Kokuların İnsanlar Üzerindeki Etkisi: Enerjinizi Arttıracak ve Size İyi Şansı Çekecek Aromalar

Kokular sadece zevk getirmekle kalmaz, aynı zamanda enerjiyi de arttırır, iyi şans verir, bizi pozitif enerjilerle doldurur. Biyoenerji alanındaki uzmanlar, farklı aromaların vücudu ve ruhu olumlu yönde etkilediklerini söylüyorlar.

Aromaterapi bir insana her yönden yardımcı olur. Bunların maksimum düzeyde size yardımcı olması için doğru kullanmanız gerekir. Bazı aromalar evden çıkmadan önce kullanılır, bazıları ise gücünü yalnızca evde, dairede veya işyerinde gösterir. Neredeyse hepsi, bir dereceye kadar, ruh halinizi iyileştirir ve iyi şansı çeker.

Hangi kokular iyi şans elde etmenize yardımcı olur?

Tütsü Çubukları: Tutuşturulmaları gerekir, daha sonra odayı yavaş yavaş doldurarak çok hoş bir koku yayarlar. Herhangi bir odanın enerjisini pozitife dönüştürürler.

Kokulu Mumlar: Güçleri, tütsü çubuklarından biraz daha zayıftır, bu yüzden mumlar daha samimi bir ortamda kullanılır.

Aromatik Yağlar: Yağ ısınmalıdır. Bunun için özel aroma lambaları kullanılır. Isıtma sırasında yağ, göze çarpmayan hoş bir aroma verir.

Uçucu yağlar ve Parfümler: Parfüm ve esansiyel yağlar iyi şans çekmenize yardımcı olur ve ayrıca çevrenizdeki insanları etkiler.

Aroma Çeşitleri ve Enerjileri

Zencefil: Bu koku, en zor durumlarda bile formda kalmak isteyen herkes için vazgeçilmez bir koruyucudur. Zencefil, insan aurasını enerji vampirlerinden korur. Zencefil, evden çıkarken kullanılması gereken harika bir koruyucu aromadır. Zencefil esansiyel yağları, kalabalık ortamlarda bir ekiple çalışanlar için mükemmel bir seçimdir.

Hindistancevizi: Bu koku, çeşitli psikolojik sorunlara ve endişelere yardımcı olur. Hindistancevizi vücudun genel durumu ve ruh hali üzerinde iyi bir etkiye sahiptir. Aroma çubukları veya mumları aydınlatmada genel bir arka plan olarak kullanmak iyidir. Küçük bir hindistan cevizi zor bir günün ardından rahatlamanıza yardımcı olur.

Turunçgiller: Limon, portakal ve greyfurt, fiziksel ve duygusal dayanıklılığını arttırması gereken herkes için en iyi kokudur. Turunçgiller yorgunluğu giderir ve enerji dalgalanması verir. Parfümler ve bu kokuya sahip esansiyel yağlar hem sporcular hem de fiziksel olarak çalışan herkes için mükemmeldir. Çam, paçuli, sedir ve adaçayı da dayanıklılığınızı ve gücünüzü arttırmanıza yardımcı olur.

Tarçın: Zenginlik ve refah kokusudur. Mutluluk arayışı içinde, işte ve evde önemli kararlar vermede yardımcı olur. İnsan vücudundaki tarçın kokusu, ilk buluşmada kişiyi kendine çeker. Tarçın, önemli alımlar yaparken bir şans kaynağı olarak kullanılabilir. Finansal servet ve başarı çeken başka aromalar da vardır: zambak, sandal ağacı, defne vb…

Nane: Nane öz güvenini arttırır ve insanı yeni korkulardan korur. Kötü rüyalar ve endişelere karşı korumak için yatak odasında kullanılabilir. Aromasını işyerinde stresten kurtulmak ve gücünüzü geri kazanmak için kullanabilirsiniz.

Your Page Title

Fesleğen: Bu yaratıcı insanların kokusudur. İlham bulmaya, fikir üretmeye, yenilikçi düşünme geliştirmeye yardımcı olur. Adaçayına benzer bir özelliğe sahiptir, ancak yine de sezgiyi güçlendirir.