Rüyalarını Programlamana Yardımcı Olacak 10 Adım

Rüyalarımızda, yaşamlarımız hakkında çok şey anlatabilecek ve zor durumların çözülmesine yardımcı olabilecek bilinçaltıyla karşılaşırız. Lucid rüyaların yardımıyla, rüyalarını programlamak ve dolayısıyla rüyalarının içeriğini etkilemek, gerçek hayatta açık kalan sorulara cevap alabilir ve kişiliğinin bazı sırlarını açığa çıkarabilirsin.

Bu yazıda rüyalarını programlamak ve içeriğini kontrol etmek için 10 adımlı bir kılavuz bulacaksın.

1. Yatmadan birkaç saat önce rahatlamaya çalış, gereksiz duygular ve deneyimler, ağır yemekler ve yüksek yoğunluklu egzersizlerle kendini aşırı yükleme.

2. Rüyanda neyi görmek istediğine karar ver. Rüyaların kendine özgü bir mantık üzerine kurulu olduğundan ayrıntılı bir şekilde detaylandır. Ne tür bir entelektüel veya yaratıcı sorunu çözmek istediğini veya belki de yabancı bir ülkeyi ziyaret etmek, bir maceraya gitmek ya da uzaklarda yaşayan akrabanı görmek istediğini belirt. Her durumda, detaylandırdığın şeyler seni rahatsız eden gerçek bir durumu yansıtmalıdır.

3. Amacını belirttikten sonra rüyalarını programlamak için bir kağıt parçası üzerine yaz.

4. Şimdi, rüyanı hatırlamaya hazırlanmalısın. Bunu yapmak için, uyandıktan hemen sonra mümkün olduğunca çok ayrıntı yazmak için yatağının yanına mutlaka bir not defteri ve kalem koy.

5. Rüyanda görmek istediklerini rüyanda gördüğün anda uyanmak için kendini programla. Gerçek şu ki, bir gecede birkaç rüya görebiliriz, ancak yalnızca sonuncusunu hatırlarız. Bu nedenle, istenen rüya biter bitmez uyanmak gerekir.

6. Başını yastığa koyar koymaz hemen uykuya dalma ve uyandıktan hemen sonra yataktan atlama.

7. Uykuya dalmak, bu kadar değişmiş bir bilinç durumundayken, rüyanda görmek istediğin resmin en küçük ayrıntılarını görselleştir. Hayal gücünü ve fantezini kullan.

8. Uyandığında, gerçeğe geri dönmek için acele etme ve aklından henüz tamamen buharlaşmamış resimlerin kalıntılarına sarılmaya çalışma.

9. Uyku seni tamamen terk ettiğinde ve tamamen uyanıksan, hatırladığın her şeyi ve aklına gelen her şeyi yataktan kalkmadan yaz.

Your Page Title

10. Rüya programlamaya kasıtlı bir yaklaşımın varsa, o zaman rüyanın tanımında görmek istediklerinle tanışacaksın. Kendini her gün bu şekilde eğiterek mükemmel sonuçlar elde edeceksin ve sonra rüyaların gerçek dünyadaki sadık yardımcıların ve müttefiklerin olacak.