Ruhsal Bir Hediyenin Olduğunu Gösteren 7 İşaret

Ruhsal bir yeteneğe sahip olabileceğini gösteren herhangi bir işaret ve belirti gördün mü? Sadece senin hissettiğin ama başkalarının hissetmediği şeyler?

Manevi Armağanlar ve bol miktarda sahip olduklarını iddia eden insanlar var. Herkesin en az bir manevi armağanı olmasına rağmen, bazılarımız bu hediyelerin daha fazla farkında. Bunlar, başarabilecekleriyle bizi şaşırtmayı asla bırakmayanlardır.

Ruhsal Bir Hediyenin Olduğunu Gösteren İşaretler

1 Dolunay ve Yeni Ay Sırasında Uyumakta Sorun Yaşıyorsun

Bu bir gerçek. Üstün yetenekli insanların çoğu uyku sorunları yaşar. Bu türbülansın çoğuna Ay Çemberi neden olur. Normalde insanlar Ay Çemberinden etkilenmemelidir. Ancak, gerçekten Üstün Yetenekli insanlar, Ay etkinliğinin en güçlü olduğu zamanlarda sıkıntı yaşıyor gibi görünüyor.

– Yeni Ay sırasında, yeni potansiyeller doğuyor.

– Dolunay sırasında, tezahürün güçleri o kadar güçlüdür ki, doğanın tüm büyüsü doruğa ulaşır.

2. Düzenli Olarak 03:00 – 04:00 yani “Cadılık Saati” Arasında Uyanıyorsun

Bir başka uyku sorununun da Ruhsal Armağanın bir işareti olduğuna inanılıyor. Hiç ‘Cadı Saati’ni duydun mu? Bunun, tüm sihir aktivitelerinin arttığı ve garip şeylerin olduğu günün en ilginç saati olduğuna inanılıyor.

Doğuştan yetenekli bir kişi bu gücü hisseder ve içgüdüsel olarak uyanır. Ancak bu güçlerinin ehlileştirilmesi ve onları kontrol etmeyi öğrenmen gerekir. Bunu yaparsan, neden uyandığını kesinlikle daha iyi anlayacaksın.

3.Hayvanlar Sana Çekiliyor

Yürürken düzenli olarak yakındaki hayvanları kendine çekiyor musun? Eski zamanlara göre Hayvanlar, Kuşlar ve Kelebeklerin düzenli olarak seni ziyaret etmesi ilahi alametler olarak kabul edilir.

Üstelik hayvanların ‘görme’ biçimleri bizimkinden tamamen farklıdır. Aslında, dünyayı tamamen farklı bir şekilde görüyorlar. Dolayısıyla hayvanlar ve kuşlar bizim ‘auramızı’ ve enerji matrisimizi görürler. Hayvanlar senin enerjine çekilir, senin yanında kendilerini rahat ve korunaklı hissederler.

4.Duygusal Olarak Gergin Olduğunda Garip Şeyler Olur

Duygusal olarak baskı altındayken garip şeyler olduğunu fark ettin mi? Öfke doluyken etrafındaki şeyler kırılıyor mu veya alev alıyor mu? Duygularla dolu olduğunda hava değişir mi?

Tutkulu veya Öfke Dolu Olduğunda Olabilecek Garip Şeyler:

– Etrafında Kırılan veya Düşen Şeyler

– Diğer şeylerin alev alması

– Etrafındaki hayvanlar tuhaf davranıyor. Kediler sebepsiz yere sana bakar, köpekler sebepsiz yere havlar, birdenbire kuzgunlar ortaya çıkar, baykuşlar evini ziyaret eder, vb.

– Rüyalarında sana uhrevî tavsiyeler veren yabancılar belirir

– Hava Üflemeye başlar. Bulutlar görünür veya gider

– Bu uzun süre devam ettiğinde bitkiler sebepsiz yere gelişir veya hastalanır

5. Yabancılar Düzenli Olarak Yardım İster

Hiç tanımadığın insanlar senden yardım istiyor mu? Cevabın evet ise, bu kişiler sezgisel olarak kendilerine yardım edebilecek ‘güçlü’ bir kişi arayabilirler. Bu kişi sensin. “Ruhsal Hediyen” onlara yardımcı olmaktır.

6. Yaklaşan Fırtınaların Kokusunu Alırsın (Hava Değişimini ve Mevsimleri Hissedersin)

Bahar gelmeden çok önce, içinde sıcak bir umut hissi gibi, bir şekilde değişimin geldiğini hissediyorsun. Ayrıca havayı koklayabilirsin. Deniz kenarında yaşıyorsan, Yağmur’un ne zaman geleceğini veya gelgitleri hissedebilirsin.

Eğer, mevsimlerin veya havanın ne zaman değişmek üzere olduğunu anlayabilirsen, muhtemelen doğuştan yetenekli bir insansın demektir. Ruhsal Hediyen büyük olasılıkla Doğadan gelir.

7. Bu Dünyaya Ait Olmadığını Hissediyorsun

Gerçekten yetenekli olan çoğu insan, kalabalık bir yerdeyken garip davranır. Bu garip davranışa örnek olarak şunlar verilebilir:

– Bazıları kalabalık bir yerde bayılabilir veya hastalanabilir.

– Diğerleri, popüler yerlerde takılmaktan hoşlanmayabilir, ancak zihinlerini düzene sokmak için daha sessiz ama sofistike yerler ararlar.

– Birçok insanla takılırken baş ağrısı ortaya çıkabilir. (Hem baş ağrısının hem de bayılmanın mutlaka doktorlar tarafından muayene edilmesi gerekir.)

– ‘Üçüncü Göz’ Çakrası veya ‘Solar Pleksus’ çakrası üzerinde tuhaf bir baskı hissi hissedebilirsin. Bunun nedeni, ya 3. Göz çevrendeki büyüyü ya da olası tehlikeyi algılamasıdır ya da Solar Pleksus’unun kötü niyetli enerjiye karşı savunma yapmasıdır.

Your Page Title

Gerçekten yetenekli insanlar, bir şekilde kendilerini başka bir aleme ait hissederler. Bunlar, modern takıntılardan uzak, Ruhsal Yaşam sürdürmenin bir yolunu bulmaya çalışan Uyanmış Ruhlardır.