Ruhsal Uyanış Belirtileri

Ruhsal uyanış belirtileri, manevi uyanma sürecinin sizin için başladığını görmek için önemlidir. Dikkatinizi vermeyeceğiniz birçok semptom vardır, ancak ruhunuzun uyanmaya başladığını gösteren açık işaretler olabilir. Bu işaretleri her gün veya arada sırada hissedebilirsiniz. Belirtileri ne kadar çok hissederseniz aydınlanma için o kadar yakınsınız demektir.

Ruhsal Uyanış Belirtileri

İlk belirti ağrıdır. Boynunuzda, omzunuzda veya sırtınızda ağrı hissederseniz, Ruhsal uyanış belirtilerinden birini yaşıyorsunuz demektir.

Uyku alışkanlıklarınızı değiştirmek başka bir belirtidir. Eğer ruhsal uyanış yaşıyorsanız, bunun gibi yeni uyku alışkanlıkları edinmeye başlayabilirsiniz. 2-3 saat uyuyup, uyandıysanız, birkaç saat daha uyumaya çalışın. Ayrıca uyku alışkanlıklarınızı değiştirdiğinizi kabul etmeli ve buna fazla önem vermemelisiniz.

Ruhsal uyanış belirtileri listesindeki üçüncü belirti, ani duygu dalgalarıdır. Duygusal bir roller coaster’da olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bazen mutlu, sonra aniden öfkeli veya depresyonda hissediyorsunuz. Olumlu duygular, olumsuzlar ile dakikalar içinde değişiyor. Bu dalgaları hissediyorsunuz çünkü vücudunuz bu duyguları salıvermeye çalışıyor. Onları hissetmek ve kalp çakranızdan gitmelerine izin vermek için meditasyon yapabilirsiniz.

Yeme alışkanlıklarınızda değişiklikler hissetmeye başlarsınız. Garip bir şeyler hissediyorsunuz. Vücudunuzun istediği şeyi yemek zorundasınız. Uzun zaman önce vazgeçtiğiniz bir yemek için istek duyuyorsanız, bedeninize istediğini vermeniz gerekir. Ayrıca yıllardır tükettiğiniz yiyeceklere karşı alerji veya hoşgörüsüzlük hissedebilirsiniz. Vücudunuz size, bu yiyeceğe artık ihtiyacınız olmadığını söyler. Diğer bir ruhsal uyanış belirtiside kilodaki değişme olabilir.

Taç çakranızda tuhaf duygular hissedersiniz. Başınızın ve omurganızın tepesinde yeni bir enerji hissedebilirsiniz. Kaşıntı, karıncalanma veya baskı hissedebilirsiniz. Daha iyi görmeye başlayabilirsiniz. Bazıları ışıltılı parçacıklar ve hatta auralar görmeye başlar. Ama aynı zamanda gözlerini kapalı tuttuğunda gördükleri şeyleri de kastediyorlar. Renkleri, şekilleri vb. Görebilirsiniz. İşitme duyunuz gelişebilir veya garipleşebilir.

Sesleri daha iyi duyabilirsiniz. Koklama, tatma ve dokunma duyularınız daha da gelişir. Böylece bitkilerin ve çiçeklerin kokusunu daha iyi almaya başlarsınız. Bu ruhsal uyanış sırasında çok fazla yaşanır.

Diğer önemli ruhsal uyanış belirtileri: cilt problemleri (döküntüler, akne, kurdeşen, vb.), Yoğun enerji, aniden ısınma, daha genç görünme, kısıtlayıcı alışkanlıkları kırma isteği, canlı rüyalar, kalp çarpıntısı, kazalar , baş dönmesi ve daha fazlası.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu Ruhsal Uyanış Belirtilerinden bazılarını hissederseniz, düşündüğünüzden daha şanslısınız demektir. Uyanmış bir ruhsal varlık olmak için doğru yoldasınız.