22 Aralık 2018 Yılın Son Dolunayı Bugün Ne Yapabilir Ne Yapamazsınız

Dolunay’ın enerjisi özellikle insanları etkiler, bu yüzden böyle günlerde dikkatli olmak önemlidir. 22 Aralık’ta astrologların tavsiyesi başarılı olmanıza yardımcı olacak.

Dolunay tüm canlıları etkiler ve enerjisinin pozitif olup olmadığına bağlı olarak, güç veya ilgisizlik, sevinç veya üzüntü hissedebilirsiniz. Bu günlerde sezgileriniz daha keskin hale gelir ve sorunlardan kaçınmak için dinlenmeniz gereklidir.

22 Aralık’taki dolunay, takımyıldızı ikizler ve aynı zamanda kış gündönümü olacak. Alışılmadık derecede uzayda güçlü bir enerji dalgalanması olacak bu da birçok sürprize yol açabilir.

Aralık Dolunayında Neler Yapılabilir

İkizler takımyıldızının enerjisi insanları etkiler ve onları yeni bilgilere karşı duyarlı ve alıcı kılar. Bu bağlamda, 22 Aralık’ta kurslara katılabilir veya kendinizi eğitebilirsiniz. Gazetecilik, yazı ve politika alanlarında çalışanlar için harika bir gün geçecek.

Dolunay gününde, stres ve kötü ruh haliyle başa çıkmanıza yardımcı olacak fiziksel aktivitelerle uğraşabilirsiniz.

Cumartesi günü, yeteneklerin gelişimine zaman ayırabilirsiniz, çünkü İkizler’deki Ay’ın kalışı sırasında yaratıcı bir enerji dalgalanması vardır. Çok fazla zaman almayacak küçük işlerle uğraşmak faydalıdır.

22 Aralık’ta saç şeklini veya görüntüyü bir bütün olarak değiştirebilirsiniz. Yeni Yıl arifesinde yeni bir görüntü ruhunuzu yükseltecek ve özgüveninizi artıracaktır.

Dolunay’ın, yavaş hareket eden Satürn’e egemen olduğu Cumartesi günü gerçekleşecek olsa da, hava işareti etkisi altında genel temizlik yapılabilir. Düzeni sağlamak, negatiften kurtulmak ve ev refahı çekmek için ritüeller uygulayabilirsiniz.

Dolunay’da yağlı ve sağlıksız yiyeceklerden kaçının, diyet ışığına ve sağlıklı yiyeceklere girin. Bu sadece refahınızı iyileştirmek için değil, aynı zamanda bir Yılbaşı elbisesinde mükemmel görünmek için biraz kilo vermenize de yardımcı olacaktır.

22 Aralıkta, önsezilerinize dikkat etmelisiniz. Bu gün, iç sesinize güvenirseniz ve pervasızca hareket etmezseniz, sıkıntılardan ve eksikliklerden kaçınabilirsiniz.

Bugünlerde ağırlaştırılmış sezgiler sayesinde, insanların niyetlerini kolayca tanıyabilir, agresif şekilde ayarlanmış çevre ve manipülatörlerle temastan kaçınabilirsiniz.

Dolunay’da değerli bir dilek tutabilirsiniz, ancak gerçekleşmesi için onu ayrıntılı olarak sunmak önemlidir. Olumlu bir tutum ve düşüncenin gerçekleşeceğine duyulan güven mutlaka başarıya götürecektir. Düşüncenin gücü, kısa zamanda hayallerini gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

22 Aralık’ta Ne Yapılmamalı

Dolunay’da, azim ve yüksek dikkat gerektiren çalışmalardan kaçınmak daha iyidir. İkizler takımyıldızı insanlara enerji verir ve aktif olarak hareket etme isteği verir, bu nedenle rutin işlerde hatalar göz ardı edilmez. Buna ek olarak, bu günlerde çekici, ancak yararsız şeyler satın almak isteyebilirsiniz, bu yüzden alışverişlerinizi başka bir gün için planlamak daha iyidir.

İkizler’in etkisi insanları daha sosyal hale getirir, ancak Dolunay’da istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Planlarınızı veya deneyimlerinizi yeterince tanımadığınız insanlarla paylaşmamak daha iyidir.

Your Page Title

Cumartesi günü, Satürn’ün ağır enerjisi uyumsuzluk getirecek ve bu da kötü düşüncelere yol açabilir. Bu bakımdan, 22 Aralık’ta, sıkıntı ve çatışmalardan kaçınmak için sabahları olumlu olmak önemlidir.