15 – 21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu – Bu Hafta Seni Neler Bekliyor

Yeni bir hafta başlıyor. Yıldızlar ve gezegenler her zaman uyum ve düzen içinde olmayacağı için zor olacağını vaat ediyor. Kaderin tüm denemelerini geçmek ve şansını korumak için buradaki tavsiyelere uymaya çalış.

Birçoğu bu hafta geridönüş denen şeyle karşılaşacak. Daha önce neden aynı tırmığa bastığımızdan ve bu konuda ne yapılması gerektiğinden bahsetmiştik. Geçmiş bu dönemde büyük önem taşıyacaktır. Panik yapma ve mutluluğun için savaşmaktan korkma.

Koç Burcu

Koç bir süre hayal kurmaktan vazgeçmeli. Bu hafta, geleceğin olumsuzluklarına odaklanmadan şimdiyi yaşamak önemlidir. Mutlu bir yaşam sürmenin önüne geçen kelimelerden kurtulmak çok önemlidir. Astrologlar ayrıca, her zaman herkesi eleştiren ve şüphe uyandıran insanlarla mümkün olduğunca az iletişim kurmayı tavsiye eder. Değişikliklerin zamanı geliyor, ancak harici değil, dahili. Gezegenler, Koç’un bazı ahlaki ilkelerini ve yaşam kurallarını yeniden gözden geçirmesi gerekecek şekilde sıralanmıştır.

Boğa Burcu

Boğa, onları daha güçlü kılacak basit yaşam gerçeklerine odaklanmalıdır. Bu hafta sezgiye değil, mantığa ve gerçeklere güvenmen gerekiyor. Bu hem aşk hem de finans için geçerlidir. Planların mümkün olan en hızlı şekilde uygulanması için astrologlar, mümkün olduğunca az hareketsiz kalmayı ve işleri daha dikkatli planlamayı şiddetle tavsiye eder. Ayrıca mümkün olduğunca nadiren hüsnükuruntu alman gerekir. Tek kelimeyle, Boğa şimdi aynı anda geriye bakmadan ileriye gitmeli.

İkizler Burcu

İkizler bu hafta sağlıklarına çok dikkat etmeli. Başlamak için, bir kişinin hasta olmasının ana nedenlerini tanımak önemlidir. Belki de İkizler, zihinsel durumlarını iyileştirmek için onları olumlu bir şekilde ayarlayabilenlerden yardım istemelidir. Artık hayatta bir değişiklik için can atanları başarı bekleyecek. Bu, özellikle yeni ve olağandışı her şeye tapan İkizler için geçerlidir. Sağlıkla ilgili konularda alışkanlıklara dikkat edilmelidir. Gezegenler, en zararlılarından kurtulmaya yardımcı olacaktır.

Yengeç Burcu

Yengeçler bu hafta ciddi bir şans eksikliği yaşıyor olabilir. Bu hayatın hemen her alanında görülmeye başlayacak. Bunun tekrar olmasını önlemek için, şimdiki gibi zor dönemlerde, servetini kendine bağlamana yardımcı olacak uygulamalar yapman önerilir. Mali ve aşk alanlarında kararlar vermek için çok acele etme. Astrologlar, Yengeç burcunun bu hafta sadece yem atmasını tavsiye ediyor. Durumu araştır ve gelecek için bir eylem planı hazırla.

Aslan Burcu

Çoğumuz için olduğu gibi Aslan için de haftanın en zor günü 19 Kasım Cuma olacak. Bugün tutulma günü, yani şans Aslandan ayrılabilir. Astrologlar, Cuma günü bu burçtaki kişilerin uzun süredir üzerinde çalıştıkları her şeyi kaybedebileceklerini belirtiyorlar. Bunun olmasını önlemek için iyi şans ritüelleri kullanabilirsin. Geleneksel olarak, tehlikeli günlerde sorunlardan saklanman gerektiğine inanılır, ancak Aslanlar tam tersini yapmalıdır. Elbette risk alıp sorun istemene gerek yok ama astrologlar kesinlikle işsiz oturmayı önermezler.

Başak Burcu

Yıldızlar ve gezegenler, bu hafta Başakların hayattaki gerçek amaçlarını ortaya çıkarmasına yardımcı olacak. Yeni bilgiler edinmek, dil öğrenmek ve yeni tanıdıklar edinmek için mükemmel bir zaman. Yeni bir kişi, Başakların gözlerini çok önemli bir şeye açmasına yardımcı olabilir, onlarla bazı gerçekleri, bilgileri, fikirleri paylaşabilir. Astrologlar, bu burçtaki insanlara daha sık kısıtlama yapmalarını tavsiye eder, çünkü kavgalar ve çatışmalar hayatı mahvedebilir ve tüm planları bozabilir.

Terazi Burcu

Terazi bu hafta durumu değiştirebilir, iş seyahatlerine çıkabilir, kişisel nitelikte seyahat edebilir. Ayrıca işleri değiştirebilir ve yeni bir iş açabilir. Ortak bir işe başlamadan önce yeni insanlarla iş uyumluluğunu kontrol etmek çok önemlidir. Bu, yeni sıkıntılarla karşılaşmamana yardımcı olacaktır. Terazi’nin hayatı yeni bir yöne ve ayrıca aşk alanına dönecek. Birçoğu ilişkilerini değiştirebilecek, onları rutin ve can sıkıntısından mahrum bırakacak. Astrologlar, özgür Terazilere zamanlarının bir kısmını flört etmeye, romantizme ayırmalarını tavsiye eder.

Akrep Burcu

Akrepler bu hafta yardım için manevi başarı yasalarına bakmalıdır. Başarının içimizde doğduğu ve kendileriyle uyum içinde olanlara geldiği gerçeğini hatırlamanın zamanı geldi. Yıldızlar, haftanın küçük bir notla bitmemesi için Akreplerin doğru dalgaya uyum sağlamasına yardımcı olacak. Bu insanların hayatları dramatik bir şekilde değişebilir. Haftanın ilk yarısında, bu Burcun insanları yolda büyük şansla karşılaşabilir. Her fırsat değerlendirilmeli.

Yay Burcu

15 Kasım – 21 Kasım arasındaki dönemde Yay burçları birçok hata yapabilir. Astrologlar, her adımı dikkatli bir şekilde ve ayrıntılara azami dikkat göstererek tartmalarını tavsiye eder. Şu anda, ‘yedi kez ölç, bir kez kes’ kuralına uymak gerekiyor. Böylece Yay parasını, şansını ve aşkını kurtarabilecek. Aksi takdirde geçmişten gelen acı tecrübelerin tekrarı kadar büyük zorluklar ve sorunlarla da karşı karşıya kalacaklardır.

Oğlak Burcu

Oğlaklar bu hafta çıkmaza girdiklerini ve bundan sonra ne yapacaklarını bilemediklerini hissedebilirler. Bu durumda, hayatını nasıl değiştireceğin konusunda tavsiye almaya değer. 15-21 Kasım arasında bu insanların başına gelebilecek en güzel şey değişimdir. Hayattaki her şey mümkün olduğunca sıkıcı kalırsa çok daha kötü olacak. Karamsar Oğlakların etrafında negatif enerji birikmeye başlayacak. Diğerleri bunu hissedecek, böylece onları görmezden gelmeye ve onları atlamaya başlayabilirler.

Kova Burcu

Kova burcunun olumsuzluk enerjisini bir an önce temizlemesi gerekiyor çünkü bu hafta 19. Ay tutulması bekleniyor. Çok fazla olumsuz düşünceye sahip olan herkes için birçok sorun ve aksilik getirecektir. Öte yandan, bu çok umut verici bir zaman. 18 Kasım’a kadar Kova, kendini geliştirme ve kariyer gelişimi için birçok yeni fırsata sahip olacak. Planları son saniyede değiştiremezsin. Önceden kabul edilen programı takip etmek ve gereksiz riskler almamak önemlidir.

Your Page Title

Balık Burcu

Yıldızlar ve gezegenler bu hafta Balıkların olumsuz tutumlardan kurtulmasına yardımcı olacak. Olumlu bir dalgalanma, bu kişilerin risk almaya başlamasına ve maceralara atılmasına, çok para harcamasına neden olabilir. Başarının aşırılıkla değil, ılımlılıkla geleceğini hatırlamak önemlidir. Bu özellikle başkalarına yardım etmek için geçerlidir. Diğerleriyle olan tüm ilişkilerin eşit değişim kurallarına dayanması gerekir. Aksi takdirde, Balık hayal ettiklerini elde edemez.