Ağustos Ayının En Tehlikeli 5 Günü

Her ay dikkatli olman gereken tehlikeli günler olabilir. Bu yazıda, Ağustos ayının hangi günlerinde daha dikkatli olmamız gerektiğinden bahsedeceğim.

Sadece iyi şans tılsımları tehlikeden kaçınmamıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda sağduyulu olmamıza da yardımcı olur. İşleri doğru bir şekilde planlamak ve tetikte olmak için buradaki tavsiyelere uymaya çalışmalısın.

1 Ağustos – Merkür ve Güneş’in Kavuşumu

Ağustos ayının ilk günü, Merkür ve Güneş kavuşumda olacağı için tehlikeli olacak. Bu nispeten sık meydana gelen çok tehlikeli bir husustur. Güneş ve Merkür, Aslan burcunda buluşacak – çalışma sürecini organize etmede ve iletişimde sorunlarla karşılaşacağız. Hayatın finansal yönü de etkilenebilir, ancak Merkür ve Güneş farklı bir Burçta olsaydı, olabileceği kadar çok sorunu olmayacaktır.

13 Ağustos

Ayın 13’ünde, büyüyen Ay’ın Terazi’de kalması dışında hiçbir olumlu astronomik olay olmayacak. Hava elementinin etkisi altındaki ay, ortaya çıkan sorunlarla daha kolay ilişki kurmaya yardımcı olacaktır, ancak bu bizi sıkıntılardan kurtarmaz. Bu gün dikkatli olmalı, sözlerine ve düşüncelerine dikkat etmelisin. Kimseye kötülük dilememelisin.

19 Ağustos – Merkür – Mars Kavuşumu

Merkür ve Mars birlikteliği çok tehlikeli bir açıdır ve bu gezegenlerin şu anda hangi burçlarda olduğu konusunda kesinlikle hiçbir fark yoktur. Bu açıdan kesinlikle her şey kötüdür, bu nedenle 19 Ağustos, 13’ünden sonra Ağustos ayının en tehlikeli günü olarak kabul edilebilir. Bu gün insanlar acımasız, açgözlü, gizli ve çok bencil olacaklardır. Bugün hiç kimseden destek beklenmez, ancak ihanet son derece yaygın olacaktır. Ayrıca, bu gün birçok insanın eşlerini aldatabilir ve amaçsızca para harcayabilir.

20 Ağustos – Uranüs Geri Gidiyor

Ayın 20’sinde, Uranüs geri dönecek ve ters yönde hareket etmeye başlayacak. 2021’in geri kalanıda bu durumda kalacak. Bu gezegen geriye doğru hareket ederken, her alanda ufak tefek sorunlarımız ve sıkıntılarımız olacaktır. 20 Ağustos’a gelince, bu güne deneyimler, kendiliğinden şikayetler ve hoş olmayan anılar damgasını vuracak.

Your Page Title

30 Ağustos – Merkür Terazi Burcuna Geçiyor

Terazi’deki Merkür çok tehlikeli değildir, ancak gezegenin bu konumu bizi daha dikkatsiz ve tedbirsiz yapacaktır. Bu günde iki kat daha dikkatli olmalısın, çünkü yanlış yola girme şansın var. İnsanlar incitici şeyler söyleyebilir ve boş sözler verebilir. Gerçeği yalanlardan ayırt etmek çok daha zor olacak, bu da hem finansal hem de aşk alanı üzerinde kötü bir etkiye sahip olacak.