Kasım Ayının En Güçlü 5 Günü

Sonbaharın son ayı, enerjinin sakinleştiği zamandır. Bu yazıda, bu önemli ayın hangi günlerinin en parlak ve en olumlu olarak kabul edilebileceğinden bahsedeceğim.

5 Kasım – Akrep’te Yeni Ay ve Venüs’ün Oğlak Burcuna Geçişi

Bu çok hayırlı bir gün. 5 Kasım’da iki önemli olay aynı anda gerçekleşecek. Ay’ın Akrep burcunda yenilenmesi sırasında, gece yıldızı Dünya’ya göre yerberide olacak, yani gezegenimize mümkün olan maksimum mesafeye yaklaşacak. Akrep burcundaki yeni ay, duygusal yükünü atmana yardımcı olacak.

Venüs’ün Oğlak burcuna geçişi de olumlu duyguların ortaya çıkmasına ivme kazandıracaktır. Bu, insanların enerji rezervlerini artırma, cimrilikten kurtulma günü olacaktır. Venüs bize pozitif olmayı öğretecek ve bize güven verecektir.

11 Kasım – Ayna Tarihi Günü

Bu, insanlarla iletişim kurmayı reddedebileceğin zamandır. Bu gün dünya, İki’nin sakin ve ölçülü enerjisi tarafından yönetilecek. Bu, meditasyon ve ruhsal uygulama için çok hayırlı bir sayıdır. Ayna tarihinde 11.11’de birçok insan hayatın anlamını bulabilecek, kendilerine yeni hedefler koyabilecek.

17 Kasım – Mars, Uranüs İle Yüzleşiyor

Özellikle Uranüs ve Mars işin içindeyse, yüzleşme olumlu bir yöndür. Uranüs’ün ürettiği yaratıcı enerji, Mars’ın gücüyle birleşecek. Önemli kararlar alabileceğin, hobilerine para ve zaman ayırabileceğin bir gün olacak. Bu iki gezegen, insan zekasının yeteneklerini geliştirecek ve en zor görevleri üstlenmek mümkün olacak.

18 Kasım – Maksimum Leonid Meteor Yağmuru

Leonidler, seninle olan aktivitemizi hem fiziksel hem de entelektüel olarak büyük ölçüde artıran bir yıldız akışıdır. Bu gün, kesinlikle her şeyin üstesinden geleceğiz. Eski şikayetler ve olumsuzluklar ortadan kalkacak. Hayatının dramatik bir şekilde değişeceği bir dilek dilemek mümkün olacak.

Your Page Title (#satışortaklığı)

24 Kasım – Merkür Yay Burcuna Geçiyor

Bu ayın 24’ünde Merkür, uzun zamandır beklenen Yay burcuna geçiş yapacak. Bu Burçta, bu gezegen kendini çok iyi ve özgür hissediyor. Bu, 24’ünde ve önümüzdeki birkaç gün içinde inanılmaz bir finansal başarının bizi bekleyeceği anlamına geliyor. Hareketsiz oturmayanlar, ancak mümkün olduğunca çok şey yapmaya çalışanlar tarafından çok para kazanılabilir. Aktif olmak, iletişim kurmak, anlaşma yapmak, iş aramak için iyi bir gün.