerin kendilerini hissettirmesi mümkündür. Bu günü yalnızlık içinde geçirmek, hatıralara ve nostaljiye derinlemesine dalmamak daha iyidir.