Temmuz Ayının Her Bir Gününün Parasal Şansınızı Nasıl Etkileyeceğini Öğrenin

Ay hayatımızın tüm alanlarını etkiler, ancak çoğu kişi parasal sorunlarla ilgilenir, çünkü onsuz mutluluk her zaman mümkün değildir. Bu yazıda Temmuz ayının her gününün insanların para şansını nasıl etkileyeceğinden bahsedeceğim.

1, 2 ve 3 Temmuz: Bunlar kargaşa ve problemler, enerjik uyumsuzluk günleridir. Üstelik, Ay sadece küçülmekle kalmıyor, bize enerjisinin bir kısmını şimdiden vermeyi başardı, bu nedenle bu günlerde para harcamamak ve fazla çalışmamak daha iyidir.

4, 5 Temmuz: Bugün finansal başarı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Bu iki gün boyunca karlı satın almalar yapma, iş dünyasında karlı anlaşmalar yapma fırsatına sahip olacaksın.

6, 7 ve 8 Temmuz: Bu üç günde Ay İkizler burcunda dünyaya hükmedecek. Rahatın, iletişim kurman ve romantizmin için para harcamak faydalı olacaktır. Paradan değil zamandan tasarruf etmek daha iyidir.

9, 10 Temmuz : Yengeç döneminde en önemli kaynak para değil zaman olacaktır. İşte daha uzun kalmamak, yorulmamak daha iyidir. 10 Temmuz Yengeç burcunda Yeni Ay. Bu gün, herhangi bir iş tamamen verimsiz ve hatta kârsız olacaktır.

11, 12 Temmuz : Genel olarak bu günler para kazanmak için ideal olacaktır. Para, gerçek amaçlarının farkında olanların ellerine akacaktır.

13, 14 ve 15 Temmuz: Bu günlerde Başak’taki aktif Ay oldukça uygun olacak, çünkü henüz güç kazanmak için zaman olmadı. Gün alışveriş ve angarya için mükemmeldir.

16, 17 Temmuz : Terazi ve büyüyen ay gerekli bir birlik. Çok çalışıp yeni tanıdıklar edinenlere para bir ırmak gibi akacak. Çevrendeki insanlar sana parlak bir fikir verebilir.

18, 19 Temmuz: Akrep burcundaki aktif Ay, sorunların habercisidir, ancak bu iki günde yalnızca finansal zorluklardan kurtulmana değil, aynı zamanda daha fazla para kazanmana yardımcı olacak güçlü bir sezgiye sahip olacaksın.

20, 21 Temmuz: Bunlar para işlemleri, para transferi, alımlar ve büyük alımlar için çok uygun günlerdir. Daha fazla para başarısı, iyimser ve kendine güvenen insanları takip edecek.

22, 23 Temmuz: Büyüme evresinin son iki günü Oğlak burcunun himayesinde geçecek. Bunlar, para harcamamanın en iyisi olduğu zor ve öngörülemeyen günler olacak. Egondan ve seni rahatsız edebilecek düşmanlardan sakın.

24, 25 Temmuz: 24’ü Kova’da Dolunay. Para ve iş hakkında düşünmemenin daha iyi olduğu tehlikeli bir gündür. 25 Temmuz, aynı Burçta gerçekleşecek olan azalan Ay’ın ilk günüdür. 25’inde, yaratıcı mesleklerden insanları büyük kazançlar bekliyor.

26, 27, 28 Temmuz: Ay Balık burcundayken, yaratıcı çalışma için daha iyi bir zaman olamaz. İş gezilerine gidebilir, insanlarla tanışabilir ve kendine para harcayabilirsin.

29, 30 Temmuz: Bu zamana kadar azalan Ay henüz fazla enerji kaybetmedi, bu nedenle Koç’a geçişi tehlikeli olmayacak. Bu günlerde, bir tank gibi ilerlemen gerekiyor. Başardıklarını hedeflerine ulaşmanda seni destekleyen ve yardım eli uzatanlarla paylaşmayı unutma.

31 Temmuz: 31 Temmuz’da evini ve kendisini dönüştürmeye çalışacakları büyük parasal başarılar bekleyebilir. Görünümünü değiştirmek ve yeni kıyafetler için güvenle para harcayabilirsin.

Your Page Title

Para saymayı sever, şans ise sessizliği sever. Kapalı bir ağzın büyüsünü ve planların gizli tutulması gerektiğini unutma, çünkü düşmanlar tetiktedir ve Temmuz ayındaki planları Ay’ın en olumsuz etkisinden çok daha tehlikeli olabilir.