Para,Başarı Ve Sevgi İçin Kış Ritüelleri

Geleneklere göre, kışın insanlar yeni bir hayata hazırlanmakta kendilerini ve kaderlerini daha iyi bir şekilde değiştirmeye çalışmaktadırlar.

Zenginlik kazanmak, sevmek ve daha başarılı olmak istiyorsanız, kış ritüellerini kullanın.

Kış en eğlenceli ve sıradışı mevsimdir. Her şeyden önce, her biriniz bir mucizeye inanabilir ve arzularınızın herhangi birini yerine getirebilirsiniz. Bugün size servet, para ve başarı elde etmenize yardımcı olacak en güçlü kış ritüellerini sunuyoruz.

Güçlü Para Ritüeli;

Eski zamanlarda karın mucizevi özelliklerinin olduğunu ve yardımlarıyla maddi refahı çekmenin mümkün olduğuna inanıyorlardı. Ancak, gücü sadece serveti çekmek için değil, aynı zamanda yaşam kalitesini arttırmak için de kullanılabilir.

Ritüeli uygulamak için yeni bir cüzdan almalisiniz. Bir kar yağışı sırasında, dışarıya çıkın ve cüzdanızı karın içine gireceği şekilde açın.
Sonra şunu söyleyin:

Gökten düşen kar taneleri gibi bolluk bereket üzerime yağacak.

Bundan sonra, cüzdanınızı kapatın ve bir gün boyunca bozulmadan bırakın. Ertesi gün, cüzdanınızı kurutun içine paralarınızı ve faturalarınızı koyun. Yakında cüzdanınızdaki servet daha da artacaktır.

Başarı İçin Ritüel;

Sadece sıkı çalışma ve gelecek vaat eden çalışmalar, hedeflerinize ulaşmanıza ve daha başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Çalışmalarınızla birlikte güçlü bir ritüelden de yararlanabilirsiniz. Hedeflerinizi, başarıya ulaşmanıza yardımcı olacağını düşündüğünüz şeyleri kağıt üzerine yazın. Ardından kağıdı birkaç kez kaldırın ve karda saklayın.

Üç gün sonra, aynı yere geri dönün ve yazdığınız kağıt parçasını bulun. Eğer kağıt parçası yerinde ise, niyetleriniz gerçeğe dönüştürülür. Eğer yerinde değilse şu anda karşı karşıya kaldığınız hedeflere yakından dikkat edin. Düşünceleriniz yönünü değiştirmeye değer olabilir.

Aşk İçin Kış Ritüeli;

Kışın soğukta, her insanın ikinci yarısına ihtiyacı vardır ve eğer kışın yalnızlıktan kurtulmak istiyorsanız, size en güçlü sevgi ritüelini sunuyoruz.

Eğer zaten sevdiğiniz birine sahipseniz, ama duygularınızı karşılık vermezse, ismini kağıda yazın. Eğer aşkınızı bulamadıysanız, sayfayı boş bırakın ve birkaç kez katlayın.

Rüzgar dışarıda yükseldiğinde, sakin bir yere gidin ve şunları söyleyin:

“Rüzgârın yalnızlığımı alıp götürmesine ve diğer yarımı yanıma getirmesini istiyorum. Ve öylede oldu”

Daha sonra, katlamış olduğunuz kağıt parçasını atın ve hangi yöne gideceğini görün.

Güneye giderse – ritüel çalışacak, yakında yalnızlıktan kurtulacaksınız. Kuzeye giderse – niyetleriniz boş.
Batıya giderse – sevilen biriyle görüşme gerçekleşecek, ama yakın zamanda değil.
Doğuya giderse – sevilen biri sizi bulacak.

Your Page Title

Kışın, doğanın kendisi yaklaşan olaylar hakkında size mesajlar verme yeteneğine sahiptir.