Kristallerle İyileşme Rehberi: En Etkili 10 Şifa Taşı

Daha önce şifalı kristal kullandın mı? Belki de şifalı kristalleri kullanmayı denemek istiyorsun ama onlar hakkında fazla bir şey bilmiyorsun. Kristal Şifa, kristalleri vücudun üzerine ve çevresine yerleştirerek insanları ve enerji sistemlerini tedavi etmek için kullanılır.

Farklı nedenlerle kullanılan birçok farklı kristal türü vardır. En iyi 10 şifa kristalinden ve anlamlarından bahsedeceğim. Ama önce, şifalı kristallerin gerçekte ne olduğunu ve ne yapabileceklerini tartışalım.

Şifa Kristalleri Nelerdir?

Kristal Şifa, tıbbi bir teknik yerine kullanılır. İyileşme sürecini başlatmak için vücudunun üzerine veya çevresine kristaller konur. Kristaller, pozitif ve iyileştirici enerjinin vücuda akmasına yardımcı olan ve negatif enerjinin dışarı çekilmesine neden olan bir şifa kanalı görevi görebilir. Hastalıkların önlenmesinde ve hastalıkların iyileştirilmesinde kullanıldığı bilinmektedir.

Kristallere ayrıca farklı şeyleri tedavi eden farklı özellikler atanır.

Her kristalin farklı enerjileri olduğundan, senin ve ihtiyaçların için hangi kristalin doğru olduğunu bilmek her zaman iyidir.

En Etkili 10 Şifa Taşı

1. Ametist

Bu özel kristalin, insanların ruhsal yeteneklerini geliştirmenin yanı sıra maneviyatlarıyla bağlantı kurmalarına yardımcı olduğu da söylenir. Ametist Kristali özellikle şu burçlara sahip kişiler için harika olabilir: Balık, Başak, Kova ve Oğlak.

2. Gül Kuvars

Bu kristal aynı zamanda ‘aşk kristali’ olarak da bilinir. Bu taş genellikle sevgiyi çekmek, sürdürmek ve ilişkileri korumak için kullanılır. Gül Kuvars ayrıca kalbini hayal kırıklığı ve acıdan iyileştirmeye yardımcı olur.

Gül Kuvars Kristali, özellikle şu burçlara sahip insanlar için harika olabilir: Terazi ve Boğa.

3.Pirit

Pirit, karşılaşabileceğin herhangi bir negatif enerjiyi veya herhangi bir fiziksel tehlikeyi caydırmak için kullanılabilir. Bu aynı zamanda aklını ve hafızanı daha da etkinleştirmene yardımcı olur.

Pirit Kristali özellikle Aslan burcuna sahip kişiler için harika olabilir.

4. Kaplan Gözü

Bu kristal zenginliği korumak ve büyütmek için kullanılabilir. Kaplan Gözü’nün ayrıca anlayış ve farkındalık yaratmaya yardımcı olduğu bilinmektedir, kendini stresli hissettiğinde, sakinleşmek için kullanabileceğin harika bir taştır.

Kaplan Gözü Kristali, özellikle Oğlak burcuna sahip kişiler için harika olabilir.

5. Hematit

Bu özel kristal, yaşamında seni topraklamak ve dengelemek için sıklıkla kullanılır. Stres altındaysan, sakin ve merkezlenmiş hissetmen gerekiyorsa, bu sahip olman gereken mükemmel bir taştır. Bu kristal ayrıca stres veya kaygıdan kaynaklanan olumsuz duyguları temizlemeye yardımcı olur.

Hematit Kristali özellikle şu burçlara sahip kişiler için harika olabilir: Koç ve Kova.

6.Zümrüt

Bu, sevgiye yardımcı olabilecek başka bir taştır. Bu kristal genellikle ‘başarılı aşk’ taşı olarak adlandırılır. Bu kristal odağı teşvik eder, olumsuzluğu netleştirir, sadakati ve duyarlılığı sağlar.

Zümrüt Kristal özellikle şu burçlara sahip insanlar için harika olabilir: Boğa, İkizler ve Koç.

7.Sitrin

Sitrin kristali, yayabileceği sıcak, iyimser enerjisi nedeniyle sıklıkla kullanılır ve ayrıca temizlenmesi veya yeniden şarj edilmemesi gibi ek bir faydası da vardır. Bu kristal yoluna çıkan herhangi bir negatif enerjiyi savuşturmana yardımcı olur.

Sitrin Kristali özellikle şu burçlara sahip kişiler için harika olabilir: İkizler, Koç, Terazi ve Aslan.

8.Selestit

Selestit kristali sakinleşmek ve dengelemek için harika olabilir. Bu kristali kullanan bazı insanlar, rüyalarını hatırlamalarına yardımcı olduğunu söylediler. Selestit ayrıca vücuduna netlik ve huzur sağlamaya yardımcı olur.

Selestit Kristali özellikle İkizler burcuna sahip kişiler için harika olabilir:

9.Kuvars Kristali

Kuvars kristali saf ve güçlü bir enerji kaynağına sahiptir. Bu Kristal seni daha bilinçli hissettirebilir, aynı zamanda beynini harekete geçirebilir ve daha aktif/uyanık hissetmeni sağlar. Bu kristal, hem zihinsel hem de fiziksel olarak yorgun hissediyorsan kullanmak için harika bir taş olabilir.

Kuvars Kristali tüm burçlar için harikadır.

10. Çöl Gülü

Bu kristalin, geçmiş ve gelecek yaşamlara erişimde kullanıldığı söylendiği için bazen meditasyon sırasında kullanılır. Kristal sahibine zihinsel berraklığın yanı sıra içgörü ve farkındalık getirir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Çöl Gülü Kristali, özellikle Boğa burcuna sahip kişiler için harika olabilir.