22 Aralık’taki Dolunay, 10 Yılın En Uzun Ayı Olacak

Kendimizi biraz garip, sıradışı veya ruh halimizde bazı değişiklikler hissedebilsek de, kendimizi bu dünyaya tamamen farklı bir ışık altında gösterme fırsatımız olacak!

Dolunay dönemi, kesinlikle bizi doğru yönde ilerlememize yardımcı olacak yaşamımızdaki bir yere götürecektir. Ayrıca öne çıkma arzusunu hissediyoruz ve bolluğu keşfetmeye hazırız.

Şu anda bizi etkileyen enerjiler ve cesaretimiz normalden daha yoğun ve aşırı olacaktır. Artık çok korkmayacağız.

Kişisel yaşamımız, artan şefkat ve hassasiyetten de faydalanacaktır. Bununla birlikte, bir partnerle manevi düzeyde iletişim kurmaya başlayacaksınız.

Bu yılki dolunay, aslında Temmuz ayındaki Kanlı ay tutulması ile başlayan, şu anda güneş tutulması aşamasında olan ayın son aşamasıdır. Kişisel hedeflerimize ulaşma konusundaki ilerlememizi görmek için son beş ay veya daha fazla zamana bakmak için iyi bir zaman olacak.

Bu ay boyunca, kişisel hedeflerimize odaklanmalı ve kendimize daha iyi bakabilmemiz için çalışmalıyız. Bizi duygusal seviyede tutan her şeyi serbest bırakmak zorundayız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu zamanda kendimizi kanıtlamak için, buna uyum sağlamamız gerekecektir. Varlığımızı temizleyerek, hayal edebileceğimiz daha iyi şeyleri gerçekleştirebileceğiz.