Gümüşün Büyülü Özellikleri

İnsanlık çok uzun zaman önce gümüşü takı olarak kullanmaya başladı. Büyü de dahil olmak üzere hayatın her alanında yaygın olarak kullanılan ilk metallerden biriydi. Şimdi Gümüşün en yüksek özelliklerini öğrenmenin zamanı geldi.

İnsan biyo-alanı sürekli değişiyor. Bunun nedeni ruh hali, dış olaylar ve diğer insanlardır. Ayrıca kullandığımız takılar da enerjimizi değiştirebilir. Gümüş bu konuda farklıdır, çünkü değişiklik yapmaz, ancak dış dünyanın ruh halimizi ve şansımızı etkilemesine izin vermeyen güçlü bir tılsım görevi görür.

Gümüş bir koruma metalidir.

Bu metalin en önemli özelliği korumasıdır. Bize zarar verebilecek her şeye güçlü bir engel koyuyor. Bu metalden yapılan takılar nazardan, zarardan ve genel olarak kötü insanlardan korur. Gümüş takı kullanıyorsan, diğer dünya varlıkları tarafından korunursun.

Gümüş, enerji vampirlerinin etkisinden kaçmaya yardımcı olur. Bu tür toksik insanların savunmanı kırmaları ve seni manipüle etmeleri daha zor olacaktır. Bu koruma, gümüş takı kolye olarak takılırsa daha etkili olacaktır.

Gümüş bir insanda bir tür rahatsızlığın varlığını mükemmel bir şekilde teşhis eder. Bu metalden yapılmış ürünler vücutla temas halinde hızla soluyorsa, bu kişinin rahatsız olduğunu gösterir.

Gümüş paralar, cüzdanına koyabileceğin veya iş yerinde saklayabileceğin mükemmel finansal tılsımlar olabilir. Gümüş eşyalar, ön kapıdan gelen herhangi bir olumsuzluğu başarıyla engelleyeceğinden, evin çıkışına daha yakın yerleştirilmelidir.

Günün tehlikeli geçeceğini düşünüyorsan ve hoş olmayan insanlarla etkileşime geçmen gerekiyorsa, gümüş taktığından emin ol.

Tılsımlarla Gümüşün Uyumluluğu

Gümüş, yalnızca diğer tılsımlar ve evrensel taşlarla iyi bir uyumluluğa sahiptir. Gümüşün özellikleri, platin takıların etkisiyle büyük ölçüde geliştirilmiştir. Bu metal altınla hiç uyuşmuyor ve altın tarafından engelleniyor. Gümüş, zirkonyum, cupronickel ( bakır-nikel) alaşımı ve ahşap ürünlerle oldukça uyumludur.

Your Page Title

Tılsım taşlarından gümüş, evrensel yardımcılarla iyi gider. Bunlar; mercan, malakit, lapis lazuli ve kaya kristalidir. Gümüş, akik, kehribar, granat, sitrin, kaplan gözü gibi Ateş elementinin taşlarıyla birleşmez.