Birinden Elektrik Aldığında, Bunu o da Hissediyor mu?

Onu gördüğünde kıvılcımlar uçuşur. Tüm vücudun elektriklenmiş gibi hissedersin.

Aranızdaki kimya o kadar yoğun ki, aslında havada olduğu izlenimine kapılıyorsun.

Ama o da bu çekiciliği hissediyor mu?

Hissettiğin elektriğin karşılıklı olduğunu gösteren ilk işaret, seninle fiziksel temas kurmak için bulduğu her fırsatı kullanmasıdır. Sana daha sık sarılabilir, hafifçe koluna veya omzuna dokunabilir ve hatta seninle şakalaşırken bile bir şekilde sana dokunur. Aranızdaki kimya, adeta bir mıknatıs gibidir ve bu kişi, senden uzak durmaya direnemez.

Ama bu elektriği hissetmek sadece fiziksel bir şey değildir. Bunu duygusal ve hatta ruhsal düzeyde de hissediyorsun. Bu nedenle, onun duygularına karşı son derece hassas olmaya başlarsın. Sanki senin hissettiklerini hissedebiliyor. Kendini kötü veya üzgün hissettiğinde bunu anlayacak ve seni neşelendirmek için elinden geleni yapacaktır.

Aslında biriyle ilk tanıştığında, tuhaflaşmadan veya kendini utandırmadan onunla konuşmak zor olabilir. Ama karşılıklı elektrik hissediyorsanız öyle değil. Hemen rahatlamana ve sadece kendin olmana izin verecek. Bir sıcaklık ve yoğunluk hissi ile dolacaksın. Bu, aranızda akan enerjinin fiziksel tezahürüdür.

Şimdi sana bir soru Bir insan, yanındaki kişiden elektrik aldığında ne yapar?

Doğal olarak o kişiye yönelir.

Elektrik sadece zihninde olan bir şey değildir. Seni içine çeken gerçek enerjidir. Ruh, deneyimlediği bu güçlü güç hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyerek yanıt verir.

Ondan geçmişin, çocukluğun ve düşüncelerin hakkında birçok soru alacaksın. Senin hakkında her şeyi bilmek isteyecek. Çünkü bu, onun da seninle aynı çekiciliği hissettiğinin açık bir işaretidir.

Karşılıklı çekim hissettiğinde, mümkün olan en kısa sürede sana yaklaşmaya çalışacak. Çünkü aranızda akan bu elektrik duygusunu kaçırmak istemiyor.

Sana normalden biraz daha yakın durur. Her zaman yanındaki koltuğu seçer. ‘Kazara’ sana çarpabilir veya eline dokunabilir.

Ve hepsi bu değil.

Bunu duygusal düzlemde de göreceksin.

Kendini gittikçe daha derin konuşmalar yaparken bulacaksın. Sanki onunla birlikteyken zaman geçmiyor – onunla yorulmadan saatlerce konuşabilirsin. İkiniz de aynı çekim yoğunluğunu hissettiğinizde ise, hemen seninle aynı ilgi alanları veya hobiler üzerinden bağ kurmaya çalışacak.

Sana en sevdiğin aktiviteleri ve hobilerini soracak. Zaten aynı olanlarla ilgileniyor olabilir. Ancak değilse, onları denemeye de aktif ilgi gösterir. Bu, seninle daha fazla zaman geçirmeye çalışmasının bir başka yoludur. Sana karşı hissettiği çekicilik yadsınamaz ve onu mümkün olan en iyi şekilde keşfetmek ister.

Aranızdaki kimya o kadar güçlü ki, birlikte geçirdiğiniz zamanlar her zaman eğlenceli. Film izlemekten akşam yemeğine çıkmaya kadar her şeyi yaparken harika zaman geçireceksiniz. Ne yaparsanız yapın, kendinizi her zaman gülerken ve eğlenirken bulursunuz. Aranızdaki Elektrik o kadar güçlü ki, yapmayı tercih edeceğiniz başka bir şey yok.

Ayrıca en derin sırlarını sana emanet edebileceğini hisseder. Sana en büyük korkularını ve güvensizliklerini anlatacak. Sana açılacak ve normalde onun için konuşması zor olan şeyleri paylaşacak. Etrafında kendisini savunmasız hissetmekten çekinmeyecek ve bu, onu ilk etapta sana çeken şeyin bir parçası.

Seninle geçirdiği zaman her zaman harikadır ve bunu sana söylemekten çekinmez. Plan yaptığınızda, seni görmeyi ne kadar sabırsızlıkla beklediğini coşkuyla söyleyecektir. Eve gitme zamanı geldiğinde ise isteksiz görünecek ve zamanın çok hızlı geçtiğini söyleyecek. Çünkü Seninle geçirdiği zamanın bitmesini asla istemiyor.

Burada kesin olan bir şey var!

Your Page Title

Etrafında olmayı seviyor ve tıpkı senin gibi aranızdaki elektriği hissediyor.