Zenginliğin Büyülü Yasaları

Zenginlik sadece kurnaz ve akıllı olanlara değil, aynı zamanda finansal başarının işlediği yasaları bilenlere de gelir. Bir kişinin ve etrafındaki dünyanın enerjisi, nakit akışlarıyla yakından ilgilidir. Tam olarak nasıl ilişkili olduklarını bulmanın zamanı geldi.

Para sorunların varsa, şans ve zenginlik için her zaman komploları kullanabilirsin, ancak düşünceni değiştiremeyecekler, bu nedenle yalnızca kısa vadede yardımcı olacaklar. Burada açıklanan yasalara aşina olduktan sonra, dünyamızda her şeyin nasıl çalıştığını anlamaya daha da yaklaşabilirsin.

Geliri Artırmak İçin Getiriyi Artırman Gerekir.

Sürekli tembel olursan kaybedersin. Kazaların hayatında mümkün olan en az rolü oynamasını sağlamalısın. Bunu yapmak için bir şeyler yapman, zamanını bir şeye yatırman gerekir. Bir iş bulman, yeni bir fikir bulman veya bir sorunu çözmen gerekiyorsa, o zaman bir çözüm veya fikir arıyorsun. Deniz kenarında oturup havayı beklememelisin. Ne kadar çok çalışırsan o kadar çok alırsın.

Dinlenmeyi Unutma

Yoğun bir çalışma haftasından sonra bedeni ve ruhu eski haline getirmek, bir kişinin zenginleşmesinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Normal ve üretken bir durumda çalışmak her zaman daha kolaydır. Kendini iyi hissettiğin sürece dağları yerinden oynatabilirsin. Bunalmış hissediyorsan, işteki en kolay görevler bile bunaltıcı ve çözülemez görünecektir.

Zenginlik Kendini Geliştirmenin Bir Sonucudur

Finansal başarı, hem entelektüel hem de ruhsal ve fiziksel olarak gelişmeden gelir. En iyi atlet, antrenmanı bırakırsa en iyi olmayı bırakır. Sağlığını izlemeyi bırakırsan, yaptığın her şey anlamsız hale gelecektir. Biyolojik alanı, sağlığı ve vücudu güçlendirmek için mümkün olduğunca fazla zaman ayırmaya çalış.

Manevi gelişim de önemlidir, çünkü neden paraya, başarıya ve genel olarak işe ihtiyacımız olduğunu anlamaya yardımcı olur. Elbette entelektüel gelişim de zenginliğe yol açar. Senin için asıl olan alanda yeni bir şeyler öğrenmen, bilgi ve becerilerini geliştirmen gerekiyor. Hareketsiz durursan, işin istediğin kadar para getirmeyi çok çabuk durduracaktır.

Kıskançlık Başarıyı Öldürür

Herkes kendince zengindir, bu yüzden daha büyük bir dairesi ve daha lüks bir arabası olan birine kızmana gerek yok. Kıskançlık ve yaşam şikayeti, sahip olduklarını çok hızlı bir şekilde çalacak ters bir yoldur. Zenginliğin sadece para değil, aynı zamanda sevgi, sağlık, bilgi, deneyim olduğunu her zaman hatırlamakta fayda var.

Ne Söylersen Onu Alırsın

“Asla başarılı olmayacağım” diyenler var. Öyle dersen öyle olur. Kendini yoksulluk ve gri varoluş için programlama. Hayatta olumlu bir şey, iyi ve nazik bir şey aramaya çalış. Bu kesinlikle senin için finansal alanda başarılı olacaktır. Para iyimser insanları sever.

Şükretmek Paradan Daha Önemlidir

Biri senin için bir iyilik yaptıysa, o kişiye teşekkür ettiğinden emin ol. Bu bir mesele değil, bir kelime olsun, ama en azından “teşekkür ederim” dediğinden emin ol. Bunun finansal başarıyı ve genel olarak iyi şansı ne kadar olumlu etkilediği hakkında hiçbir fikrin yok. Bu akılda tutulması gereken en önemli yasalardan biridir. Şanslıysan kadere ve Evrene “teşekkür ederim” demeyi unutma. Yüksek konumu ve sahip olduğun tüm parayı hak ettiğini hissetsen bile, yine de teşekkür ederim demeyi unutma.

Para Amaç Değil Araç Olmalı

Dünyanın en zengin insanları parayı hedeflerine ulaşmak için bir araç olarak görüyor. Para olmadan uygulanamayacak iddialı planları var, bu yüzden sürekli gelirlerini artırıyorlar. Akıllarında büyük bir şey var, bu yüzden Evren onlara hayal ettiklerini yapmaları için para veriyor. Hedefin iyiyse, çok paran olacak. Bu sadece bir kural değil, zenginliğin gerçek aksiyomudur.

Your Page Title

Başarı şansını daha da artırmak için şans bulmanı ve kaybetmemeni sağlayacak finansal tılsımları mutlaka kullanmaya çalış.