Ağustos Ayının Güç Günleri

Güç günleri, iyi şansın bize diğer günlerden çok daha sık geldiği ayın en uygun günleridir. Yıldızların, gezegenlerin ve diğer önemli olayların konumuna bağlıdır.

İyi şans ve pozitiflik düşüncelerde doğar, bu yüzden sana ilham veren insanlar arasında daha sık olmaya çalış. Kötü olan her şeyde bir parça olumlu olan bir şeyler görmeye çalış. İyimser olmak her zaman daha faydalıdır. Bu şekilde her gün hayırlı hale gelecektir.

8 Ağustos – Ayna Tarih

08.08, Ağustos ayının ayna tarihidir. Numeroloji uzmanları, alışveriş açısından Ağustos ayının ve tüm yılın en güzel günlerinden biri olacağına dikkat çekiyor. Pahalı bir şey satın almayı planlıyorsan, daha sonraya erteleme. Bu gün finansal ve iş konularıyla ilgilendiğinden emin ol. Ayrıca yeni bir iş açmaya çalışmak veya para kazanmanın yeni yollarını bulmak da faydalı olacaktır.

11 Ağustos – Merkür Başak Burcuna Geçiyor

Merkür Başak’ta son derece rahat olduğu için bu çok hayırlı bir gün. 11’i ve sonraki günlerde yeni hedefler belirlemek ve yeni fikirler geliştirmek daha kolay olacak. Bu gün, evi temizlemen, sağlığına dikkat etmen gerekebilir ve hatta ihtiyacın olabilir. Bugün işten kaçmamalısın. 11’inde, normalden iki, hatta üç kat daha fazlasını yapabilirsin. Bugün yaratıcı ve bilimsel alanlardakiler için üretkenlik fırlayacak.

12 Ağustos – Perseidlerin Maksimum Akışı

12 ve 13 Ağustos, yılın en önemli göktaşı yağmurlarından biri olan Perseidlerin maksimum aktivitesinin zamanıdır. Bu yüzden ayın 12’si oldukça hayırlı bir gün olacak. Bu gün, aşk ile ilgili iyi dileklerde bulunmaya değer. Bu, bir ruh eşi bulmak, karşı cinsle iletişim kurmak, ailen ve sevdiklerinle vakit geçirmek için harika bir gün. Saatte 160 meteorun ışık gösterisi için gün batımından sonra pencereden dışarı bakmayı unutmamalısın.

16 Ağustos – Venüs Terazi’ye Geçiyor

Terazi’deki Venüs, özellikle geçiş gününde, hepimiz için büyük bir başarıdır. Ağustos ayının ikinci yarısı çok olumlu bir günle başlayacak. Canlı duyguların, sevginin ve olumlu duyguların zamanı olacak. 16’sında, uzun bir yolculuğa çıkabilir, iletişim kurabilir, insanlarla tanışabilir, sevgini itiraf edebilir, ilişkilerini yeni bir düzeye taşıyabilirsin. İnsanların şansı oldukça yükselecek. Bu, son birkaç ayın en parlak ve en iyi Pazartesi günü olacak.

Your Page Title (#satışortaklığı)

17 Ağustos

17 Ağustos’ta Ay, Dünya’dan çok küçük bir mesafede olacak – yaklaşık 369.000 kilometre. Bu, gece yıldızının gücünün artacağı anlamına gelir. Ay’ın büyüyeceğini ve hatta Yay Burcunda bile, her türlü aktif çalışma ve saha gezileri, iletişim için mükemmel olan çok parlak ve olumlu bir günün bizi beklediğini söyleyebiliriz. Ay, kendimiz için doğru hedefleri belirlememize, geçmiş hatalarımızı anlamamıza yardımcı olacak.