Her Aura Renginin Arkasındaki Ayrıntılı Anlamları Öğrenin

Auranın her renginin ardındaki anlamı bu yazıda bulabilirsin.

Gökkuşağının Renkleri

Şifa için psişik bir yeteneğe sahip insanlar gökkuşağı renginde bir auraya sahiptir.

Gökkuşağı renkleri “temiz renkler” olarak bilinen renklerin kapsamına girer.

Aurik renkler, açıkça görüldüğünde, hatta parıldadığında ve asla dumanlı görünmediğinde temiz kabul edilir.

Gökkuşağı aurası sık görülmez, ancak gökkuşağı aurası olanlar vücudunun enerji alanlarıyla iyi çalışabilirler, bu yüzden genellikle şifacıların auraları arasında görülürler.

Gökkuşağı aurasının renkleri katı değildir, aksine güçlü ve parlak bir parlaklığa sahip berrak ışıklar gibidirler.

– Sarının Tonları

İnsan aurasında sarının çeşitli tonları görülebilir. Aurik sarının en yaygın tonları şunları içerir:

Parlak, güneşli sarı: Bu, içinde olup bitenlerin daha iyi olması için güçlü bir ruhsal değişim anlamına gelir. Auran bu rengi içeriyorsa, iyimserlik seviyen yüksektir ve ayrıca elde etmek istediğin şeyler için güçlü bir enerjin vardır.

Soluk sarı, neredeyse beyaz: Bu, ruhsal bir değişimden geçtiğin anlamına gelir. Nereye gitmek istediğin ve ne yapmak istediğin konusunda daha eminsin.

Yeşil tonlarında sarı: Belli bir düzeyde korku veya güvensizlik yaşıyorsun. Muhtemelen senin için önemli olan bir şeyi kaybetmekten ya da çok değer verdiğin birini bırakmak zorunda kalmaktan endişeleniyorsun.

Kahverengimsi sarı: Kahverengi sarıya karışır veya koyulaşır, bu nedenle aurik sarında kahverengi bir ton varsa, bu, kendi sorumluluğunda olmayan bir sorumluluktan dolayı yorgun hissettiğin anlamına gelir.

Örneğin, akrabalarına maddi olarak yardım ediyor olabilirsin ve bu da kendi ihtiyaçlarına zaman ayırma fırsatlarını azaltıyor. Bu aurik renk, aynı zamanda, zor bir işvereni olan işçilerde veya ağır ders yükü nedeniyle tükenmişliğe yaklaşan öğrencilerde de görülür.

Beyaz Aura

Beyaz, aura görüldüğünde, güçlü bir saflık ve tazelik seviyesi olduğu anlamına gelir. İnsanlar için, tamamen beyaz bir aura sadece daha ruhsal bir varoluş durumuna yükselmeye hazır olanlarda görülür.

Ruhsal varlıklar için, aurası açıkça saf beyaz olan meleklerdir.

Aurik beyazı yayan bir varlık, maddi veya fiziksel boyutta (olumsuz duygular gibi) var olan hiçbir şeyin varlığı kirletmediği anlamına gelir. Bu, varlığın saf olduğu anlamına gelir.

– Mor Tonları

Auranda mor bir bileşen varsa, epifiz bezinin ve hipofiz bezinizin ruhsal enerjiye yüksek oranda açık olduğu anlamına gelir.

Sinir sistemin, Ruhlar Dünyasından gelen enerji sarsıntılarına dayanacak şekilde yapılmıştır. Bu enerji sarsıntıları, özellikle ruhsal zorluklarla ilgili olanlar olmak üzere, sorunlara çözümleri görselleştirmeni sağlayan şeydir.

Auranda mor tonları olması, yoğun maddi dünyanın senin için bir engel olmadığı anlamına gelir. Aynı zamanda, başkalarını değişen bir bilince doğru ilham verme ve motive etme konusunda güçlü bir yeteneğe sahip olduğun anlamına gelir.

Morun açık tonları (ör: lavanta): Bir bütün olarak insanlığa karşı şefkatli ve sevgi dolusun. Gelecek hakkında mükemmel hayalleri olan bir vizyonersin.

Morun koyu tonları (ör: indigo): Ana odağın artık bu dünyevi düzlem değil, doğası gereği manevi olan diğer dünyalardır.

Auranda indigo varsa, maneviyat seviyen o kadar yüksektir ki, bu dünyada yaşamakta bazı zorluklar yaşayabilirsin. Ayrıca sık sık boğulma hissi veya üzerinizde ağırlık hissi olabilir.

– Kırmızı Tonları

Kırmızı, özellikle aurada bulunduğunda yoğun ve güçlü bir renktir. Pek çok anlamı olan birçok kırmızı tonu vardır. Aurik kırmızının daha yaygın tonları şunlardır:

Koyu kırmızı: Auran bu renge sahipse, dünya düzlemine olan bağının güçlü olduğu anlamına gelir. Bu, fiziksel zorluklardan sağ çıkmanın ve fiziksel sağlığına yönelik tehditlerin üstesinden gelebilmenin nedenidir.

Ateşli kırmızı: Bu aurik renk kendini tutkulu, şehvetli ve değerlerini kanıtlamaya istekli insanlarda gösterir. Bu aurik renge sahipsen, cesur ve enerjiksin.

Karışık kırmızı: Siyah veya gri gibi daha koyu renklerle renklendiğinde kırmızı karışır. Ayrıca, bu aurik renge bazen ‘kirli’ veya ‘bulutlu’ denir. Bu aurik renge sahipsen, seni aşağı çeken güçlü olumsuz duyguların vardır. Bu renk seni depresif veya sinirli olma riskine de sokabilir.

Koyu pembe: kırmızı veya fuşya: Bu, bütünlük ve olgunluk eksikliğine işaret eder. Bu aurik renge sahip bir kişinin maneviyatı neredeyse yoktur. Maddi kolaylık adına manevi meseleler ihmal edilir.

Açık pembe: Aurik kırmızı, beyazla renklendiğinde açık pembe olabilir. Bu aurik renge sahipsen, özellikle zayıflar veya ihtiyacı olanlar için ilgili ve şefkatli bir kalple sevecensin demektir.

– Mavinin Tonları

Aurik mavisi temiz olduğunda, sakin bir ruhu, güçlü sezgiyi ve bağışlayan bir kalbi ifade eder.

Bununla birlikte, auradaki değişen mavi tonları da anlamı değiştirebilir.

Canlı koyu mavi: Bu aurik renk, cömert, iyi kalpli, anlayışlı ve ruhsal içgörülere kolaylıkla erişebilen kişilerde görülür.

Çamurlu koyu mavi: Aurik koyu mavi kirli veya bulutlu olduğunda, bu, güçlü bir iç yönetme veya sorumlu olma ihtiyacı ile birlikte şüphelerin mevcut olduğu anlamına gelir.

Açık mavi tonları: Eğer bu aurik renge sahipsen, dürüst ama aynı zamanda da düşünceli olduğun anlamına gelir. Sezgin güçlüdür.

Siyah Aura

Siyah birçok şeyi ifade edebilir. Aurik anlamların en belirginleri arasında şunlar vardır:

Ciddi bir fiziksel rahatsızlığın var.

Muazzam bir ruhsal enerji blokajın var.

Kıskançlık, öfke, küskünlük veya intikam alma arzusu gibi olumsuz duyguları besliyor veya bastırıyorsun.

Umutsuzluğun eşiğindesin.

Aklında çok fazla şey var ve düşüncelerin sana işkence ediyor.

Aurik renk olarak siyaha sahip olmak basit bir mesele değildir. Acil dikkat gerektirir. Bu aura rengine sahipsen, psişik danışmanlık aldığından ve mümkün olan en kısa sürede bir aura temizliği veya aura dengelemesi yaptırdığından emin ol.

– Yeşilin Tonları

Bu aurik renk şifacılarda, rehberlik veya danışmanlık sağlayanlarda görülür. Hayvanlara karşı şefkat, diğer insanlara karşı şefkat gibi güçlü bir özelliktir.

Aurik yeşilin diğer tonları şu anlamlara sahiptir:

Koyu veya kirli yeşil: Yeşilin bu aurik tonu, hesap verebilirliği kabul etme isteksizliğini gösterir. Bu aurik renge sahipsen, aynı zamanda aşırı derecede sahiplenicisin ve en ufak bir nedenden dolayı kıskanıyorsun.

Canlı yeşil: İyileşme yeteneğin güçlüdür. Bu sadece fiziksel iyileşme için değil, aynı zamanda duygusal acıları iyileştirmek için de geçerlidir.

Mavimsi yeşil: Bu aurik renge sahipsen, insanları kendilerini koruma içgüdülerini güçlendirmeleri için motive edebilirsin. Bu, başkalarını umutsuzluklarından çıkarma yeteneğine sahip olduğun anlamına gelir.

– Altın Ve Gümüş

Bu aurik renklerin her ikisinin de olumlu anlamları vardır. Her ikisi de büyük miktarda pozitif ruhsal enerjiye işaret eder.

Aurik gümüş, ruhsal kaynakların elinin altında olduğu anlamına gelir.

Your Page Title

Aurik altın, güvende olduğun ve ruhsal varlıklar tarafından korunduğun anlamına gelir.