Kehanet Edilen 144.000 Işık İşçisinin 12 Özelliği – Onlardan Biri Misin?

Heyecan verici bir şeyi önceden bildiren zümrüt tabletlerde bulunabilecek bir kehanet var! Dünyayı ‘karanlığın güçlerinden’ kurtaracak olan 144.000 ışık işçisinin enkarnasyonu.

Bu öngörünün en ilginç kısmı, bu ışık işçilerinin çoğunun şu anda burada, ilahi amaçlarına ve dünyadaki misyonlarına ‘uyanma’ sürecinde olduğunun farkına varılmasıdır. Çoğu, GERÇEKTEN kim ​​olduklarını bile bilmiyor veya hatırlamayabilir!

144.000 ışık işçisinin hücresel anıları, bu yaşamda ‘kapanmak’ için programlandı, zamanlandı ve aktive edildi.

Dünyayı Kurtarmak Ne Anlama Geliyor?

‘Gezegeni kurtarmak’ teriminin yanlış bir çağrışımı vardır ve bu yüzden çoğu insan gerçekte ne olduğunu anlamıyor.

Bu kelimenin tam anlamıyla Dünya gezegeni ile ilgili değil, Dünya bizle veya bizsiz iyi. Karanlık ve aydınlık arasında destansı bir savaş olmayacak. En azından burada fiziksel alemde değil.

Işık işçileri birçok düzeyde insanları iyileştiriyor. Zihinsel, fiziksel, duygusal ve hatta ruhsal olarak iyileşirler. Kontrol etmeyi ve yönetmeyi öğrenirlerse, işleri ve enerjileriyle yaparlar.

Bu nedenle, insanlığın gölgelerini iyileştirmemize yardımcı olacakları için dünyayı karanlığın güçlerinden kurtaracak olan onlar.

Bu yazıda dünyayı kurtaracak 144.000 ışık işçisinden biri olup olmadığını öğrenmene yardımcı olacak işaretleri bulacaksın.

1.Manevi Kavramları Derinlemesine Anlarlar.

Koruyucular maneviyatı anlayabilir ve çok hızlı bir şekilde öğreneceklerdir. Öğrenmek zorunda değiller ama öğreniyorlar. Bu süreç doğal olarak gerçekleşir.

2.Adalet İçin Savaşırlar.

Gözlerinin önünde bir haksızlık olduğunda yardıma koşarlar.

3.Hayvanlarla Derin Bir Bağları Var.

Hayvanlar ve ışık işçileri arasındaki bağ çok güçlüdür. Aynı dili konuştukları için çok kolay anlaşılırlar. Hayvanlar gözlerinin önünde rahatsız edilemezler ve onları kurtarmak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

4.Empatileri, Endişe Noktasına Ulaşır.

Başkalarının duygularını hissederler. Işık işçileri kaygı, depresyon ve merhamet yorgunluğuna eğilimlidir.

5.Sevgi Doludurlar.

Bunları bilip bilmemen önemli değil; Sevgi ve saygı kazanacaksın. Bu aşk gerçektir ve kolayca fark edilebilir.

6.Başkalarına Neşe Verirler.

Işıkişçileri neşe saçar, bu yüzden atmosferleri çok iyidir. Başkalarını gülümsetiyorlar.

7.İlham Veriyorlar.

Işık işçileri, diğer insanlar için tezahürat yaptıklarının farkında değiller. Bu tip bir insanın yanında gerçek sen olduğunu hissedeceksin.

8.Dualiteyi Birleştirmeyi Severler.

Işık işçileri imkansızı birleştirmek isterler. Bu tür bir kişi psikoloji, felsefe, bilim ve maneviyatı araştıracak ve bir araya gelebilecek iki şey bulacaktır.

9.Işıkişçileri, Bu Dünyada Harika Bir Şey İçin Bulunduklarının Farkındadır.

Yeni gün, harika bir şey yapmak için burada olduğunun bir hatırlatıcısıdır. Işıkişçileri, hatırlanacak bir şey yapabileceklerinin ve yapacaklarının farkındadır.

10.Doğal Şifacılardır.

Işık işçileri, hiçbir şey yapmadan onu yayacak, iyileştirecek ve dolduracak bir tür enerji içerir. Onlarla birlikteyken kendini çok daha iyi hissedersin.

11.Sezgilerinin Ustasıdırlar.

İyi bir sezgileri var, ona inanıyorlar ve ona saygı duyuyorlar, çünkü kesin bir nedeni var.

12.Işık İşçileri Süper Kahramanlarla Karşılaştırılır

Kendilerini belirli bir süper kahraman türü olarak bulabilirler. Yetişkinlik yıllarından bir süre sonra, çizgi film kahramanlarında bazı iyi nitelikler belirleyebilirler.

Artık Uyanma Zamanı!

Yeryüzünde gerçekleşmekte olan büyük değişimin saatine geldik. Öngörülen 144.000 sayısına ulaşabilmemiz için ışık işçilerinin uyanma zamanı geldi!

Artık uyku rüyalarını gözlerinden temizlemeli, materyalizm rüyasını yok etmek için alnını tokatlamalı, uyanıp kahvenin kokusunu almalı, kollarını sıvamalı ve görevini üstlenmen gerekiyor. Bu dünyayı kurtarmak!

Bu dünyaya sunacak bir şeyin var ve derinlerde onun ne olduğunu biliyorsun.

Normları ve trendleri takip etmeyi bırak.

Ve bunun ne olduğundan hala emin değilsen, sana güzel ve doğal gelen şeyi yap. Seni canlı hissettiren şeyleri yap! Senin için gerçekten ne anlama geliyorsa onu yap!

Your Page Title (#satışortaklığı)

Ya da basitçe, kalbinle yaşa. Sevgiyle rezonansa gir! İnsanlığı iyileştirmek için gerçekten ihtiyacımız olan tek şey bu!