Büyük Yeniden Doğuş Dönemindeyiz – Enerjik Değişiklikler

Şimdi dünyada çok şey oluyor. Bazıları kötü ve geri kalanı daha da kötü gibi geliyor.

Şu anda herhangi bir pozitiflik anlayışı yok gibi görünüyor ve işler daha iyi olmadan önce daha da kötüleşmeye bağlı. Elimizdeki enerjilere hitap etmeden ve bunlar üzerinde çalışmadan normal bir duyguya geri dönmeyeceğiz. Bu yeniden doğuş dönemi ve hepimizin yaşadığı enerjisel zorluklarla yüzleşmek kolay olmayacak.

Şu anda toplu olarak, birçoğumuz enerjisel bir değişimle karşı karşıyayız. Bu süreçte ilerlemenin ve iyileşmenin yollarını bulmaya çalışıyoruz ve bu da daha fazla gerginliğe neden oluyor. Tabii, hepimiz iç işleyişimizle yüzleşmeliyiz, ancak çoğumuz bunu yapmaya istekli değiliz.

Gitmek istediğiniz yere ulaşmak istiyorsanız, varlığınızda kilitli gölgelerden geçmelisiniz ve bu kolay bir iş değildir. Kilidinin açılması gereken şeylerin kilidini gerçekten açmak çok fazla zaman ve çaba gerektirir ve kendinize daldığınızda, bir daha asla aynı olmayacaktır. Dünyadaki şeyler git gide yoğunlaştıkça, daha önemli hale geliyor.

Enerjiye duyarlıysanız, eminim ki bu çelişkili enerjileri oldukça belirgin hissediyorsunuz. Bir yöne gitmek yerine birkaç taneye çekiliyor ve nereye gideceğinizi bulmata zorlanıyor olabilirsiniz.

Bir bütün olarak karşı karşıya olduğumuz değişiklikler, inanılmaz şekillerde büyümemize yardımcı olacaktır, ancak önce herkesin yapmak istemediği bir şeyi yapıp küs olduklarımızla bir araya gelmeliyiz. Bir birlik duygusu bulmalıyız ve hepimiz bizi birbirinden ayıran şeylere karşı tek olarak neyin bağlı kıldığını vurgulamalıyız. Birbirimizi görmeye ve birbirimizi duymaya istekli olmadıkça, bu dünyanın kötülükleriyle gerçekten savaşamayız.

Your Page Title

Biliyorum, şu anda işler çılgınca ve gittikçe daha fazla büyüyor olacaklar, ancak başkalarının bu dünyaya koyduğu duyguları varlığınıza batırmaya çalışıyorlar. Olayları başkalarının bakış açısından görmek şu anda önemlidir ve hepimiz bunu aklımızda tutmalıyız. Zaman geçtikçe bu enerjilerle ilerleme kaydedeceğiz ama bir gecede hiçbir şey olmayacak.