8 – 14 Kasım 2021 Haftası Mali Burç Yorumu – Bu Hafta Finansal Açıdan Seni Neler Bekliyor

Buradaki tavsiyeler, finansal zorluklarla başa çıkmana ve 8 Kasım’dan 14 Kasım’a kadar olan dönemde paranı artırmanın bir yolunu bulmana yardımcı olacaktır.

Koç Burcu

Koç, evrenin işaretlerini anlamayı öğrenmelidir. Astrologlar, gece ışıklarının bu insanların şanslarını korumalarına ve iş hayatında yeni bir yol bulmalarına yardımcı olacağına inanıyor. Sezgini daha sık dinlemen gerekecek. Hafta başı hareketli geçecek. Gezegenlerin aktivitesi, refahını ve ruh halini etkileyecektir, bu nedenle Koç’un bir uyum ve sükunet durumunda kalması gerekecektir. Bu hafta tüm enerjini meseleleri tamamlamaya harcamalısın. Henüz yeni bir şeye başlamamak daha iyidir. Bu dönemde sermayeni artırabileceksin.

Boğa Burcu

Her birimizin kendi enerji potansiyelimiz var. Boğa, yeteneklerinin ötesine geçmemelidir. Şimdi sakin ve ölçülü olmak çok önemlidir. Birden fazla kez bilinçli kararlar verebilme yeteneği, Boğa’yı işteki bir fiyaskodan kurtaracaktır. Astrologlar, haftaya sistematik bir yükselişle başlamanı, zaman ayırmanı ve mantığın argümanlarını hesaba katmanı önerir. Bu hafta en başarılılar mühendis ve programcı gibi mesleklerin temsilcileri olacak.

İkizler Burcu

İkizler Perşembe ve Cuma günleri finans sektöründe çok şanslı olacaktır. Bu dönemde gece ışıkları onlara çok destek olacak, bu nedenle işlemler, toplantılar ve herhangi bir iş en üst düzeyde yapılacaktır. İnsanlar zehirli ve açgözlü olabilir, bu yüzden yalnız gitmek en iyisidir. Şimdi kesinlikle birine planlarını ve finansal sorunlarını çözme yöntemlerini söylememelisin.

Yengeç Burcu

Yengeçlerin para sorunları varsa, basit tılsımlardan yararlanabilirler. Astrologlar ayrıca Yengeçlerin neşe getiren şeylere odaklanması gerektiğine inanırlar. Olumlu bir tutum, birçok zorlukla başa çıkmanın ve herhangi bir belirsiz durumdan başarılı çıkmanın bir yolunu bulmalarına yardımcı olacaktır. Mali zorluklar ancak Yengeçlerin birikimlerini işe yaramaz bir şeye harcarsa ortaya çıkabilir. Harcama için en tehlikeli gün 10 Kasım olacak. Bu gün anlaşma yapmamak daha iyidir.

Aslan Burcu

Alnının teriyle çalışan aslanlar, kazançlarının gecikmemesi için ritüelleri kullanabilirler. Bu durumda ödemeler daha hızlı yapılacaktır. Hafta yoğun olabilir, ancak Aslanlar endişelenmemelidir. 8 ila 14 Kasım arasındaki dönemde, mali durumlarını iyileştirmek için fırsatlar elde edecekler. Şimdi asıl şey panik yapmamaktır. Astrologlar sabırlı olmayı, olumlu bir tutum sürdürmeyi ve kötü niyetli kişilere dikkat etmemeyi önerir. Aslanların kazanma iradesini hiçbir şey kıramaz, düşmanların arkalarından konuşmaları bile.

Başak Burcu

Astrologlar, Başak’a şu anda başkalarının sorunlarını çözmemesini şiddetle tavsiye ediyor. Bu insanlar sadece iş alanına değil, aynı zamanda kişisel alana da dikkat etmelidir. Aşkın önemi küçümsenemez çünkü bu alanda düzen varsa o zaman mali işler tepeye çıkar. Bu hafta Başaklar için en tehlikeli gün 8 Kasım Pazartesi olacak. Şu anda, herhangi bir harcamayı ve kredi almayı reddetmek en iyisidir.

Terazi Burcu

Bu hafta Terazi için karışık olacak. Şu anda Terazi’nin tüm parayı kazanmanın mümkün olmayacağını anlaması önemlidir, ancak aşırı çalışma nedeniyle sağlığı ve dinlendirici uykuyu kaybetmek oldukça kolaydır. Planın ve standart programın sınırlarının ötesine geçmeye gerek yoktur. Mali zorluklar sadece açgözlü Terazi’yi tehdit eder. Aralıklı çalışmak ve sağlığına dikkat etmek önemlidir. Dinlenme, birikmiş stresinle başa çıkmana yardımcı olacaktır.

Akrep Burcu

Akrepler iyi şans tılsımları kullanmalıdır. Gezegenler, Akreplerin ruh halini ve şansını etkileyebilecek türden değil. Dolandırıcılara karşı dikkatli olmalı, işlemlerini sonuçlandırırken ve evrak imzalarken daha dikkatli olmalısın. Astrologlar ayrıca başkalarına ‘hayır’ demeyi öğrenmeyi tavsiye eder. Çünkü herkese yardım ederek kendine zaman ayrımayı unutursun. Sayılarla çalışanlar özellikle dikkatli olmalıdır – matematik öğretmenleri, muhasebeciler ve kasiyerler.

Yay Burcu

Yaylar doğal liderlerdir, ancak yetkileri bu hafta biraz değişik olabilir. Bunun olmasını önlemek için, astrologlar daha önce verilen sözleri tutmanı şiddetle tavsiye eder. 8’inde ve 10’unda, parayla ilgili sorunlarla uğraşmamak daha iyidir. Ayna tarihi nedeniyle 11 Kasım alışveriş yapmak için mükemmel bir gün. Gece ışıklarının havasına gelince, hafta sonunda oldukça sakin geçecek. Hafta sonu ölçülen dinlenmeye ayrılabilir. Yay, yabancıların sözlerine dikkat etmeyi bırakırsa, parasal şanslarını koruyabilecektir.

Oğlak Burcu

Birçok Oğlak, eylemlerinin herhangi bir fayda sağlamadığını veya yetersiz olduğunu hissedebilir. Mali durumunu iyileştirmek için bir ritüel, aynı miktarda çabayla daha fazla kazanmana yardımcı olacaktır. Oğlakların finansal refahı da esnekliğe ve çatışmalardan kaçınma yeteneğine bağlı olacaktır. En tehlikeli günler Pazartesi ve Çarşamba. Bu süre zarfında, uyanık kalmak ve duygusal eylemlerden vazgeçmek önemlidir.

Kova Burcu

Kovaların işteki görevlerinin sayısı önemli ölçüde artabileceğinden, bu hafta enerjilerine dikkat etmelidir. Hafta içi, işten sonra sanat terapisi yapabilir veya evinde rahat bir ortamda dinlenebilirsin. Hafta sonları sevdiklerine biraz para harcayabilirsin. Ana şey aşırıya kaçmamaktır. Bu, günlük sorunları çözmek için iyi bir zamandır. Gücünü geri kazanmak ve kendini neşelendirmek için çevreyi değiştirebilmen gerekir. İyi bir ruh halinde, Kova yeni bir finansal fikir doğurabilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Balık Burcu

8’den 14’e kadar olan dönemde Balıklar, olumsuz finansal programlarla savaşmalıdır. Kendine ‘Yapabilir miyim bilmiyorum’ yerine ‘Her şeyi yapabilirim’ demenin zamanı geldi. Gece ışıkları haftanın başında çok olumlu olmayacak, ancak 11 Kasım’dan itibaren durum daha iyiye doğru değişecek. Balıkların finansal hayatı değişecek ve parasal şans yakın olacak. Önemli alımlar yapmak mümkün olacak. Ana şey, ruh eşine, ebeveynlerine ve arkadaşlarına danışmaktan korkmamaktır.