Deniz Tuzu İle Negatif Enerjiyi Temizleme

Negatif enerjiyi temizlemek ruhsal sağlığınızın hayati bir parçasıdır. Negatif enerjiyi temizlemenin güçlü yollarından biri de, negatif enerjiyi emme kabiliyeti ile bilinen deniz tuzu kullanımıdır.

Negatif enerjiyi kendinizden ve evinizden temizlemek için deniz tuzunu kullanmanın birçok yolu vardır. Bu yazıda deniz tuzuyla negatif enerjileri temizlemenin birkaç yolundan bahsedeceğim.

1. Evin Etrafına Tuz Kaseleri Yerleştirin

Antik çağda, negatif enerjiyi emmek ve kötü ruhları uzak tutmak için tuzlar kullanılmıştır.

Birkaç tane kaseye deniz tuzunu doldurun ve bunları girişlerin yakınına yerleştirin. Böylece hazırladığınız bu deniz tuzlu kaseler negatif enerjiyi evinizden emecektir.

2. Vücudunuzu Tuz Banyosu ile Temizleyin

Deniz tuzu kendi negatif enerjinizi temizlemek için de kullanılabilir, ancak hiç kimse kendi üzerine tuz serpmek istemez.

Bunun yerine, küvetinizi sıcak suyla doldurun ve içine bir bardak deniz tuzu ekleyin.

Suyun ısısı ile aktive olan tuz kristalleri negatif enerjiye bağlanır ve sizden temizler.

Daha sonra, sizden kalktığını hissettiğiniz tüm bu negatif enerjilerin boşa aktığını izleyebilirsiniz.

3. Negatif Enerjiyi Boşaltın

Bir odada biriken kir ve bakterileri göstermek için özel bir kamera kullandıklarını gösteren birini gördüyseniz, odanın göründüğünden daha az temiz olabileceğini biliyorsunuzdur.

Evinizde biriken negatif enerjiyi görebilseydiniz dehşete kapılırdınız.

Neyse ki, bu olumsuz enerjinin üstesinden gelmek, güzel ve pozitif bir enerjiyi evde tutmak için deniz tuzu kullanabilirsiniz.

Temizlemek istediğiniz odanızdali halılarınıza biraz deniz tuzu serpin.

Ardından, halıdan gelen tuzu emmeden önce bir saat bekleyin.

Your Page Title

Deniz tuzu kristalleri odadaki biriken negatif enerjiyi emeceklerdir, bu nedenle onları süpürdüğünüzde negatif enerji kristallere bağlanacaktır – doğrudan çöp kutusuna atılmaya hazırdır.