Niyet İle Su Nasıl Programlanır

Su psişik seviyede çok özel bir maddedir. Sıvı olması, sadece içinde bulunduğu kabın değil, onunla etkileşime giren tüm zihinsel alanların şeklini de kolayca alabilir. Aynı zamanda, yüksek düzeyde enerji kaynaklarına maruz kalmadığı sürece, psişik bilgilere tutunacak kadar yoğundur.

Bu teknik ile aklınıza gelebilecek herhangi bir etkiyi değiştirebileceksiniz. Arıtılmış su, yerleştirdiğiniz alana bağlı olarak şifa, enerji, mutluluk, acı ve zihinsel sakinlikte size yardımcı olabilir.

İstediğiniz herhangi bir nesneyi programlayabilirsiniz. Programlama yoluyla, odaklanmış pozitif enerji düşüncelerini eldeki nesneye gönderirsiniz, böylece aynı enerji titreşimini çevreye veya evrene geri yayacaktır. Örneğin, sevdiğiniz birisi oturma odanıza geldiğinde aşk enerjisi yayması için bir kristal programlayabilirsiniz.

Ancak, suyun içimizdeki bilgi ve enerjiyi iletmek için en iyi araçlarından biri olduğu inkar edilemez. Ne de olsa her gün su içiyoruz ve vücudumuzun yüzde 70’i sudan oluşuyor. Suyun özellikleri, bilgiyi iletmek için her hücreye ve atom altı parçacıklara ulaşmasını sağlar. Dolayısıyla, suyun moleküler yapısını enerji veya titreşimler kullanılarak değiştirerek, minik atom altı parçacık seviyesinde istediğiniz herhangi bir mesajı iletmek mümkündür.

Su ile tutulabilecek bilgiler sınırsızdır. Psişik bir alan olarak üretebileceğiniz ve taşıyabileceğiniz herhangi bir kavram ele alınabilir, böylece tek sınırlayıcı faktörler kendi hayal gücünüz, isteğiniz ve disiplininizdir. Yaratıcı olun ve bu süreçte eğlenin; bu tekniklerin ne kadar faydalı olabileceğini hemen göreceksiniz.

Suyu Programlamak

1.Suyu kaynatın veya karıştırın. Bu suya enerji katacaktır. Sudaki değişimlerin gerçekleşmesini sağlayacak olan bu enerjidir. En etkili yöntem suyu kaynatmaktır, çünkü suyun soğuması zaman alır ve bu süre suyun etrafındaki güçlü psişik alanı korumak için kullanılabilir.

Su soğudukça veya sakinleştikçe, doğal olarak oluşturduğunuz alana dönüşecek ve daha sonra enerji dağılırken alanı tutacaktır.

2.Rahat Bir Pozisyonda Oturun

3.Niyetinizi Belirleyin. Özellikle suyun ne yapmasını istediğinize karar verin. İyileşmek, belirli bir duygu vermek veya enerji toplamak için kullanmak isterseniz, uygulamaya başlamadan önce fikrinizi kararlaştırmanız ve açıkça anlaşılabilir olması gerekmektedir.

4. Suyu, sakinleştiği veya soğuduğu zaman cam bir kabın içine yerleştirin. Camı iki elinizle sıkın ve kavrama sırasında parmaklarınızı açmaya çalışın. Ancak, parmak uçlarınızın diğer elinizin parmak uçlarına dokunmasına izin vermeyin. Sol elinizin baş parmağı, sağ elinizin başparmağına yakın olmalı fakat birbirlerine dokunmamalıdır.

5. Zihninizi sakinleştirin Suya vermek istediğiniz fikri zihninizde tutun. Bu fikri sıvının kendisinin bir parçası olarak düşünün. Bu kavramı en az on ila yirmi dakika boyunca sürdürün. Süreci ne kadar uzatırsanız, etkisi o kadar güçlü olacaktır.

6.Kullanılıncaya kadar suyu kapatın. Kullanmadan önce kabın fazla hareket etmesini veya ısınmasını önleyin. Suyun etkisinin güçlü olması için en kısa sürede kullanmak en iyisidir. En iyi etki için mutlaka o hafta içinde kullanmaya çalışın.

Kapaklı kap kullanın, çünkü suyu bir yerden diğerine taşımanız için suyu yeterince sabit tutmalısınız. Çok fazla kuvvetli sallama, alanın zamanla karışmasına neden olabilir, bu nedenle dikkatli olun.

7. Dileğinizi belirtin ve görselleştirin. Bunu 15 dakika boyunca yapın. Burada, suyun taşımasını istediğiniz saf niyeti ifade etmek için odaklanmış bir düşünce kullanmanız gerekmektedir.

8. İşiniz bittiğinde, suyu için. Suyu içerken, “niyetinizi belirtin ve tek ihtiyacım olan şey bu” deyin.

Pozitif Olumlamalarla Suyu Programlamanın 4 Yolu

1: Kelimelerin Gücünü Kullanın

Yapılan araştırmalarda suyun, toksik, kirli ve doğal olarak bozulmamış olsun ya da olmasın, ortamın titreşimlerini ve enerjisini kolayca aldığı açıklanmıştır. Yapılan çalışmalardan en etkili olanı, olumlu ve olumsuz kelimeleri bir kağıda yazdıktan sonra gece boyunca suyun kabına sıkıştırıldığında suyun verdiği tepki olmuştur.

Suyun kelimenin veya düşüncenin ince enerjisini emdiği gözlemlenmiştir. Suyun olumlu kelimelere maruz kaldığı yerlerde, fotoğraflar güzel kristal yapılara sahipti. Olumsuz sözler gösterildiğinde ise, kristal yapılar çirkin ve çarpıktı. Bu fotograflarla yapılan araştırmalar, suyun son derece canlı olduğunu, düşüncelerimizin ve duygularımızın her birine oldukça duyarlı olduğunu kanıtladı.

Elde ettiğimiz bulgulara dayanarak, su programlamasını hücresel düzeyde kullanmayı düşünmemiz mantıklı olmaz. Vücudunuzun % 70 i su olduğu için vücudunuz taşıdığı bilgilere kesinlikle cevap verecektir. Bu nedenle, olumlu değişiklikler için kendinizi programlamak için, tükettiğiniz suya mesajlar göndererek pozitif olumlama sözcüklerini özümseyin.

Suyu hemen içmek yerine, daha güçlü bir enerji titreşimi ile programlamaya çalışın. Kelimeleri bir kağıda yazın ve kağıdın içindeki kelimeleri suya bakacağı şekilde kabın üzerine yapıştırın. Bu suyu en az bir gece bekletin.

Zaman zaman suyla konuşun ve ara sıra suyu aktive etmek ve titreşimlerine katkıda bulunmak için suyu koyduğunuz kabı sallayın. Ve en önemlisi Her gün mutlaka en az 5 bardak su için.

İstediğiniz her şeyi suya söyleyebilirsiniz. Ancak bunu pozitif olarak belirtin. Özel bir açıklamanız yoksa, “sevgi ve şükür” su programlaması için harika bir ifadedir.

“Sevgi” mutlaktır ve “minettarlık” görecelidir. Mutlaklık aktif bir enerji, görecelik pasif bir enerjidir. Sadece bir alıcımız olduğunda verme eylemine dahil olabiliriz. Sevginizi ne kadar zorlamaya çalışsanız da, bir alıcı olmadan bunu başaramazsınız. Bu Doğanın sağlayıcısıdır. Görkemli bir şekilde, su kristalleri bize Doğanın ve hayatın fenomen kavramını sunmaktadır. Sadece sevgi ve sadece minnetarlık değil. İkisi bir arada olduklarında, Doğanın çalışmalarını gerçekleştirebilirler.

Olumlamalarınızdan bazı olumsuz duyguları iptal etmeye çalışıyorsanız, zıt ifadelerini kullanın. Örneğin, stresli hissediyorsanız, o zaman “rahatla” kelimesini kullanın. Sinirlilik için “sakinlik” kelimesini kullanın. Öfke için “mutlu” kelimesini kullanın. Kısacası, şu anda hissettiğiniz şeyi geçersiz kılmak için çeşitli şifa kelimelerini kullanın.

Yapılan deneylerde, bir kâğıt parçasının kabın üzerine yapıştırarak 2 kelimeden uzun bir şey kullanılmadı. Daha uzun bir cümleyle kullanmak istiyorsanız, yine de bir sorun görmüyorum. Bununla birlikte, su programlamayı çabucak yapmak için cümlenizi açıkça belirtmeniz en iyisidir!

2: Duanın Gücüyle İyileşin

Dua etmeyi düşünün. Dua ederek suya dafa fazla etki gönderebilirsiniz. Yapılan çalışmalarda ki örneklerde “Umarım annemin kanseri tedavi edilir”, “Annemin kanseri tedavi edildi” den daha az etkili bulunmuştur.

İdeal olarak, dualarınızı 15 dakika boyunca sürekli olarak okumak isteyebilirsiniz. Süreci kolaylaştırmak için, okumak istediğiniz duaları önceden belirleyebilirsiniz.

3: Görselleştirmenin Gücünü Kullanın

Görselleştirme çok önemlidir. Umudunuzu, hayallerinizi ve dileklerinizi temsil eder. Olumlu ifadelerinizi tekrarlarken, arzu ettiğiniz sonucu görselleştirin. Görselleştirme, daha güçlü enerji vermenin bir yoludur. Görselleştirme yaparken hareket ve duygu katarsınız etkisi daha iyi olacaktır. Görselleştirmeyi yapabildiğiniz kadar canlı yapmaya çalışın.

4: Müziğin Gücüyle İyileşin

Yapılan araştırmalar, suyun müziğe cevap verdiğini gösterdiğinden, suya müzik çalmayı seçebilirsiniz. Elbette, seçtiğiniz müziğin, suyun iletmesini istediğiniz mesaja uygun olması gerekir.

Tüm titreşimler hücresel ve atom altı parçacık seviyenizde iyi gittiğinde, bir kompozit olarak vücudunuz muhteşem bir orkestra gibi güzel çalışır. Titreşimde bir bozulma olursa, bir uyumsuzluk yaratılır. Fiziksel terimlere çevrildiğinde, hastalık içindeki enerji titreşimlerinizde uyumsuzluğun bir sonucu olabilir. Müzik terapisini biliyorsanız, suya güzel klasik parçalar çalarak şifa ekleyebilirsiniz.

Suya Söyleyebileceğiniz Olumlama Örnekleri

1. Kendini Sevme Olumlamaları:

Su programlama ile vücudunuzun her yerine olumlu kelimeler veya düşünceler iletebilirsiniz. Yapılan çalışmalar seçtiğiniz ve gönderdiğiniz olumlu düşüncelerle kendinizi iyileştirmenin ve değiştirmenin mümkün olduğuna dair tartışmasız kanıtlar sunar. Benlik sevgisinin ifadeleri su ile mükemmel bir şekilde yapılabilir.

Vücudumu ve benim için yaptığı her şeyi seviyorum.

Sevgi, barış ve mutluluk yayıyorum.

Benlik saygım yüksek ve kendime saygı duyuyorum.

Ben güçlü ve kendine güvenen bir insanım

2. Başarı Olumlamaları:

İşiniz ve kariyeriniz için yapacağınız başarı olumlamaları, kariyerinizi yükseltmenize, hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Su programlaması ile kendinizi güçlendirebilirsiniz.

başarı hayatımın en önemli unsurudur;

başarıya giden yolum kolay ve hızlı olacak;

zengin ve başarılı olmak istiyorum ve dileğim yerine gelecek;

hedeflerimi gerçekleştirebilir ve başarıya yaklaşabilirim.

Her gün daha başarılı oluyorum.

3. Sağlık Olumlamaları:

Kendi kendine iyileşme amaçları dışında, mevcut sağlık sorunları hakkında başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. Önemli olan su yoluyla gönderdiğiniz saf niyet ve iyi dileklerdir.

Sağlıklı ve canlıyım.

Kendimi seviyorum, kendime saygı duyuyorum ve kendim için en iyi ve en sağlıklı olanı seçiyorum.

Benim en sevdiğim içecek su

4. Sevgi ve Şükür Olumlamaları:

Arkadaşlarınıza, sevdiklerinize ve yabancılara “Sevgi ve Şükür ile programlanmış su şişeleri hazırlayın. Yılbaşı hediyeleri, doğum günü dilekleri, takdirin bir göstergesi olarak veya herhangi bir nedenden ötürü bile verebilirsiniz.

Hayatımın her aşamasında dürüstlük ve mutluluk buluyorum.

Sevgiyi özgürce veriyorum ve kabul ediyorum.

Tüm zenginlikleri ve fırsatları için hayata teşekkür ediyorum.

Your Page Title

Sağlıklı olduğum için şükrediyorum