Güne Bu 3 Ruhsal Hatırlatma İle Başla Ve Hayatının Dönüşümünü İzle

Bilgeler, hayatın günlük olarak değişiklikler getirdiğine ve onlardan ders almanın bize bağlı olduğuna inanırlar. Hayatın her deneyimi dolu dolu yaşamaktan ibaret olduğunu düşünürler.

Manevi yolculuğumuzun büyük bir kısmı tam da bu, faydalı öğretiler bulmak ve onları uygulamaya koymak.

Bu uygulamaları her sabah test etmek, onları yaşamına dahil etmek için yapabileceğin en iyi şeydir. Bu yazıda güne iyi başlamana yardımcı olacak 3 ipucu bulacaksın.

1. Kontrol Edemediğin Şeylerden Sorumlu Değilsin

İnsanlar bilinmeyenden korkar ve bu korkuyu yenmek için hayatımızın tüm yönlerini kontrol etmeye çalışırız. Kendimiz için ve problemler üzerinde çalışma temelinde olumlu sonuçlar yaratırız.

Ama hepimizle ilgilenen daha büyük bir gücün olduğunu unutuyoruz. Her gün uyanmak ve her şeyin daha iyiye gittiğini ve bu nedenle pes etmenin kontrolden daha güçlü olduğunu unutmamalıyız.

2.Kendini Ve Başkalarını Affet

Kendimizi ve başkalarını affetmek mutluluğumuz için çok önemlidir. Başkalarının dürtüsel davranabileceğini ve bu nedenle hata yapabileceğini anlamalıyız. Eylemin kökenini not etmek ve hatalarını kabul etmek önemlidir.

Your Page Title

3.Çevrendeki İnsanları Yargılama

Zihnimiz çalışmayı asla bırakmaz. Aslında geleceği tahmin etmek ve denemek için bütün gün çalışır. Ancak hayat, nadiren hazırlandığımız sürprizlerle doludur. Bu sürprizleri başka bir olay olarak değil, harikalar olarak düşün.