DÉJÀ VU ANLAMI – BU VE TANIMI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Déjà vu’nun tanımını, daha önce duymuş olduğunuzdan emin olduğunuz bir şeydir. Hayatımızda çoğu zaman bu terimi kullanan insanlarla karşılaşıyoruz ama bunun ne anlama geldiğini hiç düşündünüz mü? Yoksa bu terim hakkında herhangi bir fikriniz var mı? Meleklerin size işaret ettiği bir şey mi, yoksa sadece zihninizdeki bir şey mi?

Günümüzde pek çok insan tarafından kullanılan çok yaygın bir terimdir. Ne olduğunu ve ne anlama geldiğini bilmiyorsanız, öğrenmenin tam zamanı…

Déjà vu Nedir?

Peki Déjà vu’nun anlamı nedir? Temel olarak, Déjà vu’nun anlamı, geçmişte yapmış olduğunuz bir şeyi yaparak elde ettiğiniz hisle ilişkilidir. Örneğin, gün batımını görmek için yürüyüşe çıkarsanız, yanınızda taşıyacağınız bir anı hissi yaşayacaksınız. Böylece, bir dahaki sefere tekrar yürüyüşe çıktığınızda, farklı bir yerde bile aynı hissi yaşayacaksınız. O zaman aldığınız duygu deja vu olarak adlandırılır.

“Déjà vu” terimiyle kullanılan çok ünlü bir ifade ise “Orada bulundum, yaptım” dır. Eğer bu his Déjà vu değilse buna çok rastlamış olmalısınız.

Déjà vu’nun Anlamı

Bazen, içinde bulunduğunuz durumun farkında bile olmayabilirsiniz. İlk kez bir şeyler yapıyormuş gibi hissettiğiniz aklınıza geldi mi, ama aklınızda daha önce deneyimlendiğinizi biliyor musunuz? Bu, deneyimlediğiniz deja vu anıdır.

Sadece gençlerde değil, yetişkinlerde ve yaşlılarda da olur. Belirli bir zamana sahip olmadığından, bir an deja vu yaşamaya zaman yoktur. Tamamen geçmiş deneyimlerinize ve şu anda yaşamınızla ne yaptığınıza bağlıdır.

Deja vu sadece hafıza ile değil, aynı zamanda düşünce, ses, tat, koku, dokunma ve hatta altıncı hissi ile de tetiklenebilir! Örneğin, tanıdık bir ses duymak sizi deja vu anına götürebilir!

Déjà vu’nun Amacı Nedir?

Mevcut yaşamınız ve geçmiş yaşamınız arasında bir işaretleyici olarak hizmet eden déjà vu birçok şeyi işaret edebilir. Bunlardan bazıları burada belirtilmiştir:

Geçmiş yaşamdan bir eylemi tekrarlamak tetiklenir.

Şu anda ne yapıyorsanız, daha önce yaptınız.

Doğru işte, doğru zamanda ve doğru yerdesiniz.

Ruh rehberleriniz ve Melekleriniz yanınızda. Böylece yalnız hissetmenize gerek yok.

Deja vu’nun anlamını yorumlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Bununla birlikte, déjà vu’nun ne anlama geldiğini daha iyi anlamak için meleklerin yardımını ve rehberliğini her zaman alabilirsiniz. Meleklerin yardımını almak için yapmanız gereken tek şey, iyi bir yürekle ve saf bir niyetle dua etmektir.

Déjà vu’yu yaşamak sizin için bir öğrenme fırsatıdır ve boşa harcamamalısınız. Bilincinizle bağlantı kurmak için deja vu, aynı zamanda çok etkili ve verimli bir kapıdır.

İnsanlar tarihten öğrenirken siz geçmişinizden öğrenirsiniz. Böylece, melekler ve ruh rehberleri sizin deneyimlerinizden öğrenmenizi ister, bu yüzden deja vu yaşarsınız. Melekler bu yolu sizin için seçti onların yardımı ve rehberliği ile doğru yöne yönlendirilebilirsiniz.

Ya Déjà vu’yu Hiç Deneyimlemediyseniz?

Déjà vu’nun herhangi bir anına hayatınızda rastlayamamış olabilirsiniz. Bu kötü bir şey değil. Ancak, bu sadece meleklerin hayatınızı çözdüğü yoldur. Bu, daha önce geçmiş yaşamlarınız olmadığı anlamına gelmez. Sadece melekler, dünyadaki yaşam yolculuğunuzda işaretleyicinin farklı biçimlerini seçtiler.

İyi bir yaşam sürdürmeyi amaçlıyorsanız Meleklere güvenmeli ve inanmalısınız. Herhangi bir déjà vu anıyla karşılaşmamış olsanız bile, déjà vu’nun anlamını bilmek önemlidir.

Déjà vu olmasaydı, zihninizin heyecanlı hissedeceğiniz anlar yaşardınız. Tam olarak değilse, bu aynı zamanda farklı bir deja vu şeklidir.

Your Page Title

Manevi yolculuğunuzda doğru yöne gitmek için, deja vu anlarının yardımına ihtiyacınız yok. Onlar olmadan da yapabilirsiniz. Meleklerin ihtiyaç duydukları zaman size yardım etmek için orada olduklarını bilmek, yapmanız gereken en önemli şeydir. Mutluluğa açılan kapı, meleklere yapılan dualarla geçer.