KÖTÜ KARMAYI DEĞİŞTİRMENİN 5 YOLU

Hiç «Ne ekersen, onu biçersin? ” diye bir söz duydunuz mu?”Karma sadece bu ilkeyle çalışıyor: verdiğiniz enerji size geri dönüyor.

Evrenin yasalarını değiştiremeyiz, ancak kötü karmayı düzeltmek ve çevredeki dünyaya karşı daha olumlu titreşimler yaymaya başlamak için elimizden gelenin en iyisini yapabiliriz.

Kötü karmayı değiştirmenin 5 yolu:

1.Acı Çektirdiğiniz Kişilerden Özür Dileyin

Bunu istemesek bile, bazen gerçekten çok değerli olanlar yakınlarımıza rahatsız edici kelimeler kullanırız. İnsanlar farklı duygular yaşarlar ve görüşleri bazen büyük ölçüde farklılık gösterebilir, bu da rahatsızlıklara ve anlaşmazlıklara neden olabilir.

Birini incittiğinizde kendinizi suçlamayı bırakın ve sadece o kişiden özür dileyin, böylece her biriniz kendi yolunuza gidebilirsiniz.

Hatta bundan sonra zıt yönleri seçiyor olabilirsiniz, fakat asıl şey, birbirinize karşı olumsuzluk yaşamayı bırakmanızdır.

2.Başkalarına Sevgi Verin

Sizi çevreleyen herkese sevgi göstermek de karma düzeltmenin bir yoludur. Ve bazı insanlar size karşılık vermeyecektir, bunu kendinize sorun etmeyin. İlk başta çok zor olabilir,ancak buna değer.

Ayrıca, kalbinizi diğer insanlara açarak, onlara yardım edebileceksiniz, bu da size artı getirecektir. Düşmanlarınızı sevmek zordur, ancak vicdanınızı temizlemenize ve tükenmez zihinsel enerji depolarınızı keşfetmenize izin verir.

Eğer birbirimizi kısıtlamasız ve koşulsuz sevmeye başlarsak. Dünyamızın nasıl değişebileceğini hayal edin.

3.Sabırlı Olun

Hemen hemen kendi gereksinimlerimizi tatmin edecek şekilde inşa edilen modern kültür koşullarında, çoğumuz hem kendimiz hem de başkaları için sabırlı değiliz.

Sabırlı olursanız, karmanızı değişebilir ve daha iyi bir insan olabilirsiniz. Bu nedenle, konuşma sırasında, konuşmacıyı gerçekten dinlemeye çalışın ve yalnızca kelimenizi ekleyebileceğiniz anı beklemeyin.

Ve tüm faydaların size gümüş tepside gelmesi için hayatı beklemeyi bırakın. Zorlu çalışma, kendi içinde pozitif bir tutumu sürdürmek ve yaşam olaylarına karşı sakin bir tavır, karmayı temizlemenin anahtarıdır.

4.Kendi Deneyimlerinizden Dersler Alın

Olumsuz deneyimlerden bile, daha mütevazı olmamızı sağlayan değerli dersleri öğrenebiliriz. Tüm deneyimlerimiz olumlu olamayabilir, ama bizim sadece hayattan istediğimiz şeyi değil, gerçekten ihtiyacımız olanı elde ettiğimizi anlamamız gerekiyor.

Kendinizi zor bir hayat durumunda bulursanız bunu hatırlamaya çalışın. Yaşadığınız koşullara bakılmaksızın, karşılaştığınız minnet duygusu, kötü karma değişimlerine katkıda bulunur.

5.Olumlu Düşünün

İnsan düşünceleri, hayatı boyunca oluşturduğu her şeyin temelidir. Düşüncelerinizi olumlu bir şekilde ayarlayın, sonunda mutluluk ve özgürlük hissi bulacaksınız.

Bu nedenle, pozitif düşünün ve negatif titreşimleri engellemeye çalışın. Böylece daha verimli ve huzurlu bir hayat yaşayacaksınız!

Kötü karma enerji seviyenizi belirgin bir şekilde azaltabilir.Ancak, sabrınız, çevrenizdeki insanlara olan sevginiz, deneyimlerinizden değerli dersler çıkarmak, olumlu düşünmek ve zarar verdiğiniz herkesten özür dilemek, kötü karmanınızı değiştirmenizi sağlar.

Hayatınızı pozitif enerjilerle doldurun.Bunu yapmak için biraz çaba sarf etmeniz gerekecek, ancak kesinlikle buna değer.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Sevgi ve Işıkla…